Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!
Téma uzamknuto

17 lis. 2007, 18:18

Když už sme byli u toho Brna http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2004092701

17 lis. 2007, 19:58

http://zpravy.idnes.cz/brit-dostal-podm ... avosti_jan

17 lis. 2007, 20:13

Myška a slon.
Slon: Myškooo, udělej mi labůžo.
Myška vleze do chobotu a vyleze prdelí.
Slon: Myškooooo, udělej mi ještě jedno labůžo.
Myška opět vleze do chobotu a vyleze prdelí.
Slon: Myškooooooo, udělej mi naposledy labůžo.
Myška vleze do chobotu, slon strčí chobot do prdele a zařve: "Nekonečné labůžo!"

18 lis. 2007, 17:34

Girls with guns... :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=yryV-5Tf ... re=related

18 lis. 2007, 20:57

no zbraně jsou to pěkný jen ty slepice to držej jako prase kost :D

18 lis. 2007, 21:29

bigdragon píše:no zbraně jsou to pěkný jen ty slepice to držej jako prase kost :D

A taky to podle toho dopadlo . :wink:

18 lis. 2007, 21:51

Přes měsíc bydlím na kolejích, denně chodím na záchod, kde jsou na dveřích dvojjazyčné cedulky s bláboly aby se udržovala čistota atd...,ale teprve dnes jsem si jedné všiml, a to je hned při vstupu na WC. Je tam napsáno: "Toalety používejte jednotlivě a pouze k toaletám." :shock: :lol: To by mně zajímalo co se tam kdysi dělo.

18 lis. 2007, 22:08

Martin Pedain píše:Přes měsíc bydlím na kolejích, denně chodím na záchod, kde jsou na dveřích dvojjazyčné cedulky s bláboly aby se udržovala čistota atd...,ale teprve dnes jsem si jedné všiml, a to je hned při vstupu na WC. Je tam napsáno: "Toalety používejte jednotlivě a pouze k toaletám." :shock: :lol: To by mně zajímalo co se tam kdysi dělo.


jo, cedulky vybízející k udržování čistoty na toaletách jsme u nás v práci taky měli...do té doby, než si toho všimnul jeden náš Němec, kterému to přišlo mírně urážlivé a především zbytečné - od toho tam přeci máme uklízečky... :smoke3:

18 lis. 2007, 22:15

Nevill píše:jo, cedulky vybízející k udržování čistoty na toaletách jsme u nás v práci taky měli...do té doby, než si toho všimnul jeden náš Němec, kterému to přišlo mírně urážlivé a především zbytečné - od toho tam přeci máme uklízečky... :smoke3:


Nj, ale že zrovna jednotlivě a pouze k účelům toalety. Pochybuju, že se tam hromadně blilo, kouřilo nebo konzumovaly drogy. Ještě na jednu věc jsem zapomněl, ale ta to by mně spolupatrobydlící ukamenovali.

19 lis. 2007, 10:30

Blondýnka jede autem a zastihne ji sněhová bouře. Nezpanikarí, nebot si vzpomene co ji radil otec: "Kdykoliv Tě zastihne sněhová boure, pockej az pojede kolem pluh a pak jeď za ním".
Zanedlouho se opravdu objeví pluh a blondýnka ho podle rady následuje. Jede za ním 3/4 hodiny az pluhar vystoupí a ptá se jí co dělá. Ona mu vysvětlí, ze otec ji poradil, ze pri sněhové bouri je nejlepsí jet za sněhovým pluhem. Pluhar ríká: "No, s parkovistěm pred Hypernovou jsem uz hotový, tak jestli chcete, mùzete jet za mnou ke Kauflandu"

:lol: :lol: :lol:

19 lis. 2007, 10:43

Martin Pedain píše:Přes měsíc bydlím na kolejích, denně chodím na záchod, kde jsou na dveřích dvojjazyčné cedulky s bláboly aby se udržovala čistota atd...,ale teprve dnes jsem si jedné všiml, a to je hned při vstupu na WC. Je tam napsáno: "Toalety používejte jednotlivě a pouze k toaletám." :shock: :lol: To by mně zajímalo co se tam kdysi dělo.

To mi připomíná ceduli z naší fabriky:
UDRŽUJ POŘÁDEK A ČISTOTU, DOKAŽ ŽE JSI ČLOVĚK!

19 lis. 2007, 10:48

Alferi píše:
Martin Pedain píše:Přes měsíc bydlím na kolejích, denně chodím na záchod, kde jsou na dveřích dvojjazyčné cedulky s bláboly aby se udržovala čistota atd...,ale teprve dnes jsem si jedné všiml, a to je hned při vstupu na WC. Je tam napsáno: "Toalety používejte jednotlivě a pouze k toaletám." :shock: :lol: To by mně zajímalo co se tam kdysi dělo.

To mi připomíná ceduli z naší fabriky:
UDRŽUJ POŘÁDEK A ČISTOTU, DOKAŽ ŽE JSI ČLOVĚK!
přidám se k postřehům z pardubických záchodů...

na EA je v kterémsi patře "zanechej záchod ve stavu v jakém ho chceš najít při příští návštěvě"

19 lis. 2007, 11:09

Renčín opět s dýmkou...



Obrázek

19 lis. 2007, 11:58

možná jsem ho už psal, ale když jsme u těch blondýn:


česká blondýna v rakousku jde do supermarketu u kasy koupit tužkové baterie. protože ji nedojde, že se v rakousku mluví jiným jazykem, povídá česky:

"dvě tužkové baterie". prodavačka: "Wie bitte?" "Nabité, ty krávo!!"

19 lis. 2007, 13:34

ypres.bass píše:na EA je v kterémsi patře "zanechej záchod ve stavu v jakém ho chceš najít při příští návštěvě"


V Brně na lékařské fakultě zas měli svého času záchodky silně počmárané různými nápisy a básničkami, ale nejlepší byla tahle:

"Můžeš kadit, můžeš chcát,
zakázáno jest tu psát!"
Téma uzamknuto