TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce VIII.

Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!

Moderátor: Fénix

Příspěvekod natan » 24 úno. 2007, 22:37

Chocolate Flake. Úplně jsem zapoměl, že mám ještě jedno balení. Jenom mi to nějak hasne... :? A to jsem měl pocit, že už jsem profík... :oops:
Uživatelský avatar
natan
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 285
Věk: 47
Registrován: 02 srp. 2006, 17:27
Bydliště: Praha

Příspěvekod paulie » 25 úno. 2007, 01:29

Rattray's Marlin Flake - seděl sem na pařezu (na dvoře nám porazili strom) a opíral se o zeď. Už se těšim až bude léto a na dvůr si někam na přístřešek namontuju APčko a budu moct konečně dýmat i u počítače :puffy:
Uživatelský avatar
paulie
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 705
Věk: 34
Registrován: 09 říj. 2006, 15:31
Bydliště: Praha

Příspěvekod basa333 » 25 úno. 2007, 10:54

K nedělní dopolední kávě venku zase jednou Brown 4 - jako obvykle fantazie - úplně mi bylo líto, když dohořel - běžel jako už několikrát na 4 zapálení - jestli je v tom jeho názvu nějaká symbolika?
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Příspěvekod Zababa » 25 úno. 2007, 11:16

Krhút píše:Zkus k normálnímu tabáku přikusovat borůvkový koláč a postupně dávky (koláče) snižuj :wink: Omlouvám se za OT , ale nedalo mi to a muselo to ven :oops:


To není tak špatný nápad. :idea: To musím říct svý milý, aby mi borůvkovej upekla. (A k tomu borůvkovou plantu v dýmce) :wink:

Ale mám pro vás šťastnou zprávu. Borůvek mám v plechovce už jen asi na 5 nebo 6 nacpání, takže poraďte co zkusit. Chci aby to hodně moc vonělo (nekuřákům). Ale kdyžtak poraďte v jiným threadu.
Uživatelský avatar
Zababa
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 810
Věk: 43
Registrován: 31 led. 2006, 12:21
Bydliště: Lipsko

Příspěvekod Fénix » 25 úno. 2007, 13:19

Breer píše:no ked Zababa zacal s boruvkami, pokazil si chut a teraz znicene chutove bunky chemiou a normalne tabaky mu nechutia :twisted: :twisted: :puffy:


a ty znáš Image a Connoiseurs choice? Já ho celkem dokážu pochopit (pokud je Image opravdu něco jako MB Only tobacco). To bych si už vážně raději cpal každý den třeba Holger Danske Black and Bourbon :)
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod viko » 25 úno. 2007, 14:18

Zababa píše:
Krhút píše:Zkus k normálnímu tabáku přikusovat borůvkový koláč a postupně dávky (koláče) snižuj :wink: Omlouvám se za OT , ale nedalo mi to a muselo to ven :oops:


To není tak špatný nápad. :idea: To musím říct svý milý, aby mi borůvkovej upekla. (A k tomu borůvkovou plantu v dýmce) :wink:

Ale mám pro vás šťastnou zprávu. Borůvek mám v plechovce už jen asi na 5 nebo 6 nacpání, takže poraďte co zkusit. Chci aby to hodně moc vonělo (nekuřákům). Ale kdyžtak poraďte v jiným threadu.


Kratke OT. Skus napr. od danskych Petersenov Pistachio, Creamy Nuts, od Petersona De Luxe Mixture, Cube od McBarena, ak sa Ti podari zohnat Dunhill Black Aromatic, atd. Urcite Ti nieco sadne a boruvky zostanu vo verzii kolac.
viko
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 202
Registrován: 02 lis. 2005, 17:38
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Breer » 25 úno. 2007, 16:02

Fénix píše:
Breer píše:no ked Zababa zacal s boruvkami, pokazil si chut a teraz znicene chutove bunky chemiou a normalne tabaky mu nechutia :twisted: :twisted: :puffy:


a ty znáš Image a Connoiseurs choice? Já ho celkem dokážu pochopit (pokud je Image opravdu něco jako MB Only tobacco). To bych si už vážně raději cpal každý den třeba Holger Danske Black and Bourbon :)


tym som nemyslel priamo tieto tabaky, Only tobacco som raz ochutnal, bola vzorka zadara :puke: a asi ten Image nema od neho daleko..., ale tabaky, o ktorych tu piseme v threadoch a chutia dost ludom, tiez sa da vybrat tabak podla recenzii na inych strankach....aj ked kolko ludi tolko chuti :smoke3:, napr. Rattrays, Peterson, SG.. tie maju celkom vyvazenu a kvalitnu produkciu, ci uz prirodne, alebo aromatiky.. take tabaky som oznacil slovom normalne....
a Holger Danske Black and Bourbon?..po par kotlikoch sla tobolka do kosa :smoke3:
Uživatelský avatar
Breer
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6013
Věk: 53
Registrován: 13 říj. 2005, 21:52
Bydliště: AT

