Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!
Téma uzamknuto

15 čer. 2008, 12:00

Ono i složením je Bobs trošilinku jinde . Má větší rozsah tabáků ve složení ( podle pěstování ) a navíc i Burley . Je taky o něco malinko slabší a mnohem jemnější . Naproti ChocoF od SG je složen jen z V a L . Je syrovější . :D :puffy: Mi více chutná Bobs Choc od GH .

15 čer. 2008, 12:09

....a ten Bob's Flake Chocolate od GH je u nás dostupný? Taky bych ho koupil, ale je u nás možnost někde ho koupit?

15 čer. 2008, 12:51

matesek píše:....a ten Bob's Flake Chocolate od GH je u nás dostupný? Taky bych ho koupil, ale je u nás možnost někde ho koupit?

...u nás, myslíš kde? ČR, nebo oklolí Slavičína? Pokud ČR, tak ano, např. v Praze ho májí kdekoliv, kde prodávají dýmkové tabáky. Totéž myslím platí i u ostatních větších měst :wink:

15 čer. 2008, 13:04

copatej píše:...u nás, myslíš kde? ČR, nebo oklolí Slavičína? Pokud ČR, tak ano, např. v Praze ho májí kdekoliv, kde prodávají dýmkové tabáky. Totéž myslím platí i u ostatních větších měst :wink:

Jestli si to nepleteš se (skoro) stejnojmenným flákem od SG Chocolate Flake :wink: Ten od GH zas u nás tak moc po kšeftech není vidět ani v Práglu :) .. už proto, že GH nedováží Mostex ale TTI.

15 čer. 2008, 13:30

Pokud se nepletu, takřka určitě ho mají v delamottu.

15 čer. 2008, 13:47

copatej píše:
matesek píše:....a ten Bob's Flake Chocolate od GH je u nás dostupný? Taky bych ho koupil, ale je u nás možnost někde ho koupit?

...u nás, myslíš kde? ČR, nebo oklolí Slavičína? Pokud ČR, tak ano, např. v Praze ho májí kdekoliv, kde prodávají dýmkové tabáky. Totéž myslím platí i u ostatních větších měst :wink:




....myslel jsem všeobecně v ČR a v okolí mého bydliště tak tam už vůbec není nikde k mání :cry: a to že bude asi jen v Praze a velkých městech tak to jsem si myslel. ...... kdyby jste někdy šli na nákupy tak bych možná někoho ochotného požádal... (platím předem) :wink:

15 čer. 2008, 14:04

jcp píše:Jestli si to nepleteš se (skoro) stejnojmenným flákem od SG Chocolate Flake :wink: Ten od GH zas u nás tak moc po kšeftech není vidět ani v Práglu :) .. už proto, že GH nedováží Mostex ale TTI.


Já ho koupil u Hingara.

15 čer. 2008, 14:11

V Ostravě a širokém okolí jej taky nemají . Ještě , že jsou i jiné možnosti koupě . :D :puffy:

15 čer. 2008, 14:19

matesek píše:
copatej píše:
matesek píše:....a ten Bob's Flake Chocolate od GH je u nás dostupný? Taky bych ho koupil, ale je u nás možnost někde ho koupit?

...u nás, myslíš kde? ČR, nebo oklolí Slavičína? Pokud ČR, tak ano, např. v Praze ho májí kdekoliv, kde prodávají dýmkové tabáky. Totéž myslím platí i u ostatních větších měst :wink:




....myslel jsem všeobecně v ČR a v okolí mého bydliště tak tam už vůbec není nikde k mání :cry: a to že bude asi jen v Praze a velkých městech tak to jsem si myslel. ...... kdyby jste někdy šli na nákupy tak bych možná někoho ochotného požádal... (platím předem) :wink:


Nebo je moznost objednat ze synjeca...muzes si rovnou naporoucet vic druhu od GH navic BCHF maji jen za 8CHF to jest asi 120 kc...

15 čer. 2008, 14:20

JardaS píše:V Ostravě a širokém okolí jej taky nemají . Ještě , že jsou i jiné možnosti koupě . :D :puffy:




....no a jaké :?: , můžu požádat o radu kde koupit (kde kupuješ), protože já se do Prahy jen tak nedostanu :cry:

15 čer. 2008, 14:57

jcp píše:
copatej píše:...u nás, myslíš kde? ČR, nebo oklolí Slavičína? Pokud ČR, tak ano, např. v Praze ho májí kdekoliv, kde prodávají dýmkové tabáky. Totéž myslím platí i u ostatních větších měst :wink:

Jestli si to nepleteš se (skoro) stejnojmenným flákem od SG Chocolate Flake :wink: Ten od GH zas u nás tak moc po kšeftech není vidět ani v Práglu :) .. už proto, že GH nedováží Mostex ale TTI.


...kdepak, nepletu, vím o jaký tabák se jedná, zrovna minulé pondělí jsme na něj koukali s basou u Sherlocka a měli ho i v tabáku v Kaprovce (např.)...

15 čer. 2008, 16:40

opět po delší době jsem se dostal k dýmce. dokouřil jsem mb hh vintage syrian (směna - díky basao). abych pravdu řekl, příjemná latakie.
a dnes jsem otevřel gh bobs choco. tenhle je se sg nedá srovnat, tenhle mi opravdu chutná

15 čer. 2008, 17:44

já měl odpoledne při broušení ehm... ehm... něčeho :wink: conistona a potom brita ke kávě

15 čer. 2008, 18:44

basa333 píše:já měl odpoledne při broušení ehm... ehm... něčeho :wink: conistona a potom brita ke kávě

Pozor , Copatej naslouchá :lol:

15 čer. 2008, 18:52

ten už si to dávno vyslechl a vyjádřil se k tomu, ale já nesmím nic říct... :wink: :lol: opravdu, to musí on...
Téma uzamknuto