TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XII.

Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!

Moderátor: Fénix

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XII.

Příspěvekod jorgos » 07 lis. 2008, 18:47

tifik píše:Three nuns ze staré jirzovky, musím říct, že chuť i hoření je o 100% lepší než u petersonského canadianu :shock:

To jsem rád. :ok: .Kdo hledá,najde :D
Uživatelský avatar
jorgos
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2647
Věk: 53
Registrován: 28 zář. 2008, 18:37
Bydliště: Znojmo

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XII.

Příspěvekod tifik » 07 lis. 2008, 19:24

:arrow: BATRACHOS: no vždyť jich taky mám spoustu, od Jirzy nemám špatnou dýmku, ale všechny jsou z jeho starší produkce, až na jednu z té jeho levné rustikované řady a tu moc nekouřím. Jeho starý učňovský eplík je skvělej.
:arrow: jorgos: Vím o tom, že si musí dýmka s tabákem sednout, ale že to bude takovej rozdíl, to jsem nečekal. Dýmka je sice trochu zatuchlá neb jsem ji určitě rok nekouřil, ale jinak super. Jen musím překouřit IO, nic jiného jsem v ní nekouřil a myslím, že ho rád nahradím jepťulemi :ok:
Uživatelský avatar
tifik
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2972
Věk: 46
Registrován: 23 lis. 2005, 12:23
Bydliště: Plzeň

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XII.

Příspěvekod Copatej » 07 lis. 2008, 23:41

Dneska jsem měl už neodolatelnou chuť na dýmku, ač pln pracovně vytížen jsem zlanařil manželku na pivo u nás v hospě za rohem, pekelná společnost tam okupovala doupě, nedokázala mi ovšem vzít tu natěšenou chuť. K prvním pivkům zelený Condor - lahůdka a pak jsem je podpálil přes měsíc uleželou copajdosměsí (bxx,B4,coniston,choco flake a cd da vinci). Musím říct, že ta chuť je famósní. Ani jsem popravdě nečekal, že se ty chutě dokážou takhe smísit. V pondělí ho vezmu na ochutnání na prasklou, kdo by měl chuť, opravdu jsem překvapenej. Krásnej večer :puffy:
Uživatelský avatar
Copatej
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 7907
Věk: 50
Registrován: 05 dub. 2008, 11:07
Bydliště: Praha

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XII.

Příspěvekod basa333 » 08 lis. 2008, 00:06

Copatej píše: ... uleželou copajdosměsí (bxx,B4,coniston,choco flake a cd da vinci). Musím říct, že ta chuť je famósní....


já se snad toho léta pod pergolou nedočkám... a až se dočkám, tak si tam asi dám i postel a počítač a velikej popelník... ty mi dáváš... chraň tě pámbu to v pondělí zapomenout :evil:
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XII.

Příspěvekod jaffar » 08 lis. 2008, 01:40

Irish flák na dobrú noc. Konečne som si mohol zapáliť doma, kedže naši odišli preč na dosť dlho na to, aby sa to vyvetralo... A teda nie je to zlé, v kľude za počítačom pri hudbe, pri čaji, mňam :smoke5:
jaffar
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 123
Věk: 35
Registrován: 08 pro. 2007, 13:10
Bydliště: Bratislava

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XII.

Příspěvekod ypres.bass » 08 lis. 2008, 02:30

jsem v podvečer šel na brigádu (hodinu a půl jsem poslouchal nějakou ženskou od ČMSS a dostal za to 400 na ruku) tak jsem si pak zašel do hospody na koncet a pár pivínek - před koncertem klubovka Grangera (Lane Ltd.) pak super koncet kapely BOO a pak archivní Black Mallory z dýmky od pana Hušky.
no a ještě jsem si domluvil jednu slečnu na zítra na focení a na za měsíc že jedné slečně z UmPrum budu fotit absolventskou kolekci šatů.
holt vydařený večer. (akorát jsem pří preventivní prohlídce atlasu zjistil že svítí jenom jeden halogen ze čtyř a právě se mi roztekla lamička nad stolem)
a můj africký spolubydlič poslouchá operu!
Uživatelský avatar
ypres.bass
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2830
Věk: 37
Registrován: 11 bře. 2007, 01:33
Bydliště: Pardubice

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XII.

Příspěvekod Jack.Grave » 08 lis. 2008, 03:25

Dnes Marlin Flake(podezřelá plechovka byl aje v ni Flske a ne RR) potom SG Sam's Flake z Kalabašky.
Uživatelský avatar
Jack.Grave
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1117
Věk: 42
Registrován: 24 kvě. 2006, 11:57
Bydliště: Praha

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XII.

