TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XII.

Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!

Moderátor: Fénix

Příspěvekod tifik » 22 čer. 2008, 20:39

Poté, co jsem se málem uvařil v na dálnici v autě bez klimatizace relaxuji s dark plugem, netradičně s filtrem, dost to tomu tabáku bere...
Uživatelský avatar
tifik
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2972
Věk: 46
Registrován: 23 lis. 2005, 12:23
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod JardaS » 22 čer. 2008, 21:20

Díky jcp se mi dostal do rukou ( do dýmky ) vzorek St.Bruno flake . Před nedávnem jsem dokouřil tobolku St.Bruno Rubbed a tímto bych trošilinku porovnal tyto dva tabáky ( jestli si mohu dovolit ) , které by měli být stejné , ....... ale úplná pravda to není . Rubbed mi připadá spíše cigaretový i chutí . Možná to bylo i tím , že Rubbed velice rychle vysychal , kdežto Flake se ke mne dostal ve velice příjemně vlhkém stavu . Flake stačílo lehce promnout , nacpat a hořel skoro úplně sám . Chuťově mi připadá mnohem příjemněnjší a dýmkovější . Možná se mnou nebude někdo souhlasit , ale flake je mooc dobrý tabák . Díky jcp a moc Ti díky za tento vzorek . Bylo to opravdu perfektní večerní pokouření této Natural V . :D :puffy:
Uživatelský avatar
JardaS
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2902
Věk: 67
Registrován: 21 led. 2007, 21:34
Bydliště: Karviná

Příspěvekod Martin Pedain » 22 čer. 2008, 21:36

St. Bruno ready rubbed budu muset časem od někoho vysomrovat, jelikož bych rád porovnal Brůnu Flake od Ogdens a Imperial Tobacco, ready rubbed verzi a Němci pochvalovaný St. Bernard od DTM, který má být ekvivalentem Bruna.

Delší dobou pokuřuji modrý Capstan Navy flake. Taková pohodová omáčka s probleskující stopou nějaké chuti, která v pohodě hoří, cpe se a má akorát sílu.
Uživatelský avatar
Martin Pedain
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1657
Věk: 38
Registrován: 08 čer. 2007, 17:30
Bydliště: La Bohdaneč

Příspěvekod Nevill » 22 čer. 2008, 22:52

V pátek odpoledne jsme odjeli k sousedovi na chatu na Zvíkov na tradiční první turnus naší "Expedice Klouzek" - tak jsme si tam v klidu grilovali, popíjeli, včera jsme byli na houbách na ve třech lidech našli asi tak na dno košíku pár hub...v pátek jsem v Oslově v Kampeličce pokuřoval Grousemoor z Neerupky a Sweet Virginia z petersonské pěnovky, v sobotu po obědě Balkan Sobranie z Petersonky a na večer Old Hollywood ze Ser Jacopo...

A dnes v poledne kotlík Telegraph Hill z Krškovky a navečer to samé z Bjarne a potom ještě Sweet Virginia z pěnovky... :puffy:
Uživatelský avatar
Nevill
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 9497
Věk: 46
Registrován: 09 lis. 2004, 08:30
Bydliště: Praha - Radotín

Příspěvekod Fénix » 22 čer. 2008, 23:48

JardaS píše:Díky jcp se mi dostal do rukou ( do dýmky ) vzorek St.Bruno flake . Před nedávnem jsem dokouřil tobolku St.Bruno Rubbed a tímto bych trošilinku porovnal tyto dva tabáky ( jestli si mohu dovolit ) , které by měli být stejné , ....... ale úplná pravda to není . Rubbed mi připadá spíše cigaretový i chutí . Možná to bylo i tím , že Rubbed velice rychle vysychal , kdežto Flake se ke mne dostal ve velice příjemně vlhkém stavu . Flake stačílo lehce promnout , nacpat a hořel skoro úplně sám . Chuťově mi připadá mnohem příjemněnjší a dýmkovější . Možná se mnou nebude někdo souhlasit , ale flake je mooc dobrý tabák . Díky jcp a moc Ti díky za tento vzorek . Bylo to opravdu perfektní večerní pokouření této Natural V . :D :puffy:


flake je takový jemnější a delikátnější, ready rubbed je dostatečně výrazný a snadno kouřitelný i pro méně koncentrovaného dýmkaře, ale oba jsou to každopádně špičkové tabáky :puffy:
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod kovářskej » 23 čer. 2008, 07:50

Jelikož jsem v sobotu lítal celej den v depu kolem kovadliny a bucharu jak čamrda, zapálil jsem si fajku až doma a dal jsem si kohouta (nevím proč píšou ranní tabák, když mně chutná večer na lavičce :wink: ) no a včera po velkém zvonění v Kouřimi jsem si nacpal do klubovky Dudáka a procházel se po parkáně a hradbách v Kouřimi - udělal jsem si po tom zvonění takovou hezkou neděli, kterou jsem zakončil u místního zvoníka na zahradě u kafe a fajka ještě stále dýmala a vonělo vše kolem Dudákem.I když je kouřimský zvoník nekuřák, tento tabáček mu nevadil.
Uživatelský avatar
kovářskej
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2920
Věk: 57
Registrován: 05 říj. 2007, 08:41
Bydliště: Všechlapy , okr. Nymburk

