Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!
Téma uzamknuto

13 čer. 2007, 07:01

Po navsteve indicke restaurace vcera pozde odpoledne, kterou popisuji jinde http://www.dymka.net/bb/viewtopic.php?p=107576#107576 , zapusobila koule Elizabethanu jako balzam. Ani jazyk nemam dneska dreveny :twisted: Krasne jsem si to pokoureni vychutnal. Takze mohu vcerejsi den povazovat za uspesne absolvovany :-)

13 čer. 2007, 07:03

Včera jsem si dal Commonwealth (+ perique) z kalabašky, a je to fakt lahůdka. Mořská pěna tu latakii jaksi zjemní, chutná mi to víc než z briaru - zkusím z ní kouřit i jiné latakické směsi - uvidím, jestli u decentnějších latakických směsí nebud ten zjemňovací efekt spíš na škodu.
Taky stylově mi ty latakie k té kalabašce tak nějak nejlíp sednou.
I když je to ale meerschaum, přece jen se v tom nedají střídat tabáky jak by se člověku zachtělo. Když jsem zkusil do kalabašky nacpat Grousemoor, chutnal už nějak uzeně... nic moc.

13 čer. 2007, 08:25

Včera jsem si po dalším vyklízení bordelu po řemeslnících (ale už to bylo naposled, je hotovo :P ) skočil na pivo a spokojeně jsem si užíval kombinaci Hal & Ser Jacopo... :puffy:

13 čer. 2007, 09:11

Hala jsem měl právě venku na dvoře, ideální dopolední tabák, řekl bych...

13 čer. 2007, 17:51

SG Kendal plug :puffy:
v současnosti jediný tabák, který kouřím zásadně bez filtru

13 čer. 2007, 17:56

Včera při soumraku FVF. Moc mi nehořel, ale zato chutnal bez výrazné změny chuti až do konce.
:arrow: Fénix: Mám dojem, že Kendal Plug by mohl být něco podobného.

13 čer. 2007, 18:02

Alferi píše:Včera při soumraku FVF. Moc mi nehořel, ale zato chutnal bez výrazné změny chuti až do konce.
:arrow: Fénix: Mám dojem, že Kendal Plug by mohl být něco podobného.


Tak jest, ale je výrazně jemnější.

13 čer. 2007, 18:28

Fénix píše:
Alferi píše:Včera při soumraku FVF. Moc mi nehořel, ale zato chutnal bez výrazné změny chuti až do konce.
:arrow: Fénix: Mám dojem, že Kendal Plug by mohl být něco podobného.


Tak jest, ale je výrazně jemnější.

A není teda nařezaný Kendal Plug nakonec Medium Virginia Flake? :D

13 čer. 2007, 18:34

Alferi píše:
Fénix píše:
Alferi píše:Včera při soumraku FVF. Moc mi nehořel, ale zato chutnal bez výrazné změny chuti až do konce.
:arrow: Fénix: Mám dojem, že Kendal Plug by mohl být něco podobného.


Tak jest, ale je výrazně jemnější.

A není teda nařezaný Kendal Plug nakonec Medium Virginia Flake? :D


:mrgreen:
no, Kendal plug má opravdu málo "těla", přičemž chuť má takovou zajímavější a delikátnější... jinak SG dělá taky Full virginia Plug, ale ten je určitě podobnější Kendalu než FVF.

13 čer. 2007, 18:37

Včera večer jsem si nacpal Dark Twist a dost hicoval a močkoval. Přitom není :smoke3: přeschlý. Třeba dělám chybu v nacpávání - nadrbno ho rozemnu. Dnes jsem si po dlouhé době dopřál kotlík Ennerdale a byl výborný. Tenhle tabák mi hoří naprosto neproblematicky, je velice chutný a okolí nevadí.

13 čer. 2007, 21:21

Alferi píše:A není teda nařezaný Kendal Plug nakonec Medium Virginia Flake? :D


Pardón, že se pletu do této debaty. Ale nařezaný Kendal Plug je, myslím, Best Brown Flake.

13 čer. 2007, 21:55

Alfik píše:
Alferi píše:A není teda nařezaný Kendal Plug nakonec Medium Virginia Flake? :D


Pardón, že se pletu do této debaty. Ale nařezaný Kendal Plug je, myslím, Best Brown Flake.

To se dovídám brzo. Ten jsem si taky objednal. :) Ale dobrýho tabáku není nikdy dost.

14 čer. 2007, 01:22

tak jsem si skoro po dvou týdnech o5 nacpal a zapálil...pokoušel jsem se tím zpravit náladu (dílčí neúspěch v tokání) a chuť po řadě panáků(asi 4 vodky a asi 5 zelených a co já vím co tam ještě bylo) v rozmezí 10min ... furt mi to zhasínalo, tak jsem to radši vysypal protože jsem měl takovou náladu že bych byl schopný s tím šlahnout o zem...

btw. CC Hluboká - vložkovka Paronelli - 1st dým - kvůli náladě hnus nad hnusy!

14 čer. 2007, 08:10

budiž ti to ponaučením - dýmku zapaluj jen v pohodě! není to předmět na odvádění blbé nálady!

14 čer. 2007, 08:10

Alferi píše:
Alfik píše:
Alferi píše:A není teda nařezaný Kendal Plug nakonec Medium Virginia Flake? :D


Pardón, že se pletu do této debaty. Ale nařezaný Kendal Plug je, myslím, Best Brown Flake.

To se dovídám brzo. Ten jsem si taky objednal. :) Ale dobrýho tabáku není nikdy dost.


:lol: Nehledě na to, že v tom určitě stejně bude rozdíl. Plugy jsou většinou mnohem jemnější.
Sorry za OT :wink:
Téma uzamknuto