Kde koupit Jirsovy dýmky?

Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!

Moderátor: Fénix

Kde koupit Jirsovy dýmky?

Příspěvekod Taurendil » 18 říj. 2004, 20:21

Chcem sa spytat, ci neviete, kde sa daju zohnat Jirsove dymky. Zalubil som sa do jeho Moby Dicka
Obrázek
no na strankach pana Jirsu nie su ani ceny, ani nijake presnejsie udaje. Kde by sa dal teda Moby Dick zohnat a hlavne za kolko?
Uživatelský avatar
Taurendil
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 382
Věk: 37
Registrován: 29 zář. 2004, 22:42
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod dix » 18 říj. 2004, 20:43

Nechapem....mas jeho stranky a nenapises??Urcite Ti odpise...
A ked sa chces skrabat lavou rukou na pravom uchu tak si stahni katalog z danpipe.de...mali by tam byt aj ceny Jirsoviek v ojro...
Uživatelský avatar
dix
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1375
Registrován: 28 črc. 2004, 18:34
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod imagoo » 18 říj. 2004, 20:49

Taurendil píše:Chcem sa spytat, ci neviete, kde sa daju zohnat Jirsove dymky. Zalubil som sa do jeho Moby Dicka
[img]http://www.jirsa.cz/obr/fajfka5.jpg/img]
no na strankach pana Jirsu nie su ani ceny, ani nijake presnejsie udaje. Kde by sa dal teda Moby Dick zohnat a hlavne za kolko?


Ještě před půl rokem byl sem tam vidět v Brně za cenu 1060 Kč - byl z 3hvězdičkového briaru. Už delší dobu jsem ale žádného nezaznamenal. Jinak pan Jirsa, jak si ho vážím, na e-maily moc neodepisuje :(
Uživatelský avatar
imagoo
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1024
Věk: 58
Registrován: 21 črc. 2004, 23:25
Bydliště: Brno

Příspěvekod Prorok » 18 říj. 2004, 21:36

na polske etrafice jeden je:
[url]http://www.etrafika.pl/fajki/jirsa/detail.php?items[itemid]=1357[/url]

napis si michalovi, ten by ti ju mohl dostat do ceska...
Uživatelský avatar
Prorok
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 175
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 09:50
Bydliště: Brno

Příspěvekod Ivan » 19 říj. 2004, 10:14

Taurendil píše:Chcem sa spytat, ci neviete, kde sa daju zohnat Jirsove dymky. Zalubil som sa do jeho Moby Dicka
[img]http://www.jirsa.cz/obr/fajfka5.jpg/img]
no na strankach pana Jirsu nie su ani ceny, ani nijake presnejsie udaje. Kde by sa dal teda Moby Dick zohnat a hlavne za kolko?


V prodejně Baker Street v Praze mají Jirsovek dost. Ja tam v červnu koupil Moby Dicka za 1195 Kč :D

Baker Street, Celetná 38, 110 00 Praha 1, tel: +420 224 231 117
Uživatelský avatar
Ivan
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 31
Registrován: 14 zář. 2004, 14:20
Bydliště: Praha

Příspěvekod Dogtůrek » 19 říj. 2004, 11:37

Koukni po trafikách a dýmkařstvích, u nás v HK dostávají pravidelně zásilky v cenách asi 900-1200. Jednu mám a jsem s ní moc spokojený.
Uživatelský avatar
Dogtůrek
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 331
Věk: 46
Registrován: 29 črc. 2004, 08:16
Bydliště: Nové Město nad Metují

Příspěvekod Taurendil » 19 říj. 2004, 18:36

Dix: Napisal, nedostal odpoved :(
Ivan: No snad pojdem do Prahy v dohladnej dobe. MB ma laka. Ako si s nim spokojny?
Uživatelský avatar
Taurendil
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 382
Věk: 37
Registrován: 29 zář. 2004, 22:42
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod dix » 19 říj. 2004, 19:42

No tak si od neho nic nekupuj,ked ma taky vztah k zakaznikom...
ja som v tomto smere radikalny..keby sme boli vsetci tak by sa vela veci zmenilo hlavne vo vztahu predajca zakaznik...no ale socializmus sa vie riadne zazrat do ludi..

dix radikal.../zatial si to mozem dovolit/
Uživatelský avatar
dix
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1375
Registrován: 28 črc. 2004, 18:34
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod POGO » 19 říj. 2004, 19:45

Taurendil píše:Chcem sa spytat, ci neviete, kde sa daju zohnat Jirsove dymky. Zalubil som sa do jeho Moby Dicka
[img]http://www.jirsa.cz/obr/fajfka5.jpg/img]
no na strankach pana Jirsu nie su ani ceny, ani nijake presnejsie udaje. Kde by sa dal teda Moby Dick zohnat a hlavne za kolko?