Příspěvekod madriguera » 23 čer. 2008, 08:18

O sobotním večeru jsem si nacpal do hliněnky SG Black Cherry a opatrně potahoval - je to na mě dost silný tabák a několikrát mě dostal :) . Ovšem, moc mi chutná, je v kouři sametový, takový drsně něžný (asi jako moje přítelkyně :D ). Protože jsem dostal chuť na ještě jednu dýmku, moudře jsem neriskoval a nacpal si Holger Danske Original Honey Dew :D . Nechutnal zas tak zle a okolí mě pochválilo za pěknou vůni. Na dnešek si plánuji SG Squadron Leader - na lavičce ve stínu lípy :) .
madriguera
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 441
Věk: 46
Registrován: 09 říj. 2006, 11:39
Bydliště: Kozlovice, Ústecký to kraj

Příspěvekod pepe_lopez » 23 čer. 2008, 09:21

peterson sherlock holmes lestarde + sg bracken flake
...na cestu do kopce idealni
pepe_lopez
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 7
Registrován: 21 čer. 2008, 23:06

Příspěvekod BATRACHOS » 23 čer. 2008, 13:04

V sobotu v pět ráno jsem si po poněkud vyčerpávajícím slunovratovém rituálu vychutnal Ennerdale. Ten jasmín a levandule jsou prostě klasika.
Uživatelský avatar
BATRACHOS
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6065
Věk: 50
Registrován: 21 dub. 2007, 12:53
Bydliště: Praha

Příspěvekod dh » 23 čer. 2008, 17:32

Nedá mi to a taky se pochlubím, co mám nacpáno.

Předvčírem jsem zase jednou pokusničil s B4. Lidičky, ono to hořelo! Podle čísi dobré rady jsem to nebojácně upěchoval a bylo to ono. Ke konci jsem do toho musel trochu šťourat, poněvadž jsem to asi ze samé radosti trochu moc roztahal, ale vypadá to, že bych ten tabák nakonec mohl zvládnout...
Napadaly mě u toho takové představy, že tohle bych dokázal kouřit do konce života... byla by to docela frajeřina, fráze jako "ne díky, já kouřím jen Brown No. 4"... no nic, to je jen takové denní snění...

Včera GLP Cairo - taky to má něco do sebe, nenápadně výborný tabák. Přestěhoval jsem ho do jiné dýmky (v bilárce mi nějak močkoval), a moc mu to svědčí. Světlá virginie s orientálním šmrncem. Perique tam asi taky bude, když to Greg píše.
Uživatelský avatar
dh
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 807
Věk: 56
Registrován: 16 črc. 2005, 12:18
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvekod madriguera » 23 čer. 2008, 21:05

V nadcházející noci jsem si nacpal GH Bob´s Square Cut. Velmi dobrá volba, vynikající tabák. Dým mi voní po růžích :D .
madriguera
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 441
Věk: 46
Registrován: 09 říj. 2006, 11:39
Bydliště: Kozlovice, Ústecký to kraj

Příspěvekod Hades » 23 čer. 2008, 21:17

přez den Perfection, a před chvilkou to byl UF. Jeden plátek vydržel hodinu a 25 minut. Naprostá pohoda :puffy:
Uživatelský avatar
Hades
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 3041
Věk: 66
Registrován: 15 led. 2008, 22:22
Bydliště: Praha

Příspěvekod JardaS » 23 čer. 2008, 22:23

Dnes jsem si dal další tabák z řady GLP a to Robusto . Po několikaterém kouření této směsi ( V+L+O ) s příměsí doutníkového listu musím konstatovat ...... perfekt . Tento tabák mne dost nadchl pro svou bahatou chuť s lahodnou lehkou chutí Latakie . Není to taková L bomba , ale zde je hlavní dodání doutníkového listu , který této směsi dal hezký smetanový směr a Oriental ji jen doplnil . V mé cestě za poznáním tabáků GLP je to směs , ke které se jistě po dokouření této krabičky vrátím . Vynikající tabák :D :puffy: Ty ostatní 4 tabáky co jsem dnes kouřil jsou mé oblíbené a ty již znáte . :D
Uživatelský avatar
JardaS
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2902
Věk: 67
Registrován: 21 led. 2007, 21:34
Bydliště: Karviná

Příspěvekod Jakub » 23 čer. 2008, 23:40

na buňkosrazu napřed Sams blend od CanD (taková poslední dobou má stálice) a v druhém nacpání Dunhillův kohout - velmi příjemně mě překvapil plností chutě a celkově ustáleným vjemem po celý čas kouření
Uživatelský avatar
Jakub
President pipE-clubu
President pipE-clubu
 
Příspěvky: 5627
Věk: 59
Registrován: 28 říj. 2007, 21:46
Bydliště: Praha 2, Vinohrady,

Příspěvekod Scalex » 24 čer. 2008, 02:21

Cestou na prasklou muňku jsem dal Celtic Talisman, na muňce nejdřív Perfection, pak masový mix na prkénku, pak Sweet Rum Twist a nakonec lahodný Dark Plug (díky, Baso), který jsem rozhodně nekouřil naposledy. V Nymburce jsem ještě cestou z nádraží měl chuť na něco lehčího a odpočinkového, tak jsem ještě jednou nacpal Celtica.
Uživatelský avatar
Scalex
Účet zrušen
 
Příspěvky: 3344
Registrován: 11 úno. 2007, 23:07

PředchozíDalší

Zpět na Archiv Fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 návštevníků