Zajímavé kousky

Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!

Moderátor: Fénix

Zajímavé kousky

Příspěvekod Fénix » 15 lis. 2004, 23:18

Sem bychom mohli dávat obrázky a odkazy na zvláštní a jinak zajímavé dýmky, které se třeba nehodí do Světových tvůrců.
Napdalo mě to, když jsem našul tuhle BigBenku :?

http://www.bigben.nl/assortment/AssetsMedium/185142520.jpg?
Naposledy upravil Fénix dne 16 úno. 2005, 01:34, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod dix » 16 lis. 2004, 08:49

Dobry napad Fenixi...aj ja inklinujem skor k "beznym" fajkam....te od svetovych tvurcu mi pripominaju velikonocni kraslice... :twisted:
/dufam ze sa teraz nestrhne haravara o tom kde je hranice bezne a svetovotvurci :wink: /
Uživatelský avatar
dix
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1375
Registrován: 28 črc. 2004, 18:34
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod dix » 25 lis. 2004, 13:20

skoda ze sa nekdo nezacal venovat Serienpfeifen a maschinell vorgefertigt fajkam...neco na sposob Lubovych svetovych tvorcov... :wink: toto je vyzva :!:
ja by som osobne radsej listoval v linkoch na mne osobne dostupnejsich fajkach /a pre mna aj mnohokrat krajsich-no to je ale vec vkusu/
...aj ked lubova giganticka praca je urcite...no klobuk dolu.
V tejto oblasti by bolo menej prace.../keby kazdy neco prihodil... :idea: /
Uživatelský avatar
dix
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1375
Registrován: 28 črc. 2004, 18:34
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Simon » 25 lis. 2004, 13:43

dix píše:skoda ze sa nekdo nezacal venovat Serienpfeifen a maschinell vorgefertigt fajkam...neco na sposob Lubovych svetovych tvorcov... :wink: toto je vyzva :!:
ja by som osobne radsej listoval v linkoch na mne osobne dostupnejsich fajkach /a pre mna aj mnohokrat krajsich-no to je ale vec vkusu/
...aj ked lubova giganticka praca je urcite...no klobuk dolu.
V tejto oblasti by bolo menej prace.../keby kazdy neco prihodil... :idea: /


no sokole, jdi do toho :lol:
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod dix » 25 lis. 2004, 14:03

...vyhodia ma zo skoly,pridem o zamestnanie a vyobcuje ma rodina...priatelia zabudnu moje meno,prepadne mi permanentka do posilky atd...keby mal den 48 hodin.../aj dnes mam problem sosnut dake info na skusku kua/
Uživatelský avatar
dix
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1375
Registrován: 28 črc. 2004, 18:34
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Simon » 25 lis. 2004, 14:05

dix píše:...vyhodia ma zo skoly,pridem o zamestnanie a vyobcuje ma rodina...priatelia zabudnu moje meno,prepadne mi permanentka do posilky atd...keby mal den 48 hodin.../aj dnes mam problem sosnut dake info na skusku kua/


ser na skolu, zivot te nauci :)

....o posilovne nemluve :lol:
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod dix » 25 lis. 2004, 14:12

jj len skoda ze zivot mi neda papier.V tomto state je to furt o papieri ne o vedomostiach...sak len tolko.
Mozno sa nekdo toho chyti.Vyhody..nemusi byt umlec staci aj strojny zamocnik :wink:

dix linej pes
Naposledy upravil dix dne 25 lis. 2004, 14:21, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
dix
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1375
Registrován: 28 črc. 2004, 18:34
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Simon » 25 lis. 2004, 14:21

dix píše:jj len skoda ze zivot mi neda papier.V tomto state je to furt o papieri ne o vedomostiach...sak len tolko.
Mozno sa nekdo toho chyti.

dix linej pes


mas chybnou predstavu, u vas i u nas a mnohde jinde, ti staci bud vedomosti & stesti a nebo ostre lokty a nebo byt splachovaci(a vzit to od spodu prdelema vzhuru :)) ..... papiru netreba na zadne z cest
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod dix » 25 lis. 2004, 14:25

aj toto je pravda ale ne vzdy to plati.Kua vsak zasereme tento dolezity topic o proletarskych fajkach... :wink: /uz len najst dobrovolnika/
Uživatelský avatar
dix
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1375
Registrován: 28 črc. 2004, 18:34
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Simon » 25 lis. 2004, 14:39

dix píše:aj toto je pravda ale ne vzdy to plati.Kua vsak zasereme tento dolezity topic o proletarskych fajkach... :wink: /uz len najst dobrovolnika/


no evidentne sem te nepresvedcil :lol:
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod archduke » 26 lis. 2004, 17:39

A co takhle "chobotnicku" za $1000 http://www.cupojoes.com/images/shaabi/oct01.jpg od Shaabi :shock:
Uživatelský avatar
archduke
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 678
Věk: 68
Registrován: 26 lis. 2004, 01:23
Bydliště: Hajovna u Lesa

to ARCHDUKE

Příspěvekod LUBO » 26 lis. 2004, 17:50

archduke píše:A co takhle "chobotnicku" za $1000 http://www.cupojoes.com/images/shaabi/oct01.jpg od Shaabi :shock:

manuel shaabi je libanonec, zijuci v nemecku, momentalne uz spolupracuje s dcerou a kedze je vyuceny umelecky rezbar, tak stale pracuje ako jeden z mala s rezbarskym naradim. jeho tvorba mi nie je blizka, ale treba ho brat, ako prislusnika tej istej skupiny narodov, ako su napriklad turci, ktori to maju vzite ako pojem krasy a preto tak vyzeraju napriklad turecke penovky. je to shaabiho citenie, ale ma aj niektore jednoduchsie kusy, ktore mna osobne ovsem nevedia nadchnut. treba u neho ocenit remeselnu zrucnost a co sa tyka ceny, zije v nemecku, je samostatne zarobkovo cinny a pokial sa jeho fajky predavaju cez obchodnu siet, tak tam plati to, co je v preklade interview s Rainer-om Barbi-m o cenotvorbe. takze Shaabi ma z tej ceny mozno 250 euro, pricom za material, najom, energie, atd,atd, musi vydat urcitu sumu.
precitaj si to interview na dymka.tk, je to zaujimave, aka je skutocnost o cenach.
Uživatelský avatar
LUBO
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2733
Registrován: 28 črc. 2004, 07:43
Bydliště: Samorin

Příspěvekod archduke » 26 lis. 2004, 19:48

"LUBO"
Jojo, ty ceny jsou obcas premrstene, umele vytvorene "strednim muzem" (zprostredkovatelem) a tak je to s kazdym umeleckym predmete i velkoprodejem cehokoli. Mne osobne "chobotnicka" nepripada spatny napad a je urcite zrucne vytvorena, ja ale figurativni dymky nemusim mit. Vice mene kuriozita - zajimavy kousek.
Uživatelský avatar
archduke
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 678
Věk: 68
Registrován: 26 lis. 2004, 01:23
Bydliště: Hajovna u Lesa

Příspěvekod meduard » 28 lis. 2004, 00:12

heej chodte vedla do fora priatelov tvorby weltmajstrov.......tu sa slušní ludia kochajú krásou továrenských fajok :lol:
Uživatelský avatar
meduard
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 798
Věk: 52
Registrován: 22 črc. 2004, 06:16
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod dix » 28 lis. 2004, 14:46

pitere prosim poupratuj to/dik/... :wink:
Uživatelský avatar
dix
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1375
Registrován: 28 črc. 2004, 18:34
Bydliště: Bratislava

Další

Zpět na Archiv Fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 62 návštevníků