TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce X.

Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!

Moderátor: Fénix

Příspěvekod tifik » 19 lis. 2007, 15:10

Včera byl tedy den, ráno IF, nádherná chuť a pak to začalo, nacpal jsem gowrie do nové dýmky z WS a ihned jsem zjidtil, že v komoře mám vydatné zbytky vosku, bohužel až po zapálení :lol: , no to byla hrůza. Večer jsem nacpal louisianu od GH do jirzovky, další hrůza, rozpalovala se, močkovala, nechutnala, nehořela a patro mám úplně spálené. Tahle dýmka je divná, kromě BB od planty mi v ní nic nechutnalo, ovšem BB zase už nechutná mně. Nevím čím to je, lépe si zakouřím i z BPKčka za 150 Kč :shock: a to je jirsovka se třemi hvězdičkami :wink:
Uživatelský avatar
tifik
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2972
Věk: 46
Registrován: 23 lis. 2005, 12:23
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod ypres.bass » 19 lis. 2007, 15:20

a ještě jedna věc, ten můj kamarád jezdí dost často do Malé Asie - přesněji do Turecka...mám slíbenou už druhou pěnovku...to jsem zvědavý...
Uživatelský avatar
ypres.bass
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2830
Věk: 37
Registrován: 11 bře. 2007, 01:33
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod basa333 » 19 lis. 2007, 16:30

Victor píše:
Thank you for the helpful answer, Nevill. :) Asi by ma to položilo na kolená, keby som mal kúpiť pre každý tabak vlastnú fajku. Výnimkou bude len G. L. Pease Westminster. :smoke5:


... stejně k tomu jednou dojdeš.... a pak si na mě vzpomeň... :wink:
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Příspěvekod littlebull » 19 lis. 2007, 17:25

basa333 píše:
Victor píše:
Thank you for the helpful answer, Nevill. :) Asi by ma to položilo na kolená, keby som mal kúpiť pre každý tabak vlastnú fajku. Výnimkou bude len G. L. Pease Westminster. :smoke5:


... stejně k tomu jednou dojdeš.... a pak si na mě vzpomeň... :wink:

... a poměrně brzy...
Uživatelský avatar
littlebull
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5118
Věk: 57
Registrován: 14 bře. 2006, 18:49
Bydliště: Štichov

Příspěvekod Breer » 19 lis. 2007, 17:45

littlebull píše:
basa333 píše:
Victor píše:
Thank you for the helpful answer, Nevill. :) Asi by ma to položilo na kolená, keby som mal kúpiť pre každý tabak vlastnú fajku. Výnimkou bude len G. L. Pease Westminster. :smoke5:


... stejně k tomu jednou dojdeš.... a pak si na mě vzpomeň... :wink:

... a poměrně brzy...


a na niektore tabaky tych fajociek aj viac :smoke1:

BTW: Somewhere in Europe, to je kde? :twisted:
Uživatelský avatar
Breer
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6013
Věk: 53
Registrován: 13 říj. 2005, 21:52
Bydliště: AT

Příspěvekod basa333 » 19 lis. 2007, 19:29

a patrně to bude hal, kterému jako prvnímu věnuji 2. dýmku
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Příspěvekod Victor » 19 lis. 2007, 19:51

To basa333 & littlebull: Obávam sa, že obidvaja máte pravdu. :cry: :roll:

To Breer: Smerom na juh od Teba. Ak mám byť úplne presný, tak je to Kráľovský Chlmec. :puffy:
Uživatelský avatar
Victor
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 53
Věk: 55
Registrován: 18 lis. 2007, 21:07
Bydliště: Kráľovský Chlmec

Příspěvekod tifik » 19 lis. 2007, 20:12

basa333 píše:a patrně to bude hal, kterému jako prvnímu věnuji 2. dýmku


Dvě dýmky mám na hal, st.james, squadron leader a balkan flake, chystám se vybrat druhou na IF. Oproti tomu třeba na 1792 mi jedna stačí bohatě, nějak mi teď nejede.
Uživatelský avatar
tifik
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2972
Věk: 46
Registrován: 23 lis. 2005, 12:23
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Rujir » 19 lis. 2007, 20:17

tifik píše:Dvě dýmky mám na hal, st.james, squadron leader a balkan flake, chystám se vybrat druhou na IF. Oproti tomu třeba na 1792 mi jedna stačí bohatě, nějak mi teď nejede.