Příspěvekod Fénix » 25 úno. 2007, 16:59

Breer píše:
Fénix píše:
Breer píše:no ked Zababa zacal s boruvkami, pokazil si chut a teraz znicene chutove bunky chemiou a normalne tabaky mu nechutia :twisted: :twisted: :puffy:


a ty znáš Image a Connoiseurs choice? Já ho celkem dokážu pochopit (pokud je Image opravdu něco jako MB Only tobacco). To bych si už vážně raději cpal každý den třeba Holger Danske Black and Bourbon :)


tym som nemyslel priamo tieto tabaky, Only tobacco som raz ochutnal, bola vzorka zadara :puke: a asi ten Image nema od neho daleko..., ale tabaky, o ktorych tu piseme v threadoch a chutia dost ludom, tiez sa da vybrat tabak podla recenzii na inych strankach....aj ked kolko ludi tolko chuti :smoke3:, napr. Rattrays, Peterson, SG.. tie maju celkom vyvazenu a kvalitnu produkciu, ci uz prirodne, alebo aromatiky.. take tabaky som oznacil slovom normalne....
a Holger Danske Black and Bourbon?..po par kotlikoch sla tobolka do kosa :smoke3:


To jo, jenže ty ještě právě Zababa vůbec neochutnal. Jinak samozřejmě souhlas, sám jsem mu doporučoval Old Gowrie :puffy:

Zababa: když pro změnu hledáš něco hodně voňavého, tak (teď už vážně :) ) mě v poslední době příjemně překvapil echt aromatik Danish black vanilla. V porovnání s ostatními černými aromatiky i celkem dobře kouřitelný.

OT :oops:
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Fénix » 25 úno. 2007, 18:24

MB Mixture flake. Čím déle ho mám, tím víc mi chutná :puffy: I když fakt na něj musí být nálada.
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod mirek » 25 úno. 2007, 18:55

Nightcap na odpolední procházce kolem Odry - neskutečný zážitek. Hodina a tři čtvrtě na jedno škrtnutí a chuť, jakou jsem snad ještě nezažil, dneska se mi fakt povedl. Bylo to velmi poetické odpoledne :pipe2:
Uživatelský avatar
mirek
Emeritní administrátor
Emeritní administrátor
 
Příspěvky: 1918
Věk: 62
Registrován: 02 bře. 2005, 08:30
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod ChorChe » 25 úno. 2007, 19:00

Jdu se resetovat do dílny se Savinelli Extra Mild a novým rastikem na staré jajfce
Na tu chřipku raději latakii nepustím.
Uživatelský avatar
ChorChe
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 617
Věk: 47
Registrován: 03 lis. 2005, 20:32
Bydliště: Opava

Příspěvekod Nevill » 25 úno. 2007, 19:50

Dnes jsem si konečně nacpal do Stanwellky Bob`s Choco-flake z té poslední zásilky...moc dobré to bylo...krásná kombinace mezi aromatikem a latakií, okolím vcelku pozitivně přijímáno... :puffy:
Uživatelský avatar
Nevill
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 9497
Věk: 46
Registrován: 09 lis. 2004, 08:30
Bydliště: Praha - Radotín

Příspěvekod Nick » 25 úno. 2007, 21:24

Nedelni latakie-Balkan,sice posledni dobou me vic chutna Commonwealth.
Uživatelský avatar
Nick
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1065
Věk: 49
Registrován: 02 srp. 2004, 09:13
Bydliště: Vsetín

Příspěvekod JardaS » 25 úno. 2007, 23:44

Takovou chuť co jsem měl dnes večer na Latakii , jsem dlouho neměl a když se nevydařil ten CHF od SG , tak jsem musel alespoň BF od SG , abych mohl v klidu po tak báječné chuti jít spát . T
Uživatelský avatar
JardaS
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2902
Věk: 67
Registrován: 21 led. 2007, 21:34
Bydliště: Karviná

Příspěvekod basa333 » 25 úno. 2007, 23:45

Tak dnes asi můj rekord v počtu dýmek - dopoledne Brown 4, odpoledne samík a večer v putně commonwealth, coniston a black xx - zjistil jsem, že mi asi víc chutnají jen lehčí latakie jako SG navy nebo SL, commonwealth mi přišel už trochu hodně uzenej - něco jsem asi trochu přehnal, protože když jsem zažehnul blacka, tak mi párkrát přišlo, že cítím trochu něco jako coniston nebo IF - byl to ale nesmysl, protože black má přiřazenou dýmku, ze které zaručeně nic jiného nekouřím (kdo zná blacka, ví, co mám na mysli) - přesto jsem si znovu potvrdil, že black xx je velká špička - po pár pivech nemá konkurenci a jeho chuť teprve vyzní tak, jak má být - uzená, přitom suchá, starodávná a jednoznačná. Dýmkové tabáky jsou ale skutečně hodně subjektivní :smoke6: , a to je to, co je na nich geniální.
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

PředchozíDalší

Zpět na Archiv Fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 40 návštevníků