Switch to full style
Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!
Téma uzamknuto

CHAT

07 lis. 2006, 20:23

Predem se omlouvam moderatorum, protoze si myslim ze to uz tady urcite bylo.....
Tak jsem si rikal ze by jsme si mohli na nejakem velkem chatu, napr. na Xchat.cz zalozit stalou mistnost ve ktere by jsme se urcity den v tydnu a v urcitou hodinu sesli a probirali by jsme vse co se tyka dymek atd...
Je to jen napad tak me moc nekamenujte....ja jen ze by to bylo on-line a mohli by vsichni hned reagovat....

07 lis. 2006, 22:11

Teda Ty ses neunavnej... ;-)

07 lis. 2006, 22:26

uz to tu bylo, nefungovalo . .

thread zatim nezamknu, kdyby se naahodou objevil zajem

ovsem nechapu, proc si zakladal novy thread s dotazem, ktery si tady jiz polozil

navic v uplne spatne sekci (Poradna) :evil:

07 lis. 2006, 22:32

Ja si jeste dovolim jeden odkaz:

http://www.dymka.net/bb/viewtopic.php?p=81749#81749

07 lis. 2006, 23:06

Myslím, že zapomínáš na maličkost : Pokud by chat měl fungovat, muselo by bejt současně přihlášeno několik zájemců.
Tady bejvá sice chvílema dost lidí, ale každej jenom naskok. Na napsání dotazu anebo odpovědi to stačí, a znovu se klidně připojím za půl hodiny.
Ale to je pro chatování nepoužitelný !
Navíc většina příspěvků jsou odborný dotazy, anebo odpovědi na ně. A k takovejm se lidi zase občas vracej. To je lepší písemě !

07 lis. 2006, 23:16

Omlouvam se ze jsem to zadal dvakrat, myslel jsem ze se to poprve neulozilo....
Vim ze by muselo byt vice lidi naraz pripojeno...ale kdyby vedeli kdy a kde...aspon by na odpovedi nemuseli cekat...ale jestli je to blbost tak to zruste a hotovo byl to jen napad.

07 lis. 2006, 23:26

Radek píše:Omlouvam se ze jsem to zadal dvakrat, myslel jsem ze se to poprve neulozilo....
Vim ze by muselo byt vice lidi naraz pripojeno...ale kdyby vedeli kdy a kde...aspon by na odpovedi nemuseli cekat...ale jestli je to blbost tak to zruste a hotovo byl to jen napad.


Přijeď na sraz do Olmika a dozvíš se odpovědi hned. Další je tento pátek :wink:

08 lis. 2006, 07:44

Dobra...vzdavam se.... :oops:

08 lis. 2006, 12:31

Náhodou, mohli bysme udělat třeba něco jako mají na idnes - něco ve stylu "Dnes od 17:00 bude na dotazy nováčků odpovídat Guru Šimi" :lol:

Re:

15 zář. 2010, 11:13

Alfik píše:Náhodou, mohli bysme udělat třeba něco jako mají na idnes - něco ve stylu "Dnes od 17:00 bude na dotazy nováčků odpovídat Guru Šimi" :lol:

Promiňte, že se jako nováček vměšuji do diskuze, ale mám za to, že chat je již dávno překonaná záležitost.
Proč vytvářet na webu chat? Dá to práci a nakonec tam stejně nikdo nechodí.
(ověřeno praxí) :(
Kdo chce, může si nainstalovat (zadarmo) třeba Skype. Je to zadarmo a hlavně je to hotové. Není s tím tedy žádná práce, nezatěžuje to náš portál. Můžeš psát, mluvit, má to i video. Můžeš posílat soubory, nebo pořádat celé konference.
Doporučuji, nevymýšlet, vymyšlené.
Ahoj, :) alffa

Re: CHAT

15 zář. 2010, 11:39

to alffa: nic ve zlém, ale podívej se na datum toho příspěvku. je to už poměrně staré :wink:

Re: CHAT

15 zář. 2010, 12:22

basa333 píše:to alffa: nic ve zlém, ale podívej se na datum toho příspěvku. je to už poměrně staré :wink:

Omluva. Smazat.
To mě fakt netrklo. :oops:
Nestálo by to zato, dát to tedy do achivu a zamknout. :?:

Jistě, na tohle téma již patrně debatovat nebudem. Zamykám a přesouvám do archivu.

- Nevill
Téma uzamknuto