Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!
Téma uzamknuto

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIII.

11 lis. 2008, 16:42

Epizoda třetí :puffy: W.O. Larsen Edition 2009 z Peterson Irish Harp. Velká dobrota a až překvapivě chladný kouř. Trochu mě mrzí, že se jedná o omezenou sérii. Na tohle by si člověk snadno zvyknul ...

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIII.

11 lis. 2008, 20:49

Já dnes St.Bruno flake, ještě není usazený v dýmce, ale hoří úúúplně sám :ok: Po otevření z něj byla cítit jakási alkoholová vůně, docela mi připomněl IF, po zapálení zůstane jako taková navinulá kulatá chuť, pokud to můžu při první dýmce posoudit. Dorazily i meršánové filtry na které jsem byl velmi zvědav, zdá se, že chuť ovlivńují mnohem méně než klasické, ale musím vyzkoušet na nějakém tabáku, který znám.

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIII.

11 lis. 2008, 23:24

Odkud´s je objednal?

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIII.

12 lis. 2008, 11:11

Včera svatomartinské červené, k tomu svatomartinská husa se zelím a knedlíkem a Plzní, povidlová buchta s presem Lamborghini a k tomu SG Black Chery - ač jsem k třešním v tabáku od přírody opatrný, tyhle mě vážně překvapily - parádní hoření na první zapálení, nevtíravá vůně tabáku s třešní až někde úplně v pozadí a to jen při extra chladném kouření a příjemná síla, která je ovocným aromatikům ve většině cizí - to vše mě umocnilo v tom, že dostává vlastní dýmku, ve které se s ním rád blíže seznámím. Byl to parádní večer.

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIII.

12 lis. 2008, 11:31

Večerní SG Bracken Flake se moc nepovedl. Po dlouhé době jsem nenacpával otýpkou, ale rozemnutými fláky a bylo to o dost méně libočudné :smoke3:

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIII.

12 lis. 2008, 13:20

Ačkoli vytrvale pokuřuju kovářskej blend, zkusil jsem si nacpat k pauze na oběd samotnej Perfection...Dá se to, ale ta smíchanina mi prostě chutná víc. :twisted:

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIII.

12 lis. 2008, 14:20

Snídaně Caledonian Highland Cream. Svačina Hal. Oběd Larsen Edition 2008. Plánované odpoledne Rattrays Reserve 7. Večer pravděpodobně čokoláda od SG :smoke5:

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIII.

12 lis. 2008, 21:01

tad píše:Snídaně Caledonian Highland Cream. Svačina Hal. Oběd Larsen Edition 2008. Plánované odpoledne Rattrays Reserve 7. Večer pravděpodobně čokoláda od SG :smoke5:

LIDIČKY kde na to kouření berete čas. :think: .jÁ dám sotva jednu dýmku.Dnes MB SB. :smoke2:

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIII.

12 lis. 2008, 21:33

jorgos píše:LIDIČKY kde na to kouření berete čas. :think: .jÁ dám sotva jednu dýmku.Dnes MB SB. :smoke2:

snadno, když jsem "sádrokartonoval, tak v "hubě" visela Basovka a ani jsem o ní nevěděl (no skoro nevěděl, to byly ty "šefovské tahy"...).

:arrow: basa333, skvěle jí sednul "námořní flák" od SG... :P (zajímavé bylo, že P-IF nic moc...)

jo a abych nebyl OT, tak dneska St.Bruno a před chvilkou Perfection. Po celodením blbinci naprostá "lahůdka"

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIII.

12 lis. 2008, 22:12

Já si v obchodě zapálit nemůžu.Jedině, že bych si pořídil samoobsluhu.Nooooo sedět v pokladně s Basovkou to není špatný nápad. :D

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIII.

13 lis. 2008, 00:12

jorgos píše:Já si v obchodě zapálit nemůžu....

Jak se jmenovala ta povídka...
"Jak si pan Vorel zakouřil pěnovku?"

no pravda je, že v práci běžně "hulím" cigarety. Je to sice hnus, ale poslední dobou není na dýmku moc času. Ale když už je, tak si ji pořádně vychutnám...

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIII.

13 lis. 2008, 05:33

Hades_ píše:"Jak si pan Vorel zakouřil pěnovku?"..


nakouřil...ne zakouřil :naughty:

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIII.

13 lis. 2008, 13:09

Dnes SG St. James a MB DTw, nu a večer to jistí BXX, čili hořící pneumatiky, asfalt a vyjetý olej. Jó příroda je příroda 8)

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIII.

13 lis. 2008, 16:06

Drnda píše:Včera svatomartinské červené, k tomu svatomartinská husa se zelím a knedlíkem a Plzní, povidlová buchta s presem Lamborghini a k tomu SG Black Chery - ač jsem k třešním v tabáku od přírody opatrný, tyhle mě vážně překvapily - parádní hoření na první zapálení, nevtíravá vůně tabáku s třešní až někde úplně v pozadí a to jen při extra chladném kouření a příjemná síla, která je ovocným aromatikům ve většině cizí - to vše mě umocnilo v tom, že dostává vlastní dýmku, ve které se s ním rád blíže seznámím. Byl to parádní večer.


No to je nějaký mor nebo co !? :pray:

Už těm čerešním propadl Copajda, basa si zakoketoval, teď Ty ... Je to nakažlivé?
(Mně taky dost zachutnaly, když jsem si od Copatýho bral vzorek)

A opomenul jsem muňkové baňání, tedy: SG Navy z bullHápa a zelený Caledonian z Barontini "šufánku".

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XIII.

13 lis. 2008, 16:29

Já už taky uvažuji, že to zkusím a možná jeden z coconů bude na třešně, pokud mi zachutnají. Poslední dobou mám zase trochu chuť na něco sladšího a voňavějšího, zjistil jsem, že nejsem sám jak tak poslední dobu sleduji, asi v tom budou ty blížící se vánoce.
Téma uzamknuto