Switch to full style
Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!
Téma uzamknuto

19 čer. 2008, 06:50

Martin Pedain píše:A nekouřil jsem jej náhodou naposledy co jsem tam byl (tak 4 týdny) ?

Třeba ano, ale záleží, od koho jsi měl vzorek, jestli od basy, nebo ode mě. Basa dostal v zavakuovaných balíčcích - ( podotýkám, že označené byly všechny BXX) - BXX podobný B4 (ani ne tak vůní, ta byla blekovská, jako chutí a barvou tabáku - ale B4 to ROZHODNĚ nebyla).
No a já měl totéž, tzn. zavakuované balíčky a uvnitř naprosto utažené až slisované černé lano, na první pohled jiné, než u nás v koupených krabičkách BXX, ale chutí ještě o něco olejnatější a ten byl skvělej. Musíme se Daniela zaptat, co že to vlastně poslal.

19 čer. 2008, 07:07

... tak se ho rovnou také zeptej, proč poslal ten lepší tobě a ne mně :twisted: :wink: :lol:

19 čer. 2008, 07:40

Jelikož mně včera asi učedníci nakrkli (nějakej dobrák mi "omylem" vysypal do uhlí k vejhni piliny od strojní pily a já se divil co mi to furt v ohni hoří a sakroval jsem jak Sarka Farka), tak jsem si vzal do práce Kohouta a báním a vyrábím smrady.K jejich veliké nechuti a kroucení nosama neb čekali že přitáhnu stanwellí meruňky.A vono prd, všude smrdí latakie :twisted:

19 čer. 2008, 09:29

pokracovani zde: http://www.dymka.net/bb/viewtopic.php?p=152099#152099
Téma uzamknuto