Asi před měsícem,jsem si koupil jednu jirsovku v trafice Valmont v Olomoucké Olympce.Mají tam dost velký výběr,ale Moby Dicka jsem tam neviděl.Pokud pojedeš přes Olomouc,je z čeho vybírat. :shock:
POGO
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1054
Věk: 54
Registrován: 18 srp. 2004, 20:44
Bydliště: Parsovice

Příspěvekod Milos Cerman » 20 říj. 2004, 06:30

Doporučuji :Napiš na adresu : dymky.usti@seznam.cz
Je to prodejna dýmek SHERLOCK HOLMES v Ústí nad Labem, a jsou schopni posílat i poštou. Jirsovek mají plnou vitrínu.
Uživatelský avatar
Milos Cerman
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4227
Věk: 79
Registrován: 09 srp. 2004, 06:50
Bydliště: Vysočina

Příspěvekod Twineryy » 20 říj. 2004, 06:57

Dogtůrek píše:Koukni po trafikách a dýmkařstvích, u nás v HK dostávají pravidelně zásilky v cenách asi 900-1200. Jednu mám a jsem s ní moc spokojený.


Na Gočárově třídě jsem viděl krásný Jirsovky se stříbrným kroužkem za litra. Já mám Jirsovku z Baker street v Praze a taky jsem spokojenej. Ale všechno je to jeho nižší kvalita. Ty lepší kousky jsem nikde neviděl :cry: .
Uživatelský avatar
Twineryy
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 653
Věk: 45
Registrován: 21 črc. 2004, 07:30
Bydliště: Poděbrady

Příspěvekod imagoo » 20 říj. 2004, 07:05

Twineryy píše:
Dogtůrek píše:Koukni po trafikách a dýmkařstvích, u nás v HK dostávají pravidelně zásilky v cenách asi 900-1200. Jednu mám a jsem s ní moc spokojený.


Na Gočárově třídě jsem viděl krásný Jirsovky se stříbrným kroužkem za litra. Já mám Jirsovku z Baker street v Praze a taky jsem spokojenej. Ale všechno je to jeho nižší kvalita. Ty lepší kousky jsem nikde neviděl :cry: .


Co myslíš nižší kvalita, 3 hvězdičky? V Brně jsou často vidět 4hvězdičkové za cca 1600 Kč.
Uživatelský avatar
imagoo
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1024
Věk: 58
Registrován: 21 črc. 2004, 23:25
Bydliště: Brno

Příspěvekod Twineryy » 20 říj. 2004, 07:27

imagoo píše:
Twineryy píše:
Dogtůrek píše:Koukni po trafikách a dýmkařstvích, u nás v HK dostávají pravidelně zásilky v cenách asi 900-1200. Jednu mám a jsem s ní moc spokojený.


Na Gočárově třídě jsem viděl krásný Jirsovky se stříbrným kroužkem za litra. Já mám Jirsovku z Baker street v Praze a taky jsem spokojenej. Ale všechno je to jeho nižší kvalita. Ty lepší kousky jsem nikde neviděl :cry: .


Co myslíš nižší kvalita, 3 hvězdičky? V Brně jsou často vidět 4hvězdičkové za cca 1600 Kč.


Těmi lepšími kousky myslim kvalitu SG1, SG2 (jak uvádí Jirsa na stránkách). Kolik to má mít hvězdiček nevim :) .
Uživatelský avatar
Twineryy
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 653
Věk: 45
Registrován: 21 črc. 2004, 07:30
Bydliště: Poděbrady

Příspěvekod imagoo » 20 říj. 2004, 07:38

Twineryy píše:Těmi lepšími kousky myslim kvalitu SG1, SG2 (jak uvádí Jirsa na stránkách). Kolik to má mít hvězdiček nevim :) .


Aha, tak tohle značení zase nic neříká mě. Když vezmeš jirsovku do ruky, tak většinou zespodu na troubeli u náustku je v briaru vyražena značka jejíž součástí jsou i hvězdičky - podle mé dedukce jde o kvalitu briaru. Možná je tohle systém pro tuzemský trh. Já se setkal s 2, 3 a 4 - vždy to koresponduje s jednotnou cenou. Třeba je tam i to SG1, ale to jsem přehlídl.
Uživatelský avatar
imagoo
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1024
Věk: 58
Registrován: 21 črc. 2004, 23:25
Bydliště: Brno

Příspěvekod Twineryy » 20 říj. 2004, 07:46

imagoo píše:
Twineryy píše:Těmi lepšími kousky myslim kvalitu SG1, SG2 (jak uvádí Jirsa na stránkách). Kolik to má mít hvězdiček nevim :) .


Aha, tak tohle značení zase nic neříká mě. Když vezmeš jirsovku do ruky, tak většinou zespodu na troubeli u náustku je v briaru vyražena značka jejíž součástí jsou i hvězdičky - podle mé dedukce jde o kvalitu briaru. Možná je tohle systém pro tuzemský trh. Já se setkal s 2, 3 a 4 - vždy to koresponduje s jednotnou cenou. Třeba je tam i to SG1, ale to jsem přehlídl.


SG je od stright grain a na fotkách jsou freehandy. Což se asi nebude pohybovat v cenách do 2000 kč. Proto myslim, že po hvězdičkách následuje kvalita SG. Která sama má ještě hvězdičkový značení. To ale jenom dedukuju :wink: .
Uživatelský avatar
Twineryy
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 653
Věk: 45
Registrován: 21 črc. 2004, 07:30
Bydliště: Poděbrady

Další

Zpět na Archiv Fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 36 návštevníků