Switch to full style
Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!
Téma uzamknuto

14 čer. 2007, 09:59

V tom vedru je kouření o třídu horší, dýmka i kuřák jsou náchylní k přehřátí atd. Nicméně včera kouřené Old Gowrie a Sam´s f. nezklamaly a přispěly k určité pohodě.

14 čer. 2007, 10:04

Včera večer zase jednou conistone, opět vynikající - k pivu zcela nedostižný! (ale to bych asi napsal k hodně tabákům :wink: , prostě je opravdu hodně dobrý)

14 čer. 2007, 10:31

basa333 píše:Včera večer zase jednou conistone, opět vynikající - k pivu zcela nedostižný! (ale to bych asi napsal k hodně tabákům :wink: , prostě je opravdu hodně dobrý)


K pivu mi sednou téměř všechny naturály a zmíněný conistone a ještě IW
zvyšují v mém případě účinek alkoholu, což si vysvětluji přítomností uzeného listu. Možná, že je to náhoda nebo nesmysl.

14 čer. 2007, 10:57

nevím, takhle to nevnímám, ale chuťově se prostě tak nějak ta hořkost piva s tabákem optimálně doplňují, je to opravdu dobrota. a conistone tou svou jemnou mýdlovostí má opravdu něco do sebe. teď jsem ho asi 14 dní nekouřil a když jsem ho zapálil, říkal jsem si, že jsem nedělal dobře. mám takové chuťové vlny - pár dní tvrdě v naturálech, pak pár dní v latakiích, s výstřelky do mýdláků atd. . teď to asi bude zase pár dní ve znamení conistona :wink:. zjistil jsem navíc, že conistonu docela prospěje, když se nechá hodně vyschnout a pak se navlhčí. zůstane mu taková ta jeho esenciální chuť, ale je jemnější, ke konci kotle až téměř do neutrálního směru, přitom hoří suše, bez močkování, bez rozpalování, prostě opravdu špička :wink:

14 čer. 2007, 17:54

Jó, Coniston....

Já teď jedu v brackenu (do kterého jsem nasypal ještě perique), není to špatné, ale zvlášť dobré taky ne. Conistonek čeká ve frontě, protože mám na něj, Bracken a ještě 1792 stejnou fajku.

14 čer. 2007, 20:25

Coniston je fakt taková pivní záležitost, posledně jsem k němu ochutnal plzeň a bylo to mooc fajn, ještě ho musím otestovat k černýmu 13° Radegastu, něco mi říká že to nebude vůbrc špatný. :D

14 čer. 2007, 20:50

paulie píše:ještě ho musím otestovat k černýmu 13° Radegastu


k cemu prosim pekne ? :roll: :twisted:

14 čer. 2007, 20:56

piter píše:
paulie píše:ještě ho musím otestovat k černýmu 13° Radegastu


k cemu prosim pekne ? :roll: :twisted:


To je takový docela sympatický černý pivo, má zajímavou, takovou hutnou chuť, pěnu jak smetanu, je v tom náznak medu a možná ječmene?

No jinak mi to moooc zachutnalo, ani sem se nenadál a už sem měl 8 kousků a ještě větší chuť na další. 8)

14 čer. 2007, 21:00

tak jsem se vrátil z výletu do ZOO ve Dvoře Králové n/L s tou slečnou kvůliva které jsem měl včera ty problémy(o kterých jsem psal dříve)...tak teď dávám vložkovce a CC Hluboká druhou šanci...je to o poznání lepší...ale tahle dýmka si s tímhle tabákem nějak nepasuje...ale možná je to tím nevkouřeným pojivem - uvidíme...

14 čer. 2007, 22:29

paulie píše:To je takový docela sympatický černý pivo, má zajímavou, takovou hutnou chuť, pěnu jak smetanu, je v tom náznak medu a možná ječmene?

No jinak mi to moooc zachutnalo, ani sem se nenadál a už sem měl 8 kousků a ještě větší chuť na další. 8)


si me nepochopil . . . Radegast a cerny ? Odkdy?

Radegast je odjakziva pouze v techto variantach: http://www.radegast.cz/index.php?page=o ... e=produkty

14 čer. 2007, 22:38

piter píše:
paulie píše:To je takový docela sympatický černý pivo, má zajímavou, takovou hutnou chuť, pěnu jak smetanu, je v tom náznak medu a možná ječmene?

No jinak mi to moooc zachutnalo, ani sem se nenadál a už sem měl 8 kousků a ještě větší chuť na další. 8)


si me nepochopil . . . Radegast a cerny ? Odkdy?

Radegast je odjakziva pouze v techto variantach: http://www.radegast.cz/index.php?page=o ... e=produkty



SHIT!!!! pořád si pletu radegast a bernard!!! :evil: :evil: :evil: :evil:

sorry za mistifikaci

14 čer. 2007, 23:00

paulie píše:SHIT!!!! pořád si pletu radegast a bernard!!! :evil: :evil: :evil: :evil:

sorry za mistifikaci


Bernard je prijemne pivo, svetly kvasnicovy lezak si cas od casu dam :P

14 čer. 2007, 23:41

piter píše: Radegast a cerny ? Odkdy?


Jo, každý fanda ví, že Radagast byl Hnědý :twisted:

15 čer. 2007, 00:29

Hm, tabak a alkohol, skutecni diktatori na poli zmen vedomi lidstva. On tabak v kourene forme dokaze zesilit vicero menicu vedomi, muze za to harmalin, ktery se sice v tabaku nevyskytuje, ale v tabakovem kouri je, zrejme vznika pri spalovani. Harmalin je ucinny inhibitor MAO. MAO je monoamidova oxydaza, latka starajici se o regulaci ucinnosti alkaloidu a jinych substanci v lidskem organismu.

15 čer. 2007, 01:50

:shock:
Téma uzamknuto