Switch to full style
Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!
Téma uzamknuto

TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIII.

09 lis. 2008, 20:13

A máme tu již třinácté pokračování tohoto tématu :P

Takže abych to tak začal - dnes jsem si nacpal kotlík Hala do JanPipes morty, hořelo to dobře, Hal chutnal výtečně... :puffy:

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIII.

09 lis. 2008, 20:33

Dneska k namahavé práci (mame na zahrade 45 kubiku kulatiny) R: Black Mallory...prepychova latakie to jest!
No a ted k delani ukolu a psani seminarky Amphora full aroma...tenhle kvetinovy tabak zacinam mit moc rad...pri dalsi objednavce ze synjeca si radeji udelam velikanske zasoby!

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIII.

09 lis. 2008, 22:22

Cože? Amfóra = květinový tabák?? Dnes kovářský blend.A oňuchávání bílého Caledonianu.

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIII.

09 lis. 2008, 23:15

Večer před spaním ještě jednou ERINMORE do druhé nohy, abych nekulhal. :D

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIII.

10 lis. 2008, 01:53

Dnes (teda včera) na polabské muňce bílý Caledonian, Walnut Flake, St.Bruno RR a Rajek No.8.

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIII.

10 lis. 2008, 08:42

kovářskej píše:Cože? Amfóra = květinový tabák?? Dnes kovářský blend.A oňuchávání bílého Caledonianu.


No nemuzu si pomoct...za syrova mi to voní jak rozkvetlá louka... :D Ale moc hezka louka

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIII.

10 lis. 2008, 10:52

Dnes ráno mi došla ( konečně ) zásilka tabáků a ůplně se mi roztřepali ruce , když jsem ji otevíral . Po prohlížení a oňufávání tabáků jsem to vůbec nevydržel a ihned si nacpal Kentucky nougat od GH a ......... maňána . Seděl jsem jak zařezanej , čuměl do blba a pokuřoval . Že by to byla taková závislost ? Došel mi taky Don Carlos od Schurchu , který má složení V+K+O+L+P . Voní moc hezky a tak si myslím , že dnes mám co ještě vyzkoušet . :D :puffy:

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIII.

10 lis. 2008, 11:00

já snad ten nugát taky budu muset vyzkoušet. na šumavě jsem ho už očuchával, ale nějak jsem se k němu nakonec nedostal. voněl tedy fakt divoce, tak nějak pronikavě zvláštně, úplně mě pokaždé praštil přes nos. don carlos mě nějak neuchvátil, ani nevím proč, takový byl nějaký střižený do sladka nebo co, no prostě to nebylo pro mě to pravé :think:

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIII.

10 lis. 2008, 11:20

Ten Nougat je docela sladký s lehce hořkým nugátovým podtónem . Vím , že to není tabák asi pro všechny , ale je to jediný tabák ( aromatik ) co mi tady v tomto směru chutná a není slabý . Kouřím už cca 8-10 tobolku za poslední 3/4rok a ještě se mi nepřejedl ( což je malý zázrak ) neboť tabáky docela střídám nebo jim dám nějakou tu dobu mezi kouřením tobolek klid . Ale to je Tome asi i tak , my diabetici co nemůžeme sladký normálně , tak si jej dáme alespoň ve formě chuti v tabáku . :lol: A ten Don Carlos ....... uvidíme . :D :puffy:

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIII.

10 lis. 2008, 17:57

dneska jsem taky dostal balík, tedy dva, jeden včelí produkty co jsem si objednal a druhý s třema pixlama
AUTUMN EVENING od CD co jsem si taky objednal a jako bonus bylo u tabáčků DVD - Suzi Quatro :shock: :clamp:
Hned večer jde tabák do faje :puffy: Děkuji Jardovi do Karviné :ok:

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIII.

10 lis. 2008, 18:44

Chlapi, tak to máte dobrý deň.

Ja dnes skúšam vo vložkovke Old Gowrie od Rattray's. Fajčí sa mi s ním veľmi ľahko a príjemne. Prajem chladný dym všetkým.

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIII.

10 lis. 2008, 19:45

Pomyslně se připojuji k pražské muňce, a zapaluji BXX.

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIII.

10 lis. 2008, 20:28

V podvečer Davidoff RED MIXTURE.Příjemný aromatik.Hezky se s ním odpočívá,žádná těžká chemie.S kávičkou je fajn. :smoke1:

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIII.

10 lis. 2008, 20:54

Scalex píše:Dnes (teda včera) na polabské muňce bílý Caledonian, Walnut Flake, St.Bruno RR a Rajek No.8.

Dnes (teda včera) na polabské muňce Amphora FA a St. Bruno RR

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIII.

10 lis. 2008, 21:01

Každý večer dokuřuji plešku MB DTw, a naplno zde platí, že čím víc se blíží dno, tím lépe tabák chutná. Zítra tedy poslední kotlík. :smoke5:
Téma uzamknuto