Na co su vam na jeden tabak dve fajky? To ho fajcite tak casto, ze potrebuje dve fajky? :shock:
Uživatelský avatar
Rujir
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 580
Věk: 42
Registrován: 11 srp. 2007, 20:32
Bydliště: Bratislava/Dubnica, SR

Příspěvekod littlebull » 19 lis. 2007, 21:17

Rujir píše:
tifik píše:Dvě dýmky mám na hal, st.james, squadron leader a balkan flake, chystám se vybrat druhou na IF. Oproti tomu třeba na 1792 mi jedna stačí bohatě, nějak mi teď nejede.


Na co su vam na jeden tabak dve fajky? To ho fajcite tak casto, ze potrebuje dve fajky? :shock:

Přesně tak, a ještě to rozlišuji menší a větší. Když mám chuť na Rum&Maple mám na výběr menší nebo velkou. A když mám po té první ještě chuť, tak sahám po té druhé.... :D
Uživatelský avatar
littlebull
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5118
Věk: 57
Registrován: 14 bře. 2006, 18:49
Bydliště: Štichov

Příspěvekod Rujir » 19 lis. 2007, 21:21

littlebull píše:Přesně tak, a ještě to rozlišuji menší a větší. Když mám chuť na Rum&Maple mám na výběr menší nebo velkou. A když mám po té první ještě chuť, tak sahám po té druhé.... :D


Fuuu... Tak tomu hovorim vyssi level fajkarstva. Ja si dam Grousemoor z vacsej, Gowrieho z mensej a hlava sa mi toci tak, ze sa ledva vypotacam z kaviarne. :P
Uživatelský avatar
Rujir
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 580
Věk: 42
Registrován: 11 srp. 2007, 20:32
Bydliště: Bratislava/Dubnica, SR

Příspěvekod tifik » 19 lis. 2007, 21:22

littlebull píše:
Rujir píše:
tifik píše:Dvě dýmky mám na hal, st.james, squadron leader a balkan flake, chystám se vybrat druhou na IF. Oproti tomu třeba na 1792 mi jedna stačí bohatě, nějak mi teď nejede.


Na co su vam na jeden tabak dve fajky? To ho fajcite tak casto, ze potrebuje dve fajky? :shock:

Přesně tak, a ještě to rozlišuji menší a větší. Když mám chuť na Rum&Maple mám na výběr menší nebo velkou. A když mám po té první ještě chuť, tak sahám po té druhé.... :D


Přesně tak :wink:
Uživatelský avatar
tifik
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2972
Věk: 46
Registrován: 23 lis. 2005, 12:23
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Scalex » 19 lis. 2007, 21:24

Dnes odpoledne to byl Sherlock Holmes, teď večer Da Vinci. ( :arrow: littlebull: Na dvě sirky až do bílého popílku, asi jsem si s tímhle tabákem nějak dobře sedl.)
Uživatelský avatar
Scalex
Účet zrušen
 
Příspěvky: 3344
Registrován: 11 úno. 2007, 23:07

Příspěvekod littlebull » 19 lis. 2007, 21:28

Rujir píše:
littlebull píše:Přesně tak, a ještě to rozlišuji menší a větší. Když mám chuť na Rum&Maple mám na výběr menší nebo velkou. A když mám po té první ještě chuť, tak sahám po té druhé.... :D


Fuuu... Tak tomu hovorim vyssi level fajkarstva. Ja si dam Grousemoor z vacsej, Gowrieho z mensej a hlava sa mi toci tak, ze sa ledva vypotacam z kaviarne. :P

No a to jsem ještě nepřiznal třetí pro R+M, zkrátka si jí zaslouží a i já mám své dny...
:arrow: Scalex :?: asi jsem nebyl 10.11. ve formě. :lol:
Uživatelský avatar
littlebull
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5118
Věk: 57
Registrován: 14 bře. 2006, 18:49
Bydliště: Štichov

Příspěvekod Victor » 19 lis. 2007, 21:29

littlebull píše:...Když mám chuť na Rum&Maple mám na výběr menší nebo velkou. A když mám po té první ještě chuť, tak sahám po té druhé.... :D


Netvrdím, že to nemá svoju logiku, ale... Pri dvoch obľúbených tabakoch sú to štyri fajky. Pri siedmych je to štrnásť fajok. A pri... Oh, my God! :shock:
Uživatelský avatar
Victor
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 53
Věk: 55
Registrován: 18 lis. 2007, 21:07
Bydliště: Kráľovský Chlmec

PředchozíDalší

Zpět na Archiv Fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 návštevníků