Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!
Téma uzamknuto

02 lis. 2006, 15:13

Bajsy píše:Otevřeně přiznávám, že jsem staromódní socka, která nemá na MP3 player a chodí po světě, ó hrůzo, s letitým walkmanem od Sony :smoke3:


Jak zavrženíhodné. Navrhuji exemplární potrestání, vyloučit z klubu, pomazat dehtem, vyválet v peří, povozit na kládě, vypálit cejch, dva dny na pranýři, a jako speciální bonus PPNSD protáhnout pod kýlem :twisted: :twisted: :twisted:

04 lis. 2006, 21:50

znáte ňákej server kam se dá bez vytvoření accountu zdarma uploadnout MP3? Ať se s váma podělím o něco, co poslouchám.

05 lis. 2006, 00:36

Zababa píše:znáte ňákej server kam se dá bez vytvoření accountu zdarma uploadnout MP3? Ať se s váma podělím o něco, co poslouchám.


rapidshare.de, rapidshare.com, sendspace, yousendit, oxyshare, up-file, filefactory, simpleupload, nasdilej.cz, edisk.cz atd atd

zkus treba ten www.edisk.cz

rapid jsem napsal na prvni misto, protoze je asi nejznamejsi a nejrychlejsi, ale ma docela hnusne limity pro free stahovani . . cili tento radsi ne

05 lis. 2006, 11:20

Aha, no tak včera jsem poslouchal Szábiná mori séj.

Pak to musím někdy smazat, aby to tam nestrašilo věčně.

pozn. - neboj, mista maji dost - a kdyz ten soubor nikdo dlouho nestahuje, tak ho smaznou sami - piter

05 lis. 2006, 19:48

Pavel Dobeš (různé), Franz Ferdinand (You could have it so much better) a výběr z Honzy Vyčítala.

06 lis. 2006, 10:36

Zababa píše:Aha, no tak včera jsem poslouchal Szábiná mori séj.

Pak to musím někdy smazat, aby to tam nestrašilo věčně.

pozn. - neboj, mista maji dost - a kdyz ten soubor nikdo dlouho nestahuje, tak ho smaznou sami - piter

Nějak se k tomu souboru nemůžu dostat - buďto furt čekám a odpočítává mi to anebo mi to hodí hlášku, že už tam ten soubor není.
Nemůžeš mi ho poslat třeba mailem?

06 lis. 2006, 12:11

Tuda píše:Nějak se k tomu souboru nemůžu dostat - buďto furt čekám a odpočítává mi to anebo mi to hodí hlášku, že už tam ten soubor není.
Nemůžeš mi ho poslat třeba mailem?


mi to funguje

06 lis. 2006, 15:37

poslouchám nyní staré dobré Queen - all studio albums in a lossless format .flac, zde opravdu není potřeba hýbat s eqalizérem

08 lis. 2006, 17:12

Právě si vyrábím melancholii pomocí CD Asonance a Musica da Gamba, dále účinkují Erinmore mixture a Four roses

08 lis. 2006, 17:20

xavier baumaxa :D

08 lis. 2006, 17:22

messin píše:xavier baumaxa :D

bože :shock:

08 lis. 2006, 19:52

co to je? :)

08 lis. 2006, 20:02

Čo je lepšie k poobedňajšej fajke ako Johann Strauss :puffy:

08 lis. 2006, 22:57

Ech Puhdis, to jeste existuje? Dit ty musij byt jeste starsi nez Olympic a ten uz pamatuje cerne uhli jako drevo. :P MP3 prehravac zatim nemam, ale vzhledem k tomu, ze se mi nastehuje domu velky Macik tak iPod bude asi nasledovat. :lol: Zatim mam ve walkoman telefonu nacpane Tatbojs, Los Pancos a Frontline Assembly. Zkratka nic pro fajnsmekry. :twisted:

08 lis. 2006, 23:23

Tarantinove soundtracky...Reservoir Dogs, Kill Bill - volume one, Jackie Brown a Pulp Fiction...
Téma uzamknuto