TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XI.

Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!

Moderátor: Fénix

Příspěvekod JardaS » 15 čer. 2008, 12:00

Ono i složením je Bobs trošilinku jinde . Má větší rozsah tabáků ve složení ( podle pěstování ) a navíc i Burley . Je taky o něco malinko slabší a mnohem jemnější . Naproti ChocoF od SG je složen jen z V a L . Je syrovější . :D :puffy: Mi více chutná Bobs Choc od GH .
Uživatelský avatar
JardaS
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2902
Věk: 67
Registrován: 21 led. 2007, 21:34
Bydliště: Karviná

Příspěvekod matesek » 15 čer. 2008, 12:09

....a ten Bob's Flake Chocolate od GH je u nás dostupný? Taky bych ho koupil, ale je u nás možnost někde ho koupit?
Uživatelský avatar
matesek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1001
Věk: 56
Registrován: 04 kvě. 2007, 18:28
Bydliště: Slavičín

Příspěvekod Copatej » 15 čer. 2008, 12:51

matesek píše:....a ten Bob's Flake Chocolate od GH je u nás dostupný? Taky bych ho koupil, ale je u nás možnost někde ho koupit?

...u nás, myslíš kde? ČR, nebo oklolí Slavičína? Pokud ČR, tak ano, např. v Praze ho májí kdekoliv, kde prodávají dýmkové tabáky. Totéž myslím platí i u ostatních větších měst :wink:
Uživatelský avatar
Copatej
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 7907
Věk: 50
Registrován: 05 dub. 2008, 11:07
Bydliště: Praha

Příspěvekod jcp » 15 čer. 2008, 13:04

copatej píše:...u nás, myslíš kde? ČR, nebo oklolí Slavičína? Pokud ČR, tak ano, např. v Praze ho májí kdekoliv, kde prodávají dýmkové tabáky. Totéž myslím platí i u ostatních větších měst :wink:

Jestli si to nepleteš se (skoro) stejnojmenným flákem od SG Chocolate Flake :wink: Ten od GH zas u nás tak moc po kšeftech není vidět ani v Práglu :) .. už proto, že GH nedováží Mostex ale TTI.
Uživatelský avatar
jcp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6319
Věk: 75
Registrován: 14 říj. 2005, 11:53
Bydliště: Poděbrady

Příspěvekod Drnda » 15 čer. 2008, 13:30

Pokud se nepletu, takřka určitě ho mají v delamottu.
Uživatelský avatar
Drnda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1468
Věk: 48
Registrován: 22 led. 2008, 21:07
Bydliště: Praha, ČM

Příspěvekod matesek » 15 čer. 2008, 13:47

copatej píše:
matesek píše:....a ten Bob's Flake Chocolate od GH je u nás dostupný? Taky bych ho koupil, ale je u nás možnost někde ho koupit?

...u nás, myslíš kde? ČR, nebo oklolí Slavičína? Pokud ČR, tak ano, např. v Praze ho májí kdekoliv, kde prodávají dýmkové tabáky. Totéž myslím platí i u ostatních větších měst :wink:




....myslel jsem všeobecně v ČR a v okolí mého bydliště tak tam už vůbec není nikde k mání :cry: a to že bude asi jen v Praze a velkých městech tak to jsem si myslel. ...... kdyby jste někdy šli na nákupy tak bych možná někoho ochotného požádal... (platím předem) :wink:
Uživatelský avatar
matesek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1001
Věk: 56
Registrován: 04 kvě. 2007, 18:28
Bydliště: Slavičín

Příspěvekod Scalex » 15 čer. 2008, 14:04

jcp píše:Jestli si to nepleteš se (skoro) stejnojmenným flákem od SG Chocolate Flake :wink: Ten od GH zas u nás tak moc po kšeftech není vidět ani v Práglu :) .. už proto, že GH nedováží Mostex ale TTI.


