TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIII.

Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!

Moderátor: Fénix

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIII.

Příspěvekod Hades » 10 úno. 2009, 19:36

tifik píše:SG Chocolate flake. K tomu asi merlot neb nic jiného nemám a nohy nahoru.

tak musim říct, že tenhle tabák mne nějak neoslovil, byť nevím proč. Ale merlot, to je jiná :D
jo a abych nebyl OT, tak dneska dva kotle UF a právě si tu v klídku dobafávám IF.
Uživatelský avatar
Hades
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 3041
Věk: 66
Registrován: 15 led. 2008, 22:22
Bydliště: Praha

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIII.

Příspěvekod Debustr » 10 úno. 2009, 19:50

Mám dnes Irish Oak v zánovní Jirsovce. Mám žízeň, dám si granát a až jí uhasim, tak si dám stopečku brandy. K tomu asi Hala je to k brandy moc velká ňamina. :smoke5:
Uživatelský avatar
Debustr
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 53
Registrován: 05 úno. 2009, 21:46
Bydliště: Praha Vinohrady

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIII.

Příspěvekod Alferi » 10 úno. 2009, 20:33

Dnes jsem si po dlouhé přestávce nacpal Glengarry Flake, moc příjemná sladká V, akorát je potřeba dávat pozor na hoření, má tendenci se rozmočkovat. :puffy:
Uživatelský avatar
Alferi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5154
Věk: 42
Registrován: 19 srp. 2004, 21:46

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIII.

Příspěvekod tifik » 10 úno. 2009, 20:54

Čokoflák byl bezva, ale pravidelně mi na dně zbyde trochu nespáleného tabáku, dýmka je suchá, ale stalo se mi to zatím pokaždý a začíná mě to štvát, z jiné dýmky taky, asi jsem se ho odnaučil kouřit. Ted jsem velmi napnut, čekám od Daniela Black cherry, ale od GH, jsem zvědav jak se s tím popasovali.
Uživatelský avatar
tifik
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2972
Věk: 46
Registrován: 23 lis. 2005, 12:23
Bydliště: Plzeň

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIII.

Příspěvekod jorgos » 10 úno. 2009, 22:21

Dnes večer půlka dýmky EMP na více nebyl čas,ale bylo to fajn.
Uživatelský avatar
jorgos
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2647
Věk: 53
Registrován: 28 zář. 2008, 18:37
Bydliště: Znojmo

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIII.

Příspěvekod Nevill » 10 úno. 2009, 23:16

Dnes večer jsem si dal kotel Rattrayovy sedmičky z messinovky... :puffy:
Uživatelský avatar
Nevill
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 9497
Věk: 46
Registrován: 09 lis. 2004, 08:30
Bydliště: Praha - Radotín

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIII.

Příspěvekod Sobpeta » 11 úno. 2009, 19:02

Dnes poprvé Walnut Flake od Imerial Tobacco, jeden z tabáků,které mi právě došly od Barbera(resp. od Tifíka :lol: ). Tenhle flák mě dost oslovil, opravdu jsem si ho vychutnal. Výborná V/B se spíše se prosazující Burley složkou a řekl bych se stopovým množstvím mejdlíčka. Ale opravdu jen velmi velmi jemně a spíše hned po zapálení byla pro mě nepřehlédnutelná, malinko oříšky a velmi příjemně. Burley se prosazuje uprostřed dýmky a to celkem výrazně. Silou bych řekl někde mezi Gowrie a Halem. Moc moc dobré. Jsem zvědav jak se to ještě vyvine. :puffy:
Uživatelský avatar
Sobpeta
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 3641
Věk: 46
Registrován: 08 lis. 2008, 00:02
Bydliště: Zdar nad Sázavou

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIII.

Příspěvekod tad » 11 úno. 2009, 19:12

Sobpeta píše:Dnes poprvé Walnut Flake od Imerial Tobacco, jeden z tabáků,které mi právě došly od Barbera(resp. od Tifíka :lol: ). Tenhle flák mě dost oslovil, opravdu jsem si ho vychutnal. Výborná V/B se spíše se prosazující Burley složkou a řekl bych se stopovým množstvím mejdlíčka. Ale opravdu jen velmi velmi jemně a spíše hned po zapálení byla pro mě nepřehlédnutelná, malinko oříšky a velmi příjemně. Burley se prosazuje uprostřed dýmky a to celkem výrazně. Silou bych řekl někde mezi Gowrie a Halem. Moc moc dobré. Jsem zvědav jak se to ještě vyvine. :puffy:


Inu Walnut je Walnut :ok: moje jednoznačná stálice, které nikdy narozdíl od mnoha jiných nezklame. Vždy chutná fantasticky! Velká ňamka :smoke5: právě ho bafám taky :D
tad
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 200
Věk: 53
Registrován: 24 říj. 2008, 21:36
Bydliště: praha

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIII.

Příspěvekod Nevill » 11 úno. 2009, 22:16

Tak dnes jsem si v podvečer u nás v hospodě dal nejdřív Royal Yacht z Petersonky a posléze ErinMixture ze Stanwellky...jak jsem si nacpával toho Erina, tak sousedi si chtěli přivonět toho tabáku zasyrova a jeden tam cítil švestky, další zas datle, další marcipán a ten poslední cítil akorát tu tlačenku s cibulí co tam zrovna pojídal... :lol:
Uživatelský avatar
Nevill
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 9497
Věk: 46
Registrován: 09 lis. 2004, 08:30
Bydliště: Praha - Radotín

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIII.

Příspěvekod jorgos » 11 úno. 2009, 22:38

Nevill píše:Tak dnes jsem si v podvečer u nás v hospodě dal nejdřív Royal Yacht z Petersonky a posléze ErinMixture ze Stanwellky...jak jsem si nacpával toho Erina, tak sousedi si chtěli přivonět toho tabáku zasyrova a jeden tam cítil švestky, další zas datle, další marcipán a ten poslední cítil akorát tu tlačenku s cibulí co tam zrovna pojídal... :lol:

My dýmkaři to nemáme zrovna jednoduché co ? :wink:
Uživatelský avatar
jorgos
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2647
Věk: 53
Registrován: 28 zář. 2008, 18:37
Bydliště: Znojmo

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIII.

Příspěvekod Mike Hill » 11 úno. 2009, 22:40

Dnes pečenáča IF z malej biliardky. Jeden flák a tak mi zamotal hlavu, že som si musel zdriemnuť. Ešte že som si mohol roztiahnuť kosti na gauči v krčme U Čierneho Draka. Inak by som skončil neviem kde. Prvá polovica kotlíka bola úžasne decentná. Zasvätený vedia o čom píšem. Druhú polovicu som už dofajčieval len tak tak. Viac som sa sústredil na to aby som nezabudol dýchať. To je z toho že som včera nič nefajčil a vyšiel som z formy. :smoke3:
Mike Hill
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1852
Registrován: 04 bře. 2007, 12:56

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIII.

Příspěvekod BATRACHOS » 12 úno. 2009, 01:52

Dnes jsem si vyhřál terárko a sedl s Barontinkou churwardenkou, nacpanou zeleným Caledonianem. Už jsem jej déle neměl, je tedy vynikající. Jaká je ho škoda! K psaní článku ideální společník.
Uživatelský avatar
BATRACHOS
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6065
Věk: 50
Registrován: 21 dub. 2007, 12:53
Bydliště: Praha

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIII.

Příspěvekod basa333 » 12 úno. 2009, 06:57

BATRACHOS píše:Dnes jsem si vyhřál terárko a sedl s Barontinkou churwardenkou, nacpanou zeleným Caledonianem. Už jsem jej déle neměl, je tedy vynikající. Jaká je ho škoda! K psaní článku ideální společník.


jak jsem to začal číst, fakt jsem se lekl, co zeleného jsi do fajky nacpal. to jsem si oddechl... :wink:
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIII.

Příspěvekod basa333 » 12 úno. 2009, 07:04

Mike Hill píše:Dnes pečenáča IF z malej biliardky. Jeden flák a tak mi zamotal hlavu, že som si musel zdriemnuť. Ešte že som si mohol roztiahnuť kosti na gauči v krčme U Čierneho Draka. Inak by som skončil neviem kde. Prvá polovica kotlíka bola úžasne decentná. Zasvätený vedia o čom píšem. Druhú polovicu som už dofajčieval len tak tak. Viac som sa sústredil na to aby som nezabudol dýchať. To je z toho že som včera nič nefajčil a vyšiel som z formy. :smoke3:


já ti nevím miku, jestli tyhle tabáky jsou na střízlivo to pravé - myslím, že jsou koncipované na večerní hodiny s alkoholem a jako vrchol tabákové řady, tedy kdy už odpoledne začneš a večer u sklenky něčeho ostřejšího s IF skončíš. obecně bych byl s IF a bxx (ač oba jinak k pivu miluji a v archivu jich mám docela dost) na střízlivo docela opatrný: párkrát jsem to zkusil a i já jsem tu sílu cítil - rozmakalo mě to fakt pěkně. za střízliva mám radši třeba MBNF nebo SG tabáky s výjimkou těch opravdu silných, vcelku snesu i conistona nebo BN2, ale pečené špagáty a IF jsou ještě trochu jinde
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIII.

Příspěvekod šnek » 12 úno. 2009, 09:02

Já to vidím taky tak, i když IF si s chutí dám i bez alkoholu, ideální je k pozdní předpůlnoční procházce se psem a pak hajdy do hajan. Já včera stihnul akorát Šnekovu Latakiovou mixture modernxx, tudíž všechny ingredience jsou jasné a chuť prostě skvělá.
Uživatelský avatar
šnek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1757
Věk: 52
Registrován: 29 dub. 2008, 16:24
Bydliště: České Budějovice/Veselí n. Luž.

PředchozíDalší

Zpět na Archiv Fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků