Marson Pipe Drahotuse

Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!

Moderátor: Fénix

Marson Pipe Drahotuse

Příspěvekod hornik » 18 lis. 2004, 09:20

preji krasny den vsem dymkarum,
rad bych se zeptal, jestli ma nekdo z Vas zkusenost s dymkarstvim Marson Pipe pana Mari z Drahotusi u Hranic na Morave www.marson.ic.cz
Chci totiz memu otci k sedesatinam nechat na zakazku vyrobit dymku, ale rad bych, aby byla kvalitni.......
Diky moc
Marek
hornik
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 6
Registrován: 16 lis. 2004, 08:40
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Twineryy » 18 lis. 2004, 10:36

Zkušenosti s marsonem nemám. Pokud ale nechceš na dýmku něco vyřezat (to totiž asi nikdo jiný, než marson nedělá), tak bych asi kontaktoval pana Hápa. Ten je ochotný, dýmky má kvalitní a za rozumnou cenu. Možná i Krška by se nechal umluvit, ale ten pokud vím moc ochotný není :wink: .
Uživatelský avatar
Twineryy
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 653
Věk: 45
Registrován: 21 črc. 2004, 07:30
Bydliště: Poděbrady

marson

Příspěvekod Standa » 21 lis. 2004, 18:38

ja s ním nemám dobré zkušenosti, já ho už několikrát kontaktovat e-mailem a ještě ani jednou jsem nedostal odpověď, takže nevím jestli vůbec funguje
Uživatelský avatar
Standa
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 56
Věk: 69
Registrován: 21 črc. 2004, 07:46
Bydliště: Havlíčkův Brod

Příspěvekod hornik » 21 lis. 2004, 18:57

nazdarek vsem,
prave jsem se vratil z prahy a po ceste jsem se zastavil u pana Mari v Drahotusich.
Je to hodne sikovnej (alespon) podle meho mineni pan. Vyrobu dymek ma jako hobby, ale zivi ho hospoda, kterou provozuje a tak na dymky nema zas az tak moc casu. Na CD jsem videl obrazky spousty jeho dymek a aspon z meho laickeho pohledu jsou to povedene kousky s peknym prokreslenim - vetsina z nich je prodana a delana na zakazku. Nedela jen dymky s vyrezavanymi reliefy a obrazky ale i krasne klasicke kousky a nadherne freehandy. to co jsem u nej mel v ruce (mel tam asi patnact klasickych i freehandovych kousku) bylo moc fajn a tak neuveritelne krasne to padlo do ruky !
Rozhodl jsem se mu zadat vyrobu dymky pro otce k narozeninam, na tech jeho fotkach jsem videl krasny roh, takze neco takoveho. Mela by byt hotova do vanoc, tak se pak (pokud tto zvladnu) pochlubim nejakou fotkou.
Jinak je to v podstate mlady pan, moc prijemny, podrobne se vyptaval, co od te dymky ocekavam, mam z toho fakt moc dobrej pocit.......
m.
hornik
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 6
Registrován: 16 lis. 2004, 08:40
Bydliště: Ostrava


Zpět na Archiv Fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků