Brněnské dýmkařství

Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!

Moderátor: Fénix

Brněnské dýmkařství

Příspěvekod GtW » 23 črc. 2004, 13:55

Nazdarek, mam dotaz - cestou na sraz bych se rad stavil v Brne, a poridil si novou dymku. Muzete mi nekdo prosim doporucit obchod, kde by meli skvely vyber, rozumne ceny a trpelivou obsluhu? Pokud mozno i s mapou a adresou :) . Diky.
Uživatelský avatar
GtW
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 168
Registrován: 21 črc. 2004, 15:02
Bydliště: Val. Mezirici

Příspěvekod Jana » 23 črc. 2004, 14:30

V Brně ti můžu z vlastní zkušenosti doporučit trafiku Valmont v Olympia centru ( multiplex po levé straně na příjezdu do Brno ze směru Bratislava ). Jsou tam velmi ochotní a výběr je skutečně slušný. A nebo zatím mnou nevyzkoušenou, ale známým vyzkoušenou trafiku firmy Mostex. Otevírali nedávno, mladý prodavač byl prý vstřícný a vyznal se jak v doutníkách, tak v dýmkách. Přesný kontakt jsem ti stahla z jejich stránek.

Specializovaná prodejna firmy Mostex
Stanislaw Cigar Shop
IBC, Příkop 4
602 00 Brno
tel.: +420 545 176 101
Jana
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 899
Registrován: 21 črc. 2004, 16:34
Bydliště: Praha / Plzeň

Příspěvekod imagoo » 24 črc. 2004, 00:07

Pokud mě to okolnosti dovolí, tak pojedu autem přímo z Brna, zatím je to ale nejisté. Pak bych mohl stáhnout víc lidí. V Brně se dobře dá nakoupit také na Masarykově ulici (myslím, že tabák Valmont) a za rohem na Pánské je PalmSaid, kousek výš na Šilingráku trafika u Floriánka. Vše v centru.
IBC trafiku MOstexu neznám - díky, Jano, za typ!
Uživatelský avatar
imagoo
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1024
Věk: 58
Registrován: 21 črc. 2004, 23:25
Bydliště: Brno

Příspěvekod GtW » 24 črc. 2004, 07:14

Hmm, to uz jsou ctyri mozne mista - a o tom, kde se nachazeji mam potuchy jen u jenoho... Nebyl by nekdo ochotny to obehnout se mnou a pak vyrazit na sraz? Treba zaplatim i pivo;-) I kdyz vetsina dymkaru se asi zajde do obchodu pomazlit s dymkama dobrovolne.
Uživatelský avatar
GtW
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 168
Registrován: 21 črc. 2004, 15:02
Bydliště: Val. Mezirici

Příspěvekod Jana » 26 črc. 2004, 13:07

GtW píše:Hmm, to uz jsou ctyri mozne mista - a o tom, kde se nachazeji mam potuchy jen u jenoho... Nebyl by nekdo ochotny to obehnout se mnou a pak vyrazit na sraz? Treba zaplatim i pivo;-) I kdyz vetsina dymkaru se asi zajde do obchodu pomazlit s dymkama dobrovolne.


Tím si mi připomněl příhodu, co mi vyprávěl jeden dýmkař ( teda můj rodný bratr ). Šli s lidma z práce vybírat dýmku pro kolegu k narozkám a z rychlýho zaskočení do trafiky k Hingarovi se vyklubala tříhodinová návštěva a to se ještě navzájem přesvědčovali, jestli už skutečně musí zpátky do práce nebo jestli tam ještě zůstanou. Projeli prej všechny dýmky na skladě a když už odcházeli, prodavač se jich ptal, proč už tak pospíchají :-)) A pak, že jsme normální. Jo a místo s 1 odcházeli s 5. Dárek pro kolegu a pak si ještě koupili každej pro sebe.
Jana
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 899
Registrován: 21 črc. 2004, 16:34
Bydliště: Praha / Plzeň

Brno - dýmky

Příspěvekod Standa » 28 črc. 2004, 21:24

já jsem teď celý týden služebně v Brně a tak jsem se podíval do těch dýmek v Panské, dobrý ale v té nové prodejně pana Stanislava fakt bomba, měl tam dýmky značek které jsem nikdy neviděl ten kluk je velice ochotný mají tam i Dunhilly no tam by to bylo nadlouho, ještě že karty budou brát až za 14 dní :D
Uživatelský avatar
Standa
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 56
Věk: 69
Registrován: 21 črc. 2004, 07:46
Bydliště: Havlíčkův Brod

Příspěvekod Jirka » 29 črc. 2004, 23:25

Moje zkušenosti z Brna jsou takové: Masarykova - slušný výběr dýmek (ke svým 40-tinám jsem si udělal radost a pořídil tam jednu "Stanislavku"), s tabákem horší. Pánská - naopak. Dvořákova, Olympie a Šilingrák (tam moc nechodím) - tak nějak jakž, takž. IBC ještě neznám, dík za typ!
Jirka
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 15
Registrován: 24 črc. 2004, 16:27
Bydliště: Brno

Re: Brno - dýmky

Příspěvekod meduard » 30 črc. 2004, 13:56

ale v té nové prodejně pana Stanislava

aká je adresa to ho obchodu pána Stanislava?
Uživatelský avatar
meduard
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 798
Věk: 52
Registrován: 22 črc. 2004, 06:16
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Jana » 30 črc. 2004, 13:58

Jana píše:V Brně ti můžu z vlastní zkušenosti doporučit trafiku Valmont v Olympia centru ( multiplex po levé straně na příjezdu do Brno ze směru Bratislava ). Jsou tam velmi ochotní a výběr je skutečně slušný. A nebo zatím mnou nevyzkoušenou, ale známým vyzkoušenou trafiku firmy Mostex. Otevírali nedávno, mladý prodavač byl prý vstřícný a vyznal se jak v doutníkách, tak v dýmkách. Přesný kontakt jsem ti stahla z jejich stránek.

Specializovaná prodejna firmy Mostex
Stanislaw Cigar Shop
IBC, Příkop 4
602 00 Brno
tel.: +420 545 176 101


Tohle je adresa té prodejny.
Jana
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 899
Registrován: 21 črc. 2004, 16:34
Bydliště: Praha / Plzeň


Zpět na Archiv Fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 48 návštevníků