Popel

Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!

Moderátor: Fénix

Sedy popel behem koureni, co s nim?

Nechavam ho v dymce az do konce
20
71%
Popel vyfukuju behem koureni, mam rad(a) kdyz snezi:)
1
4%
Popel obcas behem koureni vyklepnu
5
18%
Popel obcas behem koureni vyberu lzickou nebo dustakem
2
7%
Resim to jinak :)
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů : 28

Příspěvekod piter » 10 zář. 2004, 13:07

Zdenda píše:
Alferi píše:Většinou ho nechávám všechen až do konce v kotli, ale .. někdy, když to prostě nechce hořet, vršek odsypu, anebo když už se fakt naštvu, tak to všechno brutálně promíchám - kupodivu to potom hoří bez problému.


Ale ta chuť ?! :shock:


parkrat se mi take stalo, ze jsem byl nucen brutalne vse promichat a kupodivu jsem nejake vyraznejsi zhorseni chuti nezaregistroval, ac jsem se prave chuti po zapaleni desil.
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Zdenda » 10 zář. 2004, 13:31

piter píše:
Zdenda píše:
Alferi píše:Většinou ho nechávám všechen až do konce v kotli, ale .. někdy, když to prostě nechce hořet, vršek odsypu, anebo když už se fakt naštvu, tak to všechno brutálně promíchám - kupodivu to potom hoří bez problému.


Ale ta chuť ?! :shock:


parkrat se mi take stalo, ze jsem byl nucen brutalne vse promichat a kupodivu jsem nejake vyraznejsi zhorseni chuti nezaregistroval, ac jsem se prave chuti po zapaleni desil.

Tím, že to zamícháš tak vyneseš mokrý tabák na vrch a naopak. A právě ten mokrý tabák má při zapalování hroznou chuť. Kdyby jsi jen odsypal popílek a jel dál tak ten spodní močkotabák má možnost přirozeně vyschnout a pak v pohodě shoří aniž by tak strašně chutnal. Promíchávání jen opatrně a ne až ode dna. Raději však popel odsypu do čistého popelníku nebo na papír a po do dýmání do dna ho pak nasypu zpět a nechám ½ hodinky působit a absorbovat vlhko. Tož má vlastní zkušenost.
Zdenda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 149
Registrován: 16 srp. 2004, 10:24
Bydliště: Zelená okr. Chomutov

Příspěvekod Twineryy » 10 zář. 2004, 14:07

No já dokud to hoří na to moc nesahám. Když mi to náhodou chcípne (což už se, a to musim zaklepat, nestává tak často :wink: ), tak odsypu šedý popel a teprv pak zapaluju. Nemá to pak pachuť žádnou :D .
Uživatelský avatar
Twineryy
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 653
Věk: 45
Registrován: 21 črc. 2004, 07:30
Bydliště: Poděbrady

Příspěvekod piter » 10 zář. 2004, 14:27

No to promichani jsem vetsinou delal tehdy, kdyz jsem zacal michat v domneni, ze uz je v dymce jen popel, ktery bych potom vysypal, ale narazil jsem jeste na nedokoureny tabak. Tehdy jsem po zamichani zapalil, pachut jsem necitil nijak zvlast, ale pravda ze jsem zatim myslim vlkhky tabak nezapaloval, vzdy byl spise sussi.
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod POGO » 10 zář. 2004, 22:29

Když už musím popel odsypat,tak se snažím zbytky nepromíchávat.Protože tu pachuť jsem už párkrát zažil.Myslím si že dost záleží na množství zbytku tabáku a jak ke konci dusáte.Mne se občas stává že to moc přidusám. :(
POGO
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1054
Věk: 54
Registrován: 18 srp. 2004, 20:44
Bydliště: Parsovice

Příspěvekod meduard » 11 zář. 2004, 07:42

odsypem maximalme zo začiatku, čím viac sa blížim ku koncu nechávam ho na pokoji
Uživatelský avatar
meduard
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 798
Věk: 52
Registrován: 22 črc. 2004, 06:16
Bydliště: Bratislava

Předchozí

Zpět na Archiv Fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 38 návštevníků