Kde koupit Jirsovy dýmky?

Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!

Moderátor: Fénix

Jirsovky

Příspěvekod bromden » 20 říj. 2004, 07:51

Twineryy píše:
imagoo píše:
Twineryy píše:Těmi lepšími kousky myslim kvalitu SG1, SG2 (jak uvádí Jirsa na stránkách). Kolik to má mít hvězdiček nevim :) .


Aha, tak tohle značení zase nic neříká mě. Když vezmeš jirsovku do ruky, tak většinou zespodu na troubeli u náustku je v briaru vyražena značka jejíž součástí jsou i hvězdičky - podle mé dedukce jde o kvalitu briaru. Možná je tohle systém pro tuzemský trh. Já se setkal s 2, 3 a 4 - vždy to koresponduje s jednotnou cenou. Třeba je tam i to SG1, ale to jsem přehlídl.


SG je od stright grain a na fotkách jsou freehandy. Což se asi nebude pohybovat v cenách do 2000 kč. Proto myslim, že po hvězdičkách následuje kvalita SG. Která sama má ještě hvězdičkový značení. To ale jenom dedukuju :wink: .


Ty jirsovy freehandy jsme viděl akorát u pana Hingara ve Štěpánské, velmi neobvyklé tvary, ale krásné... mimochodem obrovské, velmi :shock: ... cenově, jestli se dobře pamatutju, zhruba tak jak Krškovky (tzn. 3000+)... jen bych řekl že se s kresbou nehraje tolik jako Krška...
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod Jana » 21 říj. 2004, 08:35

dix píše:No tak si od neho nic nekupuj,ked ma taky vztah k zakaznikom...
ja som v tomto smere radikalny..keby sme boli vsetci tak by sa vela veci zmenilo hlavne vo vztahu predajca zakaznik...no ale socializmus sa vie riadne zazrat do ludi..

dix radikal.../zatial si to mozem dovolit/


Tomu rozumím. Já se takhle vytrestala s kontaktováním p. Vlasáka. Přes mail, přes mobil a nic, tak jsem si řekla, že asi můžu žít i bez jeho dýmky. Po 14 dnech jsem viděla v Praze pár jeho kousků a vyloženě zklamání, který mě utvrdilo, že tenhle výrobce za bůhvíjaký uhánění od zákazníků fakt nestojí. Kór když není schopnej ani říct, hele nemám zájem, jděte jinam.

Jana taky radikál :wink:
Jana
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 899
Registrován: 21 črc. 2004, 16:34
Bydliště: Praha / Plzeň

Příspěvekod Nevill » 27 lis. 2004, 20:01

Taurendil píše:Chcem sa spytat, ci neviete, kde sa daju zohnat Jirsove dymky. Zalubil som sa do jeho Moby Dicka
[img]http://www.jirsa.cz/obr/fajfka5.jpg/img]
no na strankach pana Jirsu nie su ani ceny, ani nijake presnejsie udaje. Kde by sa dal teda Moby Dick zohnat a hlavne za kolko?


Docela slušný výběr mají v Brně v trafice na Masarykově ulici (tuším, že to je Valmont). Vejde se dovnitř, tam je normální trafika, a dál potom po schodech dolů, kde mají prosklené vitrýny a v nich pěkných pár desítek dýmek, mimo jiné i od Jirsy.

Já tam koupil tuhle jirsovku za 1.350,-
http://nevill.aktualne.cz/img/jirsa.jpg
Uživatelský avatar
Nevill
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 9497
Věk: 46
Registrován: 09 lis. 2004, 08:30
Bydliště: Praha - Radotín

Příspěvekod archduke » 28 lis. 2004, 02:05

Uživatelský avatar
archduke
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 678
Věk: 68
Registrován: 26 lis. 2004, 01:23
Bydliště: Hajovna u Lesa

Předchozí

Zpět na Archiv Fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků