TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIV.

Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!

Moderátor: Fénix

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIV.

Příspěvekod tifik » 18 úno. 2009, 21:28

MB Mixture, opět jsem si pochutnal, příjemný nenáročný tabáček. Mám chuť mu věnovat svoji největší hodulovku, nějak mi k němu pasuje.
image_id: 4866
Uživatelský avatar
tifik
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2972
Věk: 46
Registrován: 23 lis. 2005, 12:23
Bydliště: Plzeň

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIV.

Příspěvekod tad » 18 úno. 2009, 21:33

tifik píše:MB Mixture, opět jsem si pochutnal, příjemný nenáročný tabáček. Mám chuť mu věnovat svoji největší hodulovku, nějak mi k němu pasuje.


Dýmka krása :ok: PC klávesnice se vždycky trochu zaleknu :D a bych nebyl OT tak po Merlin Flake jdu do Hala ze Ser Jacopo :lol:
tad
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 200
Věk: 53
Registrován: 24 říj. 2008, 21:36
Bydliště: praha

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIV.

Příspěvekod tifik » 18 úno. 2009, 21:35

No je to blbá fotka, ale je fakt pěkná, jedna ze starších Hodulových straight grain, po celé hlavičce, za hubičku :wink:
Uživatelský avatar
tifik
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2972
Věk: 46
Registrován: 23 lis. 2005, 12:23
Bydliště: Plzeň

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIV.

Příspěvekod tad » 18 úno. 2009, 21:48

tifik píše:No je to blbá fotka, ale je fakt pěkná, jedna ze starších Hodulových straight grain, po celé hlavičce, za hubičku :wink:


Fotka i dýmka jsou naprosto v pohodě :ok: :D celej minulej tejden se přeinstalovával 2 PC a tak když vidím nějaký jeho kus musím si jít dát paňáka :-) sorry za :ot: už kouřím toho Hala :D
tad
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 200
Věk: 53
Registrován: 24 říj. 2008, 21:36
Bydliště: praha

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIV.

Příspěvekod Sobpeta » 18 úno. 2009, 23:45

pepson píše:Ten Hal mi dosť hicuje,fajka je horúca a pritom ťahám pomaly-k bublaniu nedochádza :shock: Možno je moc suchý :think: Vrátim sa ku starému Gowriemu.


Hal lépe nacpávat vlhčí, resp. se u něj snažit zachovat zhruba originální vlhkost, tak jak je v plechovce po otevření. Nacpání spíše jemnější, ted jsem s ním také potřikrát pěkně zápasil jen kvůli tomu, že jsem podcenil výše napsané.

Ted si ho zrovna dávám po pracovně odpoledním blbinci a pohoda. :smoke1:
Uživatelský avatar
Sobpeta
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 3641
Věk: 46
Registrován: 08 lis. 2008, 00:02
Bydliště: Zdar nad Sázavou

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIV.

Příspěvekod tifik » 19 úno. 2009, 06:48

Hal pravidelně vlhčím po vykouření cca půlky plechovky a to ho mám ve sklenici, virginia je obecně, jak trochu vyschne, nepoživatelná.
Uživatelský avatar
tifik
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2972
Věk: 46
Registrován: 23 lis. 2005, 12:23
Bydliště: Plzeň

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIV.

Příspěvekod kovářskej » 19 úno. 2009, 08:54

Tož jsem měl včera asi nějaký absťák, nacpal jsem si velkou Hodulovu bentku Artisanem a jak pobafávám přišel na chvilku soused a přinesl mi jakousi tajuplnou obálku, kterou mi u nich nechala počťačka.Nevešla se totiž do kastlíku.Ta obálka samozřejmě :wink: Zvědavost byla veliká, tož jsem to rozbalil a po dokouření výborného tabáčku od Ashtonů jsem si ještě puzen strašnou zvědavostí nacpal Mogano.Nedivím se těm, kteří tento tabák chválí.Nejsu pravověrnej latakista uzenej vembloudími trusty, ale ten tabák mne dostal :!: No a abych si ho mohl vychutnávat pořádně, tak dostal svoji faječku, ze které bylo kouřeno jen jednou (trošička Skiffu). Tož zuřivě mávám a zdravím tam na západ, kde mají parní mašinu řady 475 jménem Plzeň a o kousek níž samozřejmě také :mrgreen: :ok:
Uživatelský avatar
kovářskej
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2920
Věk: 57
Registrován: 05 říj. 2007, 08:41
Bydliště: Všechlapy , okr. Nymburk

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIV.

Příspěvekod tifik » 19 úno. 2009, 18:42

Synjecos balkan a frankovka, když už latakie :wink: Balkanu odležení prospělo, Musím dát za pravdu Scalexovi, něco podobného se Squadronem má, dřív jsem to vnímal trochu jinak. Zajímalo by mě, kdo to pro Daniela míchá, GH? Frankovka je pitelný standard, nemám teď bohužel čas zajet ke kvalitnímu zdroji, ale už mi výrazně chybí nějaká ňamina od dvorního vinaře, člověk se lehko zmlsá.
Uživatelský avatar
tifik
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2972
Věk: 46
Registrován: 23 lis. 2005, 12:23
Bydliště: Plzeň

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIV.

