Volba tabaku na "zakurovani"

Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!

Moderátor: Fénix

Příspěvekod meduard » 17 zář. 2004, 14:19

ja som fajku, ktorú som si vybral na aromatiky zafajčil sunset breezom a všetko je v poriadku, teraz z nej fajčím sweet killarney a tiež je všetko v poriadku, ale ak nemáš jasno body 007 čo chceš fajčiť z tej fajky v budúcnosti, zafajči ju radšej neutrálom, velmi dobrý tabak je trenčín flake z castle collection, taký akurát, čistá virginia. ak ju zafajčíš s aromatikom, už si v nej na neutráli nepochutnáš...raz darmo ako napísal marián jaslovský na vfk, treba mať viac fajok, promiskuita je prirodzená vlastnosť fajkára...ešte ma napadol erinmore mixture, má gule, dobre horí a má lahulinkú arómu a je proste skvelý,
Uživatelský avatar
meduard
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 798
Věk: 52
Registrován: 22 črc. 2004, 06:16
Bydliště: Bratislava

to meduard

Příspěvekod dix » 17 zář. 2004, 15:44

Videl si na SK trencin flake...?,teda vobec nieco od CC..?
myslim,ze kym to sem pride v cechach sa tato collection zaradi do "prestal sa vyrabat" :twisted:
Uživatelský avatar
dix
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1375
Registrován: 28 črc. 2004, 18:34
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Fénix » 17 zář. 2004, 16:04

Já bych se při zakuřování zrovna do flaků nehrnul, pokud ještě nedýmáš moc dlouho. Mě celkem trvalo než jsem se s nimi naučil. Pokud ti to ale nedělá problémy, jsou na zakuřování OK.
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Twineryy » 17 zář. 2004, 19:18

Fénix píše:Já bych se při zakuřování zrovna do flaků nehrnul, pokud ještě nedýmáš moc dlouho. Mě celkem trvalo než jsem se s nimi naučil. Pokud ti to ale nedělá problémy, jsou na zakuřování OK.


Když to pořádně rozcupuješ, tak je to stejný, jako ostatní RR tabáky :wink: :lol: . Takže proč ne?
Uživatelský avatar
Twineryy
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 653
Věk: 45
Registrován: 21 črc. 2004, 07:30
Bydliště: Poděbrady

Příspěvekod Twineryy » 17 zář. 2004, 19:21

meduard píše:ak ju zafajčíš s aromatikom, už si v nej na neutráli nepochutnáš...


Pochutnáš, každá dýmka se dá překouřit :wink: . Chce to jen trpělivost <- kterou já ovšem nemám :D . Takže vrstvičku karbonu vždycky ošmirgluju, pokud se rozhodnu pro jiný tabák do té které dýmky :D .
Uživatelský avatar
Twineryy
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 653
Věk: 45
Registrován: 21 črc. 2004, 07:30
Bydliště: Poděbrady

Příspěvekod Twineryy » 17 zář. 2004, 19:28

body007 píše:dakujem za radu a ak ta mozem poprosit, daj mi tip na nejaky lahsi tabak s aromou...


Lahsi s aromou, to by mohl být třeba Mixture od MB <-lehce medový nádech, moc dobrý tabák, skoro neutrál :) .

Nebo výrazný aromatik Sweat Killarney od Petersonu (Sunset Breeze je pak lehčí a víc aromatickej).

Nebo mnou do nebe vychvalovaný MB Plumcake :wink: .

Nebo zkus nějaký aromatik s whiskou, či bourbonem, nebývají obvykle moc silný. Třeba Alsbo Whisky. Tady ti ale neporadim, protože mi chlastoidní tabáky nechutnaj. Plumcake je světlá vyjímka (asi to bude tím rumem :lol: :lol: )
Uživatelský avatar
Twineryy
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 653
Věk: 45
Registrován: 21 črc. 2004, 07:30
Bydliště: Poděbrady

Příspěvekod Simon » 17 zář. 2004, 21:18

Twineryy píše:
body007 píše:dakujem za radu a ak ta mozem poprosit, daj mi tip na nejaky lahsi tabak s aromou...


Lahsi s aromou, to by mohl být třeba Mixture od MB <-lehce medový nádech, moc dobrý tabák, skoro neutrál :) .

Nebo výrazný aromatik Sweat Killarney od Petersonu (Sunset Breeze je pak lehčí a víc aromatickej).

Nebo mnou do nebe vychvalovaný MB Plumcake :wink: .

Nebo zkus nějaký aromatik s whiskou, či bourbonem, nebývají obvykle moc silný. Třeba Alsbo Whisky. Tady ti ale neporadim, protože mi chlastoidní tabáky nechutnaj. Plumcake je světlá vyjímka (asi to bude tím rumem :lol: :lol: )


sweet kilarney neni spatnej, budu ho muset zase koupit, dik za pripomenuti :)
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod piter » 18 zář. 2004, 08:42

Co se deje lidi, jakto ze nikdo nedoporucujete osvedcenou Krakonosovu smes ? :lol:

to body007: Ja by ti ji teda k zakurovani doporucil, sice nehori tak pomalu jako flake, ale zato naprosto bezproblemove a snadno az do dna. Pravda je to mene kvalitni tabak, ale chut ma vcelku dobrou a u zakurovani je to stejne jedno :-) Ja bych flakem, aromatikem a ani zadnym MB nezakuroval.
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Twineryy » 18 zář. 2004, 10:03

piter píše:Co se deje lidi, jakto ze nikdo nedoporucujete osvedcenou Krakonosovu smes ? :lol:

to body007: Ja by ti ji teda k zakurovani doporucil, sice nehori tak pomalu jako flake, ale zato naprosto bezproblemove a snadno az do dna. Pravda je to mene kvalitni tabak, ale chut ma vcelku dobrou a u zakurovani je to stejne jedno :-) Ja bych flakem, aromatikem a ani zadnym MB nezakuroval.


No vidíš, na Krakonoše jsem úplně zapomněl. Pro začátečníky je ideální, hoří skvěle, ale je celkem slabej. Mám v plánu si ho zase koupit na hory na lyže, tam mi moc chutná :lol: :lol: . Doma moc ne. Jinak pro zkušenější doporučuju zakuřovat tím, co tam chceš kouřit.
Uživatelský avatar
Twineryy
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 653
Věk: 45
Registrován: 21 črc. 2004, 07:30
Bydliště: Poděbrady

Re: to meduard

Příspěvekod meduard » 19 zář. 2004, 12:50

dix píše:Videl si na SK trencin flake...?,teda vobec nieco od CC..?
myslim,ze kym to sem pride v cechach sa tato collection zaradi do "prestal sa vyrabat" :twisted:

veru nevidel, ale v čechách sú toho plné trafiky, však sa dočkáme, v sttredu idem navštíviť velkoobchod mostexu v blave tak rýpnem do nich...potom odporučam Hlubokou :twisted: ................na zraze bola k ochutnaniu, väčšina prítomných sa zhodla, že je aromatizovaný čističom záchodov :lol:
Uživatelský avatar
meduard
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 798
Věk: 52
Registrován: 22 črc. 2004, 06:16
Bydliště: Bratislava

re:

Příspěvekod body007 » 20 zář. 2004, 06:44

to Meduard: urcite nechcem zostat pri jednej fajke a tuto by som si nechal na cisto prirodne tabaciky...ten erinmor mixture urcite vyskusam a chystam sa aj na Peterson Irish Whiskey, ale ten az do druhej fajky..

to Fenix: mne ten flake celkom vyhovuje, vzdy si vyhradim dost casu na fajku...

to Twineryy: urcite vyskusam aj Plumcake od MB
Uživatelský avatar
body007
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 312
Věk: 49
Registrován: 17 zář. 2004, 07:48
Bydliště: Zilina

Předchozí

Zpět na Archiv Fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 71 návštevníků