Sunset Breeze vs. Sweet Killarney

Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!

Moderátor: Fénix

Sunset Breeze vs. Sweet Killarney

Příspěvekod Qido » 12 lis. 2004, 13:51

Dodělal jsem jakousi větší rachotu a v dohledné době za ní snad dostanu peníze, takže dám zas něco vydělat imperialistické lobby, která nám soustavně ničí briarový porost :lol: S novou dýmkou budu konečně moct rozšířit svoje spektrum tabáků o jeden ze dvou, na které mám už delší dobu spadeno (viz název threadu) - jenže problém: o kterej? V recenzích na Tobaccoreviews to poslední dobou vyhrává SB, na DAFTu a staré dýmce.tk jasně vedl SK, jenže tam to jsou všeho všudy asi tři recenze a to se dá sotva považovat za bernou minci... Kdo máte zkušenost s oběma, poraďte!!!

PS: Latakia positives se nemusí obtěžovat s psaním, samozřejmě vím, že to obojí je pocukrovanej hnůj, kterej v dýmce nemá co dělat :wink:
Uživatelský avatar
Qido
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 943
Věk: 53
Registrován: 17 srp. 2004, 09:09
Bydliště: Praha

Příspěvekod Fénix » 12 lis. 2004, 14:10

Já jsem měl plechovku od každého a předem říkám že mi chutnaly oba. Sunset je klasický loose cut aromatik. Kilarney je poměrně neobvyklá záležitost, jsou v něm kousky flaku a nechutná zdaleka tak aromaticky jako Sunset, je v něm dokonce trochu cítit tabák.
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod bromden » 12 lis. 2004, 14:20

No, já měl sice jen Sunset, ale moje rada zní: sunset NE-E!!!
A pokud je v Killarney cítit tabák, tak protože petersoní tabák je dobrej...

Jinak, Sunset nechutná špatně, to ne, on spíš nechutná vůbec, měl jsem z něj pocit, že než tohle, to už nemusím kouřit vůbec. Doteď mi přes půl piksly práchniví v šuplíku. Btw., má tu někdo rád Sunseta? Nabízím...
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod Qido » 12 lis. 2004, 17:04

Bral bych, ale nemám moc co nabídnout jako výměnu (viz Kulový blesk*) :cry:

*V mém případě spíš kulový než blesk :lol:
Uživatelský avatar
Qido
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 943
Věk: 53
Registrován: 17 srp. 2004, 09:09
Bydliště: Praha

Příspěvekod Simon » 12 lis. 2004, 17:54

sunset neznam, sweet killarney mne kdysi i chutnal, opravdu ma lehce tabakovou chut a neni uplne slabej ... zas ho koupim pokud objednanej connoisseur's choice zklame. pro me je killarney aktualne nejlepsi testovanej aromatik
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod Graveir » 12 lis. 2004, 18:38

Nu, ja ma SB docela rad, SK sem mel jen vzorecek. Oba jsou dobre, zalezi na tom, zda kdo ma rad silne aromatiky... Osobne mam radsi SB.
Uživatelský avatar
Graveir
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1103
Věk: 44
Registrován: 21 črc. 2004, 10:52
Bydliště: Včelná

Příspěvekod dix » 12 lis. 2004, 19:22

Simone idem ho skusit...no sak mame podobne chute.Mozno bude gut na odlahcovanie.
Este ma napada bordovy Caledonian...ja som ho sice este neskusal ale...
mam taky tik ze by mohol byt...
Uživatelský avatar
dix
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1375
Registrován: 28 črc. 2004, 18:34
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Simon » 12 lis. 2004, 21:23

dix píše:Simone idem ho skusit...no sak mame podobne chute.Mozno bude gut na odlahcovanie.
Este ma napada bordovy Caledonian...ja som ho sice este neskusal ale...
mam taky tik ze by mohol byt...


ten bordo caledonian neznam, ale na odlehceni je dobrej i ten modrej,... i ten petiletej, co mam, je na stupnici macbaren "prirodni" a opravdu prirodni, vyrazne bliz k tem macbarenum

...dostal sem na neho chut, jdu ho podpalit :)
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod dix » 12 lis. 2004, 21:39

Modry je moj klasik...v+p ked nic lepsie neni.Je ale zo vsetkych v+p najmenej vyrazny ale zachvilu budeme vdacni aj jemu/ze je na trhu/.
Ten Tvoj petiletak musel ale pekne dozriet... :wink:
Uživatelský avatar
dix
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1375
Registrován: 28 črc. 2004, 18:34
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Simon » 12 lis. 2004, 21:41

dix píše:Modry je moj klasik...v+p ked nic lepsie neni.Je ale zo vsetkych v+p najmenej vyrazny ale zachvilu budeme vdacni aj jemu/ze je na trhu/.
Ten Tvoj petiletak musel ale pekne dozriet... :wink:


i v tom normalnim je citit sladky dansko, ale uznavam, ze na macbarena to nema
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Re: Sunset Breeze vs. Sweet Killarney

Příspěvekod meduard » 13 lis. 2004, 01:24

Qido píše:Dodělal jsem jakousi větší rachotu a v dohledné době za ní snad dostanu peníze, takže dám zas něco vydělat imperialistické lobby, která nám soustavně ničí briarový porost :lol: S novou dýmkou budu konečně moct rozšířit svoje spektrum tabáků o jeden ze dvou, na které mám už delší dobu spadeno (viz název threadu) - jenže problém: o kterej? V recenzích na Tobaccoreviews to poslední dobou vyhrává SB, na DAFTu a staré dýmce.tk jasně vedl SK, jenže tam to jsou všeho všudy asi tři recenze a to se dá sotva považovat za bernou minci... Kdo máte zkušenost s oběma, poraďte!!!

PS: Latakia positives se nemusí obtěžovat s psaním, samozřejmě vím, že to obojí je pocukrovanej hnůj, kterej v dýmce nemá co dělat :wink:

som latakia positiv...ale oba tieto petersony fajčím pravidelne a s radosťou, v poslednej dobe som viac uletel na SK
Uživatelský avatar
meduard
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 798
Věk: 52
Registrován: 22 črc. 2004, 06:16
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Twineryy » 15 lis. 2004, 10:42

Sunset je aromatičtější, Sweat K je různorodější. Já preferuju Sunseta kvůli jeho nádhernému aroma. V hospodě mě pochválí a je to aromatik, který si drží pořád stejnou chuť. Žádná přepálená chemie (pokud teda nekouříš jak kulomet :wink: ) Oba jsou to jedny z nejlepších aromatiků, nemůžeš sáhnout vedle. Doporučuju koupit oba :lol: .
Uživatelský avatar
Twineryy
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 653
Věk: 45
Registrován: 21 črc. 2004, 07:30
Bydliště: Poděbrady


Zpět na Archiv Fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 návštevníků


cron