Příspěvekod pepson » 19 úno. 2009, 19:19

tifik,Sobpeta-k tomu Hal-u,dík,že ste mi potvrdili moju domnienku o prílišnom preschnutí.Idem vlhčiť.Ponaučenie znie-"čistá" virdžínia nesmie vyschnúť :naughty:
PS-MB NF je tiež suchší,než keď som ho prvý krát otvoril,ale ten nerobí žiadne problémy pri horení (napchávanie MB "otýpkou")
Uživatelský avatar
pepson
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2239
Věk: 49
Registrován: 13 pro. 2008, 19:06
Bydliště: Prievidza

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIV.

Příspěvekod Sobpeta » 19 úno. 2009, 19:26

Dnes jsem náhodou v trafice narazil na MB NF, zachtělo se mi ho vyzkoušet. No dnes jsem ho kouřil zatím 3x a nemůžu říct, že by byl špatný, rozhodně ne tak, jak se o něm píše v recenzích :lol: . V chuti je poměrně jednoduchý a dneska mi to asi sedlo. Uvidím, až budu u dna plechovky, jestli se můj názor nezmění. :smoke1:
Uživatelský avatar
Sobpeta
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 3641
Věk: 46
Registrován: 08 lis. 2008, 00:02
Bydliště: Zdar nad Sázavou

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIV.

Příspěvekod pepson » 19 úno. 2009, 19:36

Sobpeta píše:Dnes jsem náhodou v trafice narazil na MB NF, zachtělo se mi ho vyzkoušet. No dnes jsem ho kouřil zatím 3x a nemůžu říct, že by byl špatný, rozhodně ne tak, jak se o něm píše v recenzích :lol: . V chuti je poměrně jednoduchý a dneska mi to asi sedlo. Uvidím, až budu u dna plechovky, jestli se můj názor nezmění. :smoke1:

Ja som s ním celkom spokojný (ako začiatočník).Pravda po otvorení krabičky vonia nádherne :clamp: .
Uživatelský avatar
pepson
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2239
Věk: 49
Registrován: 13 pro. 2008, 19:06
Bydliště: Prievidza

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIV.

Příspěvekod matesek » 19 úno. 2009, 20:07

tifik píše:MB Mixture, opět jsem si pochutnal, příjemný nenáročný tabáček. Mám chuť mu věnovat svoji největší hodulovku, nějak mi k němu pasuje. gallery/image_page.php?image_id=4866


Pěkná dýmka :ok: , ať slouží. Jinak dnes jsem si pochutnával na Old Gowrie a byl jsem maximálně spokojen :puffy:
Uživatelský avatar
matesek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1001
Věk: 56
Registrován: 04 kvě. 2007, 18:28
Bydliště: Slavičín

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIV.

Příspěvekod beda » 19 úno. 2009, 20:17

Sobpeta píše:Dnes jsem náhodou v trafice narazil na MB NF, zachtělo se mi ho vyzkoušet. No dnes jsem ho kouřil zatím 3x a nemůžu říct, že by byl špatný, rozhodně ne tak, jak se o něm píše v recenzích :lol: . V chuti je poměrně jednoduchý a dneska mi to asi sedlo. Uvidím, až budu u dna plechovky, jestli se můj názor nezmění. :smoke1:
Změní, asi si ho jako bývalý cigareťák oblíbíš. Ovšem jako vždy, podle sebe soudím tebe :wink: Já dnes po svítání SG Chocolate Flake a teď po setmění SG Navy Flake. K obojímu kafe, ráno s čokoládou a teď s rumem.
beda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4944
Věk: 46
Registrován: 18 led. 2007, 22:50

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIV.

Příspěvekod Doktor » 19 úno. 2009, 20:41

Dnes odpoledne ke kafi Black Mallory. Dobrý tabák, snadno kouřitelný,co do síly slabší, ale chuťově bohatý. Má poměrně hodně chuťových nuancí, kdy v jednu chvíli cítím spíš převahu latakie, vzápětí spíš orient a jindy zase virginii. A ten black cavendish to zřejmě celé zakulacuje. Pochutnal jsem si :puffy:
Uživatelský avatar
Doktor
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 20
Věk: 40
Registrován: 06 úno. 2009, 21:12
Bydliště: Praha

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIV.

Příspěvekod Debustr » 19 úno. 2009, 21:52

TRAGEDIE TRAGEDIE TRGEDIE
Mam smrtelnou chorobu!
Mám rýmu!!! Nemám vůbec čuch!!§§ AUUUU
Dneska je uplně jedno co si tam nacpu, protože je to všechno nanic.
:smoke4: :smoke4: :smoke4: :smoke4:
Uživatelský avatar
Debustr
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 53
Registrován: 05 úno. 2009, 21:46
Bydliště: Praha Vinohrady

PředchozíDalší

Zpět na Archiv Fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků