Breath smoking

Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!

Moderátor: Fénix

Co vy na to?

znam a pouzivam
1
5%
znam a nepouzivam
3
14%
neznam a zkusim
12
57%
nezajem :)
5
24%
 
Celkem hlasů : 21

TO TWINERYY

Příspěvekod LUBO » 05 říj. 2004, 14:04

ano, je to presne tak, ako hovoris. uz si spominam, ze zhora sa nesmie fukat.
Uživatelský avatar
LUBO
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2733
Registrován: 28 črc. 2004, 07:43
Bydliště: Samorin

Příspěvekod Jido » 14 říj. 2004, 12:22

Zdar! Ačkoli se považuji za zdatného angličtináře, činilo mi trochu problém pochopit návod na breath smoking. Něco v tom smyslu jsem si vyzkoušel o proběhlém víkendu a výsledek byl zčásti překvapivý. Opravdu jsem si chuť tabáku vychutnal jako nikdy předtím (byl to MM965 a Kong). Na druhou stranu jsem vyškrtal snad půlku krabičky páč mi to furt zhasínalo. Ale jsem spokojený. Budu to pilovat dál.
Uživatelský avatar
Jido
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 34
Registrován: 30 zář. 2004, 15:50
Bydliště: Praha

Příspěvekod imagoo » 14 říj. 2004, 12:48

Jido píše:Zdar! Ačkoli se považuji za zdatného angličtináře, činilo mi trochu problém pochopit návod na breath smoking. Něco v tom smyslu jsem si vyzkoušel o proběhlém víkendu a výsledek byl zčásti překvapivý. Opravdu jsem si chuť tabáku vychutnal jako nikdy předtím (byl to MM965 a Kong). Na druhou stranu jsem vyškrtal snad půlku krabičky páč mi to furt zhasínalo. Ale jsem spokojený. Budu to pilovat dál.


Můj člověk! Já při těchto pokusech přišel MM965 hodně na chuť - byl jsem překvapen, kolik odstínů skvělých chutí tam pod tou latakií ještě je schováno. Možná jsem ji měl už trochu sušší, mě to nechcípalo.
Uživatelský avatar
imagoo
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1024
Věk: 58
Registrován: 21 črc. 2004, 23:25
Bydliště: Brno

Příspěvekod Jido » 15 říj. 2004, 10:15

imagoo píše:
Jido píše:Zdar! Ačkoli se považuji za zdatného angličtináře, činilo mi trochu problém pochopit návod na breath smoking. Něco v tom smyslu jsem si vyzkoušel o proběhlém víkendu a výsledek byl zčásti překvapivý. Opravdu jsem si chuť tabáku vychutnal jako nikdy předtím (byl to MM965 a Kong). Na druhou stranu jsem vyškrtal snad půlku krabičky páč mi to furt zhasínalo. Ale jsem spokojený. Budu to pilovat dál.


Můj člověk! Já při těchto pokusech přišel MM965 hodně na chuť - byl jsem překvapen, kolik odstínů skvělých chutí tam pod tou latakií ještě je schováno. Možná jsem ji měl už trochu sušší, mě to nechcípalo.


Jasný. MM965 je hvezdnej tabak. Ted se mi dere asi na uplne nejvyssi pricku. Jinak moje zhasinani vlhkostí nebude. To je něco ve mně :cry: i bez breathsmokinku mi to poměrně často chcípá. Asi už konečně začnu používat dřevěný dusátko.
Uživatelský avatar
Jido
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 34
Registrován: 30 zář. 2004, 15:50
Bydliště: Praha

Předchozí

Zpět na Archiv Fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 48 návštevníků