Switch to full style
Ty nejzajímavější ukončené diskuse ze všech místností Fora. Jen pro čtení!
Téma uzamknuto

16 říj. 2006, 21:48

Takže navrhuji definitivní verzi překladu: Šedesát jedna vychcaných koček :-D

16 říj. 2006, 21:48

Já ho (ORIENTALa) mám ve svý "železný zásobě", ale scenovkou 200,- :smoke2:
Ale dobrej je furt ! :smoke3:

16 říj. 2006, 22:11

Vcera English mixture, pekne hori, a taky dobre chutna...k tomu nejaky ten Jameson... :pipe1:

16 říj. 2006, 23:02

Tak dnes na srazu Perfection z Petersonky XXL a na závěr Stanwell FujARýma ze soutěžní Kloučkovky z Mariánek... :puffy:

17 říj. 2006, 06:47

včera balkan latakia...a asi se bude zase vrtat, nejspíš jsem byl při té první úpravě kanálku moc jemnej...

17 říj. 2006, 08:00

Balkan Mixture, Virg.No.1, a navrch jakési vanilkové cukrářství od Nevilla (překvapivě dobré, stopově tabák, hodně vanilky a hodně cukru, ale bez spáleniny a bez pachutí :shock: )...

17 říj. 2006, 09:43

Vzhledem k pozdnímu příchodu jsem včera stihl jen kotlík Kingfishera, a "Nevillova vanilkového cukrářství" z Mariánek, které mně, podobně jako Bromdena, docela příjemně překvapilo. Tedy ne, že bych si ho hned dneska běžel koupit, ale zlé to věru nebylo.

17 říj. 2006, 09:58

Hoši,hoši....

17 říj. 2006, 10:03

messin píše:Hoši,hoši....


Hele, takový ti co imrvére obtěžujou svoje okolí jakýmsi uzeným puchem spálený gumy by se měli stydět... a mlčet... a vzdávat hold nám, kdož šíříme dobré jméno voňavého dýmkového tabáku a oblažujeme svoje okolí vonnými oblaky třešní a vanilky :lol: :twisted: :twisted: :twisted:

17 říj. 2006, 10:04

Tak dneska to byl poslední zbyteček 61 koček, a navrh jsem to docpal Jock Scottem. :smoke5:

17 říj. 2006, 16:00

bromden píše:
Hele, takový ti co imrvére obtěžujou svoje okolí jakýmsi uzeným puchem spálený gumy by se měli stydět... a mlčet... a vzdávat hold nám, kdož šíříme dobré jméno voňavého dýmkového tabáku a oblažujeme svoje okolí vonnými oblaky třešní a vanilky :lol: :twisted: :twisted: :twisted:

Tvůj jmenovec se tuhle vyptával, jak nacpat latakii do vodnice :P

17 říj. 2006, 16:31

mirek píše:
bromden píše:
Hele, takový ti co imrvére obtěžujou svoje okolí jakýmsi uzeným puchem spálený gumy by se měli stydět... a mlčet... a vzdávat hold nám, kdož šíříme dobré jméno voňavého dýmkového tabáku a oblažujeme svoje okolí vonnými oblaky třešní a vanilky :lol: :twisted: :twisted: :twisted:

Tvůj jmenovec se tuhle vyptával, jak nacpat latakii do vodnice :P


Za toho se taky stydim. Vždycky něco plácne a někoho nasere, rouhá se... a ještě dělá ostudu, někde se zlíská a já abych to pak žehlil... :mrgreen:

17 říj. 2006, 20:22

NIC. Pěkně jsem si vyleštil dýmku, vyčistil, pomazlil se s ní, vložl filtr, sáhnu do šuplíku a..... já nechal všechny tabáky na chatě a v autě v garáži daleko odsud :-( :-( :-(

BTW Latakii do Vodnice jsme chtěl nacpat taky. Proč ne? :-)

17 říj. 2006, 20:26

Dnes první dýmka Halu. Docela nakládá. Už se mi rosí čelo. Ale zlé to není. :lol:

17 říj. 2006, 21:25

Dnes jsem poprvé načal a poprvé si nacpal Royal Yacht, který jsem si koupil v Ženevě a zatím ho neotevíral. Chtěl jsem dokouřit načaté tabáky a jak jsem zjistil, povedlo se. Již nemám skoro co kouřit tak budu muset udělat asi nějaký větší nákup na etrafice :wink:
Jinak po prvním kouřením mi RY chutnal byl jsem na něj hodně zvědavý reakce na něj jsou hodně rozpoluplné. Chuť se v průběhu kouření skutečně mění , ale jak říkám chutnal mi. Je silný, ale žádné nepříjemné pocity jsem nezažíval a to jsem ho kouřil bez mála 2hod.
Uvidíme při dalším nacpání už se na něj těším
:smoke1:
Téma uzamknuto