Já ho koupil u Hingara.
Uživatelský avatar
Scalex
Účet zrušen
 
Příspěvky: 3344
Registrován: 11 úno. 2007, 23:07

Příspěvekod JardaS » 15 čer. 2008, 14:11

V Ostravě a širokém okolí jej taky nemají . Ještě , že jsou i jiné možnosti koupě . :D :puffy:
Uživatelský avatar
JardaS
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2902
Věk: 67
Registrován: 21 led. 2007, 21:34
Bydliště: Karviná

Příspěvekod vytryol » 15 čer. 2008, 14:19

matesek píše:
copatej píše:
matesek píše:....a ten Bob's Flake Chocolate od GH je u nás dostupný? Taky bych ho koupil, ale je u nás možnost někde ho koupit?

...u nás, myslíš kde? ČR, nebo oklolí Slavičína? Pokud ČR, tak ano, např. v Praze ho májí kdekoliv, kde prodávají dýmkové tabáky. Totéž myslím platí i u ostatních větších měst :wink:




....myslel jsem všeobecně v ČR a v okolí mého bydliště tak tam už vůbec není nikde k mání :cry: a to že bude asi jen v Praze a velkých městech tak to jsem si myslel. ...... kdyby jste někdy šli na nákupy tak bych možná někoho ochotného požádal... (platím předem) :wink:


Nebo je moznost objednat ze synjeca...muzes si rovnou naporoucet vic druhu od GH navic BCHF maji jen za 8CHF to jest asi 120 kc...
Uživatelský avatar
vytryol
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 547
Věk: 54
Registrován: 11 dub. 2008, 09:19

Příspěvekod matesek » 15 čer. 2008, 14:20

JardaS píše:V Ostravě a širokém okolí jej taky nemají . Ještě , že jsou i jiné možnosti koupě . :D :puffy:




....no a jaké :?: , můžu požádat o radu kde koupit (kde kupuješ), protože já se do Prahy jen tak nedostanu :cry:
Uživatelský avatar
matesek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1001
Věk: 56
Registrován: 04 kvě. 2007, 18:28
Bydliště: Slavičín

Příspěvekod Copatej » 15 čer. 2008, 14:57

jcp píše:
copatej píše:...u nás, myslíš kde? ČR, nebo oklolí Slavičína? Pokud ČR, tak ano, např. v Praze ho májí kdekoliv, kde prodávají dýmkové tabáky. Totéž myslím platí i u ostatních větších měst :wink:

Jestli si to nepleteš se (skoro) stejnojmenným flákem od SG Chocolate Flake :wink: Ten od GH zas u nás tak moc po kšeftech není vidět ani v Práglu :) .. už proto, že GH nedováží Mostex ale TTI.


...kdepak, nepletu, vím o jaký tabák se jedná, zrovna minulé pondělí jsme na něj koukali s basou u Sherlocka a měli ho i v tabáku v Kaprovce (např.)...
Uživatelský avatar
Copatej
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 7907
Věk: 50
Registrován: 05 dub. 2008, 11:07
Bydliště: Praha

Příspěvekod rak65 » 15 čer. 2008, 16:40

opět po delší době jsem se dostal k dýmce. dokouřil jsem mb hh vintage syrian (směna - díky basao). abych pravdu řekl, příjemná latakie.
a dnes jsem otevřel gh bobs choco. tenhle je se sg nedá srovnat, tenhle mi opravdu chutná
Uživatelský avatar
rak65
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 374
Registrován: 30 zář. 2005, 19:14
Bydliště: Zlínský kraj

Příspěvekod basa333 » 15 čer. 2008, 17:44

já měl odpoledne při broušení ehm... ehm... něčeho :wink: conistona a potom brita ke kávě
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Příspěvekod Krhút » 15 čer. 2008, 18:44

basa333 píše:já měl odpoledne při broušení ehm... ehm... něčeho :wink: conistona a potom brita ke kávě

Pozor , Copatej naslouchá :lol:
Uživatelský avatar
Krhút
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 3809
Věk: 56
Registrován: 11 úno. 2006, 07:39
Bydliště: Teplice

Příspěvekod basa333 » 15 čer. 2008, 18:52

ten už si to dávno vyslechl a vyjádřil se k tomu, ale já nesmím nic říct... :wink: :lol: opravdu, to musí on...
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

PředchozíDalší

Zpět na Archiv Fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 58 návštevníků