Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!
Téma uzamknuto

Re: Diskuse o politice III.

05 čer. 2009, 23:29

draku, dostal jsi mou preferenci - chraň tě pámbu dělat nějaké blbosti: jsem tvé špatné svědomí :wink:

Re: Diskuse o politice III.

06 čer. 2009, 07:26

Ufffffffffffffff :smoke3:
Byl to náročný :smoke3: Ta volba (drak + šimi ) se povedla, ALE !
Cesta domů šla skrz hospodu, a to bylo nááááááročmý :smoke3:

Re: Diskuse o politice III.

06 čer. 2009, 08:52

Tak já jsem suverenitu teda nepodpořil. Nakonec u mě vyhrál lístek 24 a kandidát 3.

Re: Diskuse o politice III.

06 čer. 2009, 09:17

Dnes ráno jsem si udělal smaženici se salámkem a pórečkem a po výborné snídani jsem šel volit.
Nebylo to kvůli ČSSD :D , ale prostě PROTO, měl jsem na ni velkou chuť.
No a odvolil jsem tam takovy dva chlapíky z dýmka klubu :wink: .

Všem ostatním díky za vaši podporu. Snad to Drakovi vyjde :ok:

Re: Diskuse o politice III.

06 čer. 2009, 10:17

no já mám odvoleno (samozřejmě za 30) už od včerejšího otevření volebních místností (všude říkali že naše politické špičky odvolí hned zkraje) :lol:
Děkuji všem za podporu a Šimi pokud to nevýjde teď tak to rozjedem na podzim :twisted:

Re: Diskuse o politice III.

06 čer. 2009, 11:53

Tak jsem zvědav, jak dopadne Benjamin Kuras a Svobodní. Doufám, že alespoň v Praze nepropadnou a nějaké to procento uloví, aby si jich na podzim lidé všimli. Představa, že si to rozparceluje jenom Topol s Bradavicí mně jako skalního voliče ODS dost děsí. :x

Re: Diskuse o politice III.

06 čer. 2009, 12:40

Tak jsem vám dal hlas kluci kudrnatí, doufám, že se tam dostanete jelikož Zdravého rozumu je v Bruselu proklatě málo. :puffy:

Re: Diskuse o politice III.

06 čer. 2009, 16:51

:arrow: Drak a Guru - tak odo mňa síce hlas nemáte, ale aspoň mladá sa postarala(držíme palce) :smoke1:
(práve som sa zobudil po nočnej a priateľka sa hneď pochválila)

Re: Diskuse o politice III.

06 čer. 2009, 21:00

Draku a Šimi, tak jsem Vám chtěl taky dát hlas. Jenže jsem dorazil do místnosti a ejhle, abych mohl volit v místě mého nového trvalého bydliště, musím tam být přihlášen alespoň 45 dní. Což nejsem a na vyřizování voličského průkazu už bylo trochu pozdě. No, tak snad na podzim.

Re: Diskuse o politice III.

07 čer. 2009, 09:48

bigdragon píše:Děkuji všem za podporu a Šimi pokud to nevýjde teď tak to rozjedem na podzim :twisted:

Nojo, jenže na podzim už to nebude celorepublikový .. takže i když tě mám rád a fandím ti, tak kvůli tobě volební okres měnit nebudu .. :?

Re: Diskuse o politice III.

07 čer. 2009, 14:16

jcp píše:Nojo, jenže na podzim už to nebude celorepublikový .. takže i když tě mám rád a fandím ti, tak kvůli tobě volební okres měnit nebudu .. :?

to nevadí třeba nás po těchhle volbách budou volit i místní :)

Re: Diskuse o politice III.

08 čer. 2009, 07:09

dělali jsme s babčou co jsme mohli .. dokonce koukám, že máš i nějaký další tajný příznivce (Scalexovi?) .. :shock: , ale holt to nestačilo - co se dá dělat :cry:
Naposledy upravil jcp dne 08 čer. 2009, 07:10, celkově upraveno 1

Re: Diskuse o politice III.

08 čer. 2009, 07:10

takže ještě jednou děkuji všem za preferenční hlasy a rovnou říkám, že na podzim to musí být o hodně lepší :lol: :twisted:

Re: Diskuse o politice III.

08 čer. 2009, 07:11

:ok: :lol:

Re: Diskuse o politice III.

08 čer. 2009, 07:32

4,26% není špatný výsledek. blahopřeji k celkovému pořadí.
Téma uzamknuto