Příspěvekod tifik » 08 lis. 2008, 06:35

Tak jsem trochu pozapomněl na svou zásadu nestřídat tabáky v jedné dýmce a zkouším Three nuns v Hodulovce na St.James. No, je to v pytli, budu muset oblíbenému jamesovi najít jinou fajfku :D , jepťule jí sedí subjektivně mnohem víc. A já už je málem odložil :oops: Three nuns prostě patří do velkého kotle, v malém petersoním canadianu se dusily, nehořely, prostě nikoli Three ale spíš Bad nuns :D
Uživatelský avatar
tifik
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2972
Věk: 46
Registrován: 23 lis. 2005, 12:23
Bydliště: Plzeň

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XII.

Příspěvekod JardaS » 08 lis. 2008, 11:27

Dnes ráno ke kafi St.Bruno a při vaření oběda Briar Fox . Moc podařená V od C.and D. V chuti krásně propečená buchta . :D :puffy:
Uživatelský avatar
JardaS
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2902
Věk: 67
Registrován: 21 led. 2007, 21:34
Bydliště: Karviná

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XII.

Příspěvekod Fénix » 08 lis. 2008, 13:25

Jack.Grave píše:Dnes Marlin Flake(podezřelá plechovka byl aje v ni Flske a ne RR)


nebyla až tak podezřelá, Marlin se opravdu vyskytuje v široké škále podob, už jsem viděl RR, trhaný flák, malé úhledné flejky a taky dlouhý 20 cm flake... gallery/image_page.php?album_id=5&image_id=588
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XII.

Příspěvekod jorgos » 08 lis. 2008, 13:30

tifik píše:Tak jsem trochu pozapomněl na svou zásadu nestřídat tabáky v jedné dýmce a zkouším Three nuns v Hodulovce na St.James. No, je to v pytli, budu muset oblíbenému jamesovi najít jinou fajfku :D , jepťule jí sedí subjektivně mnohem víc. A já už je málem odložil :oops: Three nuns prostě patří do velkého kotle, v malém petersoním canadianu se dusily, nehořely, prostě nikoli Three ale spíš Bad nuns :D

Když se daří,tak se daří. :smoke1: .Také jsem si udělal v dýmkách pořádek.Dnes po dobrém obědě CALEDONIAN No.10.S blížícími se v. svátky mám chut´na dánské cukroví.Tak nevím co budu kouřit o vánocích. :roll:
Uživatelský avatar
jorgos
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2647
Věk: 53
Registrován: 28 zář. 2008, 18:37
Bydliště: Znojmo

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XII.

Příspěvekod tad » 08 lis. 2008, 15:10

Grousemoor už druhej kotlík, ale do třetího už to bude chtít něco dumavějšího. Teď sem v situaci, že stojím před "ledničkou" mám na něco chuť a nevím co si dát :-)

Tak sem učinil v etrafice alespoň drobnou objednávku McConnell Anniversary 160 Years a ještě Rattrays 7 Reserve Premium a ještě Bagpipers Dream - na kterýho se obzvláště těším a nakonec, neb je sobota, tak ještě W.O. Larsen Edition 2009 :smoke1: . Tak snad už mě to pomůže napříště v rozhodování :puffy:

A aby toho nebylo málo, tak sem ještě vytvořil drobný "začátečnický" set pro přítele právníka, který se tudle zmínil, že pokoukává po dýmce. Savineli Oscar Tiger, dusátko 12kč. filtry a Caledonian Highland. Ještě musím zajít do antikvariátu pro Ilju Erenburga a myslím, že to bude pěkný komplet. Čímž budu mít už dva "přetvořené" člověky na dýmání :-) a tak jsem asi vytvořil svuj první offtopic zde :smoke5: :smoke5: :smoke5:
tad
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 200
Věk: 52
Registrován: 24 říj. 2008, 21:36
Bydliště: praha

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XII.

Příspěvekod Juri » 08 lis. 2008, 16:01

Dnes odpolední siesta v podobě kávy a Ennerdal Flake........ moc dobrá to pochoutka :smoke5:
Juri
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1540
Registrován: 26 kvě. 2008, 22:33

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XII.

Příspěvekod BATRACHOS » 08 lis. 2008, 22:41

Ba, ba,

mýdlo je mýdlo! Ale ve čtvrtek jsem na mimořádné přípravce na prasklý silvestr měl nacpánu erinmorskou míšeninku do Stanwellova liverpoolu, a pořád nad tím dumám: je tam mýdlo, nebo není? Tentokrát se mi zdálo, že není :think:
Uživatelský avatar
BATRACHOS
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6065
Věk: 50
Registrován: 21 dub. 2007, 12:53
Bydliště: Praha

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XII.

Příspěvekod ypres.bass » 09 lis. 2008, 01:38

jsem si dal soutěžní MB Original Choice a pak zkušebně ještě Bellini Toscana a při hodinovém čekání na vlak ještě doutníček neznámé značky z trafiky. to byl nejlepší kuřácko-chuťový zážitek.




a pak jsem se ještě dostal někam kde již byl jistý zdejší člověk a všichni jsme dále kouřili
Uživatelský avatar
ypres.bass
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2830
Věk: 37
Registrován: 11 bře. 2007, 01:33
Bydliště: Pardubice

PředchozíDalší

Zpět na Archiv Fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků