Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!
Téma uzamknuto

14 lis. 2007, 09:40

to mně štve...
venku kouřit kvůli počasí nemůžu
do hospody jít čas nemám
na kolejích to nejde
a odpoledne jedu domů

14 lis. 2007, 09:43

Já posledních čtrnáct dní nějak neměl buď čas nebo chuť - a teď mám ještě rýmu. A to mi navíc dnes přišla Petersonka z ebay. :evil:

14 lis. 2007, 10:14

basa333 píše:... to už se mi právě se samíkem povedlo, v poslední době ho vůbec nemůžu, přijde mi hrozně sladký. oproti tomu coniston téměř kdykoli


Máme chutě v obráceném gardu. Je dobré, že co kuřák, to jiný vkus.
Já sladké tabáky nekouřím vůbec a SF mi připadá spíše nahořklé.
I v recenzích je zmínka o stopě příchutě kofoly bez cukru.

14 lis. 2007, 10:23

já vím, u mě je to asi podobné jako s brackenem - toho jsem nemohl kouřit hned od začátku - není sladký, ale přišel mi tak kakaový, že jsem ho nestrávil. samíka jsem asi půl roku kouřil, ale teď s ním nějak stagnuju

14 lis. 2007, 10:43

I já prošel obdobím silovoňů (Bracken, 1792), ale po jedné krabici jsem je opustil a zakotvil u tabáků s přímočařejší a více přírodní chutí.

14 lis. 2007, 10:55

Karel Sponner píše:I já prošel obdobím silovoňů (Bracken, 1792), ale po jedné krabici jsem je opustil a zakotvil u tabáků s přímočařejší a více přírodní chutí.


Mně se právě překouřil bracken, už mi taky připadá sladkej :lol: , 1792 nechávám uležet, tahle várka vůbec nehoří, předchozí v pohodě, ale s těmihle mám pocit jako s b4. Jinak výborný je IF, skoro přírodní, hutná výborná chuť, ještě mě ani jednou neskolil, většinou nacpávám tak jeden plátek. Jsem z něj doslova nadšen, oproti UF jasně vede, neboť UF je pro mě aromatik :twisted:

14 lis. 2007, 11:17

tifik píše:
Karel Sponner píše:I já prošel obdobím silovoňů (Bracken, 1792), ale po jedné krabici jsem je opustil a zakotvil u tabáků s přímočařejší a více přírodní chutí.


Jinak výborný je IF, skoro přírodní, hutná výborná chuť, ještě mě ani jednou neskolil, většinou nacpávám tak jeden plátek. Jsem z něj doslova nadšen, oproti UF jasně vede, neboť UF je pro mě aromatik :twisted:


Mé chabé someliérské schopnosti jsem zde už zmínil. Nicméně IF mi chutí dost připomíná Coniston a ten až tak přírodní není a v UF je, jak odbornící píší, příchuť lékořice, což mi též moc nesedí. Pokud bych si musel vybrat, pak raději UF díky jeho jakési menší zákeřnosti.

14 lis. 2007, 11:39

tifik píše:
Karel Sponner píše:I já prošel obdobím silovoňů (Bracken, 1792), ale po jedné krabici jsem je opustil a zakotvil u tabáků s přímočařejší a více přírodní chutí.


Mně se právě překouřil bracken, už mi taky připadá sladkej :lol: , 1792 nechávám uležet, tahle várka vůbec nehoří, předchozí v pohodě, ale s těmihle mám pocit jako s b4. Jinak výborný je IF, skoro přírodní, hutná výborná chuť, ještě mě ani jednou neskolil, většinou nacpávám tak jeden plátek. Jsem z něj doslova nadšen, oproti UF jasně vede, neboť UF je pro mě aromatik :twisted:


ve všech bodech to tifik velký souhlas - ale uf bych až tak neodsuzoval, je to dobrý tabáček

14 lis. 2007, 12:09

basa333 píše:
tifik píše:
Karel Sponner píše:I já prošel obdobím silovoňů (Bracken, 1792), ale po jedné krabici jsem je opustil a zakotvil u tabáků s přímočařejší a více přírodní chutí.


Mně se právě překouřil bracken, už mi taky připadá sladkej :lol: , 1792 nechávám uležet, tahle várka vůbec nehoří, předchozí v pohodě, ale s těmihle mám pocit jako s b4. Jinak výborný je IF, skoro přírodní, hutná výborná chuť, ještě mě ani jednou neskolil, většinou nacpávám tak jeden plátek. Jsem z něj doslova nadšen, oproti UF jasně vede, neboť UF je pro mě aromatik :twisted:


ve všech bodech to tifik velký souhlas - ale uf bych až tak neodsuzoval, je to dobrý tabáček


Jo, já ho mám celkem rád, ale na IF mám chuť teď pořád, na UF tak jednou za 14 dní, možná je to tím, že ještě nemá vl. dýmku, z pěnovky chutná asi trochu jinak

14 lis. 2007, 12:12

no ja v UF lékořici necitim :smoke3: a momentalne som dobafal MB V no.1

14 lis. 2007, 13:19

Breer píše:no ja v UF lékořici necitim :smoke3: a momentalne som dobafal MB V no.1

Tvrdí to Bundesministerium für Ernährung, Landwirtschaft und Verbraucherschutz a to už je ňáká autorita :wink: Tady, str.88:
Markenname: University Flake
Firma: British American Tobacco
Zusatzstoff: (mimo jiné) LAKRITZ und/oder -EXTRAKT (Lékořice a/nebo extrakt)
Jelikož v EU se tohle musí uvádět povinně, je to důvod proč někteří výrobci sem přestali dodávat :cry: (ale to už se tu diskutovalo). Když si to projedeš, uvidíš do kolika tabáků se ta lékořice přidává :shock: .. a krom toho zjistíš, co všechno my prasata vlastně kouříme :oops: :lol:

14 lis. 2007, 13:36

radsej to citat ani nebudem, aby som nemal vycitky, ale verim ti :wink:

14 lis. 2007, 13:40

Breer píše:radsej to citat ani nebudem, aby som nemal vycitky, ale verim ti :wink:

máš recht, občas se z toho čtení jednomu chce :puke:

... l髯?...

14 lis. 2007, 21:12

Na lekorici nic spatneho neni, je to lecivka. Kudy clovek do sebe dostane nejakou tu silici není az tak dulezite :lol: ... Ted zrovna SG 1792 v Charatance, pred chvili UF ze Savinelli Roma :puffy:

14 lis. 2007, 21:25

přemýšlím jestli budu chválit lékořici nebo ne...
Téma uzamknuto