TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XII.

Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!

Moderátor: Fénix

Příspěvekod basa333 » 24 čer. 2008, 07:16

dneska mám pocit, že se mi muňka zjevuje ve fragmentech vyprávění jiných osob - nějak jsem to trochu přepískl s fernetem nebo co. ráno jsem ani nevěděl, jak jsem se dostal do postele :roll:

abych nebyl OT: na muňce jsem začal SG KC, pak asi b4, bxx v hodulovce, SRT a pak mi kdyžtak poraďte, co jsem kouřil, fakt si to nepamatuji :evil:
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Příspěvekod kovářskej » 24 čer. 2008, 07:47

Já si včera navečer nacpal starýho Gowrieho, zdá že se v jedný fajce usadil a přestává štípat, zato mi nějak strašlivě zvlhnul nevím jak, asi tím že už mám v baráku nějakých 19 stupňů místo obvyklých 15 :?: Ne že by nějak močkoval, ale musel jsem ho dvakrát zapalovat, což mi předtím nedělal.
Uživatelský avatar
kovářskej
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2920
Věk: 57
Registrován: 05 říj. 2007, 08:41
Bydliště: Všechlapy , okr. Nymburk

Příspěvekod Copatej » 24 čer. 2008, 10:41

Teprve teď jsem schopnej si vzpomenout, co jsem včera měl na muňce dobrého. Takže začalo to Kendal cream (veliký dík baso) a skončilo to 1792. Moc jsem si pochutnal a děkuji za vzorky SG Perfecion Scalexovi a za Huber Balkan Nevillovi. Jak je ochutnám, ihned napíšu, jak se mnou zatočily :lol:
Uživatelský avatar
Copatej
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 7907
Věk: 50
Registrován: 05 dub. 2008, 11:07
Bydliště: Praha

Příspěvekod basa333 » 24 čer. 2008, 10:44

copatej píše:...Jak je ochutnám, ihned napíšu, jak se mnou zatočily :lol:


jo, to prosím tě popiš fakt hodně podrobně... :wink:
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Příspěvekod vytryol » 24 čer. 2008, 19:48

Dnes jsem podruhe nacpal ChocoFlake od SG jen jsem zapomnel ze ho susim a nechal ho na parapetu..Dost preschl...Z toho plyne prehrivani...Ale kakao tam zustalo :lol: ...

Jinak zkousel jste to nekdo kourit primo z krabicky? tj. bez suseni? Ja si na to jeste netroufl...Ten blativy flake snad nemuze ani horet :lol: :lol: :lol:

Da se to nebo ne?
Uživatelský avatar
vytryol
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 547
Věk: 54
Registrován: 11 dub. 2008, 09:19

Příspěvekod Drnda » 24 čer. 2008, 20:13

vytryol píše:Dnes jsem podruhe nacpal ChocoFlake od SG jen jsem zapomnel ze ho susim a nechal ho na parapetu..Dost preschl...Z toho plyne prehrivani...Ale kakao tam zustalo :lol: ...

Jinak zkousel jste to nekdo kourit primo z krabicky? tj. bez suseni? Ja si na to jeste netroufl...Ten blativy flake snad nemuze ani horet :lol: :lol: :lol:

Da se to nebo ne?


Když jsem kdysi začínal bafat, nechával jsem všechny tabáky ladem, žádné vlhčení a vždy jsem si liboval, jak pěkně hoří když jsou suché. Až postupem času po moři odkouřených koulí jsem zjistil, jaká je lahoda kouřit vlhký tabák (a to někdy značně). Jen u vlhkého tabáku jsem se naučil kouřit chladně a bohatě. Takže doporučuji jít spíš opačnou cestou než cestou sušení, suchý tabák sice hoří sám a rychle ale většinu dobrého si nechává sám pro sebe. Ostatně na to určitě přijdeš časem sám.
Uživatelský avatar
Drnda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1468
Věk: 48
Registrován: 22 led. 2008, 21:07
Bydliště: Praha, ČM

Příspěvekod JardaS » 24 čer. 2008, 20:18

Tabáky nesuším . To by snad muselo plavat . :D :puffy:
Uživatelský avatar
JardaS
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2902
Věk: 67
Registrován: 21 led. 2007, 21:34
Bydliště: Karviná

Příspěvekod BATRACHOS » 24 čer. 2008, 20:48

Já tabáky naopak neustále dovlhčuji téměř do té konsistence, co dodává SG - co byste chtěli od obojživelníka, že :lol: .

Jinak na prasklé Muňce jsem okoštoval SG Bracken Flake od výsosti Wronskego, má puklina+velký dík, vím, do čeho nejít. No a od té silovoně jsem si pak odpomohl GH čokoflákem ... vlhkým jak se patří 8)

:arrow: basa
na závěr Jsi měl DaVinciho a významně prohlašoval, že komu nechutná, ten má trochu problém (PROHEDROS seděl vedle).
Uživatelský avatar
BATRACHOS
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6065
Věk: 50
Registrován: 21 dub. 2007, 12:53
Bydliště: Praha

Příspěvekod Martin Pedain » 24 čer. 2008, 21:50

BATRACHOS píše:na závěr Jsi měl DaVinciho a významně prohlašoval, že komu nechutná, ten má trochu problém (PROHEDROS seděl vedle).


