TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce X.

Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!

Moderátor: Fénix

Příspěvekod Rujir » 17 lis. 2007, 20:58

aran píše:Teda ten GrouseMoor hori dost dobre


A aj chuti. :smoke1: Aj ked momentalne sa zoznamujem s Old Growie, a tak dobre horiaci tabak som este nemal. :shock:
Uživatelský avatar
Rujir
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 580
Věk: 42
Registrován: 11 srp. 2007, 20:32
Bydliště: Bratislava/Dubnica, SR

Příspěvekod aran » 17 lis. 2007, 21:03

Rujir píše:
aran píše:Teda ten GrouseMoor hori dost dobre


A aj chuti. :smoke1: Aj ked momentalne sa zoznamujem s Old Growie, a tak dobre horiaci tabak som este nemal. :shock:


Teda chuti vyborne, tesim sa, zafajcujem novu fajku, tesim sa, ked sa tam udomacni.
aran
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 46
Věk: 45
Registrován: 15 lis. 2007, 18:59
Bydliště: Znojmo/Bratislava

Příspěvekod aran » 17 lis. 2007, 21:06

Old Gowrie horel aj mne velmi dobre
aran
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 46
Věk: 45
Registrován: 15 lis. 2007, 18:59
Bydliště: Znojmo/Bratislava

Příspěvekod madriguera » 17 lis. 2007, 21:36

Mike Hill píše:
madriguera píše:SG Perfection. Dobrý tabák zajímavé chuti. Partnerka prohlásila, že za syrova voní jako vánoční štóla :D . Ani dým ji nevadí, takže proč ne?
...Perfection, je veľmi relatývna a vysoko individuálna záležitosť...

....

...ale nestretol som dodnes osobne nikoho komu by jeho hustý smotanový dym vyslovene voňal... :roll:


ad. dýmka - plně souhlasím. Na perfection se mi osvědčila Krškovka s vysokým kotlíkem. V jiné dýmce nechutnal tak dobře.

ad. vůně dýmu. No, moje partnerka je prostě jedinečná!
madriguera
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 441
Věk: 46
Registrován: 09 říj. 2006, 11:39
Bydliště: Kozlovice, Ústecký to kraj

Příspěvekod tifik » 18 lis. 2007, 06:54

IF, i poránu nemá chybu, tenhle tabák mi sedí jako málokterý. Elegantní jemná plná chuť, začínám přicházet na to, čím je lehce dochucený, podle mě je to med :wink: . Má podobný efekt asi jako když si do whisky zamícháte smetanu a přisladíte :D , pořád je cítit hutný poctivý základ a med jen zmírňuje syrovost chuti tabáku. Nasládlý je, ale jen pro kuřáky latakií nebo naturálů (nebo možná jen pro mě :lol: ), aromatikáři by měli naprosto jiné pocity. Přidaného aromatu je tam jen minimum (aby nebyl zavádějící příměr ke smetaně), je to dobrý skoropřírodní tabák.
Uživatelský avatar
tifik
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2972
Věk: 46
Registrován: 23 lis. 2005, 12:23
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod littlebull » 18 lis. 2007, 09:00

Dnešní půlnoc jsem překonal s dobře nacpaným kotlíkem Rum&Maple od Kendalů a spolu s presíčkem to bylo náramné pochutnání. Společnost nic nenamítala, v dýmce to tlelo přímo vzorově.... a dneska odpoledne se těším na Dunhillovic NC.
Uživatelský avatar
littlebull
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5118
Věk: 57
Registrován: 14 bře. 2006, 18:49
Bydliště: Štichov

Příspěvekod jcp » 18 lis. 2007, 09:20

nějak mě v poslední době opravdu silný tabáky typu Brown No.4, Dark Flake a tak nedělají dobře .. :cry: .. takže prostřídávám Old Gowrie s MB Golden Blend a SG Squadron Leader :)
Uživatelský avatar
jcp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6319
Věk: 75
Registrován: 14 říj. 2005, 11:53
Bydliště: Poděbrady

Příspěvekod JardaS » 18 lis. 2007, 11:14

Po několika měsíční přestávce jsem si nacpal Curly Cut DL od GH a musím říci , že tentokrát jsem si hned po ránu pochutnal . :D :puffy: Navíc mne překvapil už jen tím , že v té otevřené tobolce oschl , ale neuschl a je opravdu tak akorát . Což o jiných tabácích se nedá říci už po jednom měsíci .
.....proč jsem jej tedy vlastně na tak dlouho odložil ! ? :?
Uživatelský avatar
JardaS
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2902
Věk: 67
Registrován: 21 led. 2007, 21:34
Bydliště: Karviná

Příspěvekod Victor » 18 lis. 2007, 21:56

aran píše:Old Gowrie horel aj mne velmi dobre


To rád počujem, resp. čítam. :wink: Práve som si ho totiž objednal. A k nej aj peknú, novú Stanwellku. :lol:

Pred chvíľou som dofajčil Old Dublina. Zbožňujem tento tabak, ale mám v zásobe aj Esotericu Margate a Penzance, na ktoré sa veľmi teším.