Ehmm... :?

Dneska opět Capstan. Ono, jaksi mne v tom vedru opustila chuť na latakie, tak si dopřávám jednodušší tabáky.
Uživatelský avatar
Martin Pedain
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1657
Věk: 38
Registrován: 08 čer. 2007, 17:30
Bydliště: La Bohdaneč

Příspěvekod basa333 » 24 čer. 2008, 22:15

vytryol píše:Dnes jsem podruhe nacpal ChocoFlake od SG jen jsem zapomnel ze ho susim a nechal ho na parapetu..Dost preschl...Z toho plyne prehrivani...Ale kakao tam zustalo :lol: ...

Jinak zkousel jste to nekdo kourit primo z krabicky? tj. bez suseni? Ja si na to jeste netroufl...Ten blativy flake snad nemuze ani horet :lol: :lol: :lol:

Da se to nebo ne?


samozřejmě, že se to dá. zcela bez problémů
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Příspěvekod Copatej » 24 čer. 2008, 22:17

Tak to mě naopak ty latakie nějako poslední dobou berou. Tak dneska večer při lahvičce argentinského Kuorio ročník 2007 proběhla degustace Huber Balkanu (jak jsem zmiňoval, vzorek od Nevilla-moc díky), latakiová smršť, která se do konce kotle neuvěřitelně silově rozvíjela.
Krásné pokouřeníčko :puffy:
Uživatelský avatar
Copatej
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 7907
Věk: 50
Registrován: 05 dub. 2008, 11:07
Bydliště: Praha

Příspěvekod Martin Pedain » 24 čer. 2008, 22:41

copatej píše:Tproběhla degustace Huber Balkanu (jak jsem zmiňoval, vzorek od Nevilla-moc díky), latakiová smršť, která se do konce kotle neuvěřitelně silově rozvíjela.
Krásné pokouřeníčko :puffy:


Podobně tomu bylo i u mne. V podstatě nebýt jistého člověka, tak o tomto tabáku nevím, nutno podotknouti výborného tabáku. Jsem zvědav co o něm napíše Mike až mu dorazí vzorek. Já si bohužel musím počkat do září...aspoň si to vynahradím tím, že bude víc pikslí k mání, než jenom dvě.
Uživatelský avatar
Martin Pedain
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1657
Věk: 38
Registrován: 08 čer. 2007, 17:30
Bydliště: La Bohdaneč

Příspěvekod Hades » 24 čer. 2008, 22:54

vytryol píše:Jinak zkousel jste to nekdo kourit primo z krabicky? tj. bez suseni? Ja si na to jeste netroufl...Ten blativy flake snad nemuze ani horet :lol: :lol: :lol:
Da se to nebo ne?

jak už psal basssa, pochopitelně že dá. U některých tabáků zdání vlhkosti klame. Třeba SG má tabáky jakoby hodně mokré, ale chutnají výborně. Neumím si představit, že bych je sušil (teda umím, ale pak je to, alespoň pro mne hnus...).
Nakonec, zvlhčuju i IF, UF a další. Na omak "mokrý zdá se", chutí pak nesrovnatelně dokonalý...
prostě, když se zakecáš, tak buď palcem zavřít z vrchu komoru a pomalu a silně potáhnout, když už nehoří, znovu zapálit (dnešní večer bych asi vyškrtal krabičku zápalek (nemít po ruce zapalovač), ale UF chutnal naprosto sqěle (jsem bušil do klábosnice)) :lol:
Uživatelský avatar
Hades
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 3041
Věk: 66
Registrován: 15 led. 2008, 22:22
Bydliště: Praha

Příspěvekod Copatej » 24 čer. 2008, 22:55

:arrow: Martin Pedain
...jinak ještě jednou díky za CD da Vinciho. Hnedka ho basa nacpal a liboval si... Jinak s tím SBT na tebe samozřejmě budu při nejbližší objednávce myslet :wink:
Uživatelský avatar
Copatej
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 7907
Věk: 50
Registrován: 05 dub. 2008, 11:07
Bydliště: Praha

Příspěvekod Martin Pedain » 24 čer. 2008, 22:59

copatej píše::arrow: Martin Pedain
...jinak ještě jednou díky za CD da Vinciho. Hnedka ho basa nacpal a liboval si... Jinak s tím SBT na tebe samozřejmě budu při nejbližší objednávce myslet :wink:


Ok.

Já s daVincim nebyl kamarád. Dal jsem mu poslední možnost, abych změnil názor se jej zbavit. Ale opět nehořel, štípal... Vzhledem k tomu, že jsem měl tento tabák cca. 5 měsíců otevřený a nebyl jsem jej schopen zkouřit, tak tam nějaký problém bude. Jiné latakie jsem schopen zkonzumovat dřív. Takový BS byl do pár týdnů fuč.
Uživatelský avatar
Martin Pedain
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1657
Věk: 38
Registrován: 08 čer. 2007, 17:30
Bydliště: La Bohdaneč

PředchozíDalší

Zpět na Archiv Fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 37 návštevníků


cron