Apropo, môžu sa rôzne druhy latakií fajčiť z jednej fajky, alebo by to bol veľký hriech? :?:

Prajem pekný večer!
Uživatelský avatar
Victor
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 53
Věk: 55
Registrován: 18 lis. 2007, 21:07
Bydliště: Kráľovský Chlmec

Příspěvekod Nevill » 18 lis. 2007, 22:15

Victor píše:
Apropo, môžu sa rôzne druhy latakií fajčiť z jednej fajky, alebo by to bol veľký hriech? :?:

Prajem pekný večer!


Pěkný večer i tobě! Já bych to za hřích nepovažoval, ve všech dýmkách, které mám na latakii (teda kromě jedné, kterou mám jen na Choco-flake), ty tabáky tak nějak střídám podle toho co mám zrovna otevřené. U latakiových směsí máš tu výhodu, že jedna druhou v dýmce až tak moc nepřebije. Myslím že do dýmky po Old Dublinu klidně tu Esoteriku můžeš nacpat... :puffy:
Uživatelský avatar
Nevill
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 9497
Věk: 46
Registrován: 09 lis. 2004, 08:30
Bydliště: Praha - Radotín

Příspěvekod Nevill » 18 lis. 2007, 22:18

Jinak dnes jsem dopoledne pokuřoval Erin-mixture z Hápovy klubovky (kamarád příležitostný dýmkař obdivoval jak je to šikovné, že se to dá takhle pěkně postavit na stůl :P ) a potom na večer dvě pivka a kotel Hala z Cavicchi. Hal mi z té plechovky až podezřele rychle mizí, ještě že jsem jich pár nakoupil do zásoby... :puffy:
Uživatelský avatar
Nevill
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 9497
Věk: 46
Registrován: 09 lis. 2004, 08:30
Bydliště: Praha - Radotín

Příspěvekod ypres.bass » 18 lis. 2007, 22:31

v salesiánském středisku ve zlíně se občas pořádá "pánský klub" na nějaké téma (víno, whisky, golf, ...) no a dneska se konal večer s dýmkou/doutníkem ... no sešlo se nás tam asi 20 včetně jednoho kněze, herce co žvýká v reklamě a mnoha lídí do kterých bych to neřekl

tak k tématu - Vanilla cream F a Green Davidoff

a jeden kamarád byl velice nadšený z Hala(ktetrého mu mám koupit bo ho ve zlíně nemají) a možná se tu za nama staví (asi jako RaVyk)

jsem nadšený (teda kromě toho že mi to rodiče dali před i po akci pěkně vyžrat)
Uživatelský avatar
ypres.bass
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2830
Věk: 37
Registrován: 11 bře. 2007, 01:33
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod Victor » 18 lis. 2007, 22:51

Nevill píše:
Victor píše:
Apropo, môžu sa rôzne druhy latakií fajčiť z jednej fajky, alebo by to bol veľký hriech? :?:

Prajem pekný večer!


Pěkný večer i tobě! Já bych to za hřích nepovažoval, ve všech dýmkách, které mám na latakii (teda kromě jedné, kterou mám jen na Choco-flake), ty tabáky tak nějak střídám podle toho co mám zrovna otevřené. U latakiových směsí máš tu výhodu, že jedna druhou v dýmce až tak moc nepřebije. Myslím že do dýmky po Old Dublinu klidně tu Esoteriku můžeš nacpat... :puffy:


Thank you for the helpful answer, Nevill. :) Asi by ma to položilo na kolená, keby som mal kúpiť pre každý tabak vlastnú fajku. Výnimkou bude len G. L. Pease Westminster. :smoke5:
Uživatelský avatar
Victor
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 53
Věk: 55
Registrován: 18 lis. 2007, 21:07
Bydliště: Kráľovský Chlmec

Příspěvekod BATRACHOS » 18 lis. 2007, 23:37

Kamarád z chalupy slavil pětadvacátiny, tak jsem tomu "kolouchovi" jel popřát a při té příležitosti jsem tam zakuřoval novou Kloučkovku kendalským Čokoflákem. Fajfka je to solidní a tabáček jedna báseň. Snad si sednou. Zatím to byl akt dvě a půl hodiny trvající.
Uživatelský avatar
BATRACHOS
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6065
Věk: 50
Registrován: 21 dub. 2007, 12:53
Bydliště: Praha

Příspěvekod lubos tursky » 19 lis. 2007, 14:55

a jeden kamarád byl velice nadšený z Hala(ktetrého mu mám koupit bo ho ve zlíně nemají) a možná se tu za nama staví (asi jako RaVyk)


Ve Zlíne v podchodu ho mají.
Dneska v noci dám Hal,Gowrie a SG čokoládu.
Uživatelský avatar
lubos tursky
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 304
Věk: 66
Registrován: 17 lis. 2006, 21:02
Bydliště: česka 4758 Zlin 76005

PředchozíDalší

Zpět na Archiv Fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 návštevníků