NOVÍ NÁVŠTĚVNÍCI SEM! dále: organizační věci, návrhy na zlepšení...
Odeslat odpověď

Které barevné schéma byste doporučili pro Dýmku.net ?

Červené
35
56%
Modré
28
44%
 
Celkem hlasů : 63

30 kvě. 2006, 12:57

bigdragon píše:
Zababa píše:Jsem jednoznačně pro červený schéma. Mohlo by být designérsky i trochu víc jako dřevo, ale i tak ta červená je tam tak pěkně teplá, jako hlavička dýmky při kouření.


no Tebe jsme tady potřebovali :D


které fora ještě potřebujete oživit? Napiš seznam :)

30 kvě. 2006, 12:57

bigdragon píše:
Zababa píše:Jsem jednoznačně pro červený schéma. Mohlo by být designérsky i trochu víc jako dřevo, ale i tak ta červená je tam tak pěkně teplá, jako hlavička dýmky při kouření.


no Tebe jsme tady potřebovali :D


aspoň že to přiznáš :twisted:

30 kvě. 2006, 12:59

Tak vážně - červená je pěkná, ale je třeba si uvědomit, že většina z nás pracuje na počítači denně a lepší by byla barva, která tolik nedráždí oči.

30 kvě. 2006, 13:00

zamknete nekdo tohle tema

30 kvě. 2006, 13:02

bigdragon píše:
Zababa píše:Jsem jednoznačně pro červený schéma. Mohlo by být designérsky i trochu víc jako dřevo, ale i tak ta červená je tam tak pěkně teplá, jako hlavička dýmky při kouření.


no Tebe jsme tady potřebovali :D


Zababa: Jasne ze cerveny, jako by tu snad byla jeste nejaka jina moznost nez ona krasna cervena :twisted:

30 kvě. 2006, 13:05

piter píše:
bigdragon píše:
Zababa píše:Jsem jednoznačně pro červený schéma. Mohlo by být designérsky i trochu víc jako dřevo, ale i tak ta červená je tam tak pěkně teplá, jako hlavička dýmky při kouření.


no Tebe jsme tady potřebovali :D


Zababa: Jasne ze cerveny, jako by tu snad byla jeste nejaka jina moznost nez ona krasna cervena :twisted:



Já vás nechápu: ve foru Předvolební výzkum bojujete za MODROU a brojíte proti RUDÉ, tady bojujete za RUDOU, brojíte proti MODRÉ :D :D

30 kvě. 2006, 13:06

Rakis píše:
piter píše:
bigdragon píše:
Zababa píše:Jsem jednoznačně pro červený schéma. Mohlo by být designérsky i trochu víc jako dřevo, ale i tak ta červená je tam tak pěkně teplá, jako hlavička dýmky při kouření.


no Tebe jsme tady potřebovali :D


Zababa: Jasne ze cerveny, jako by tu snad byla jeste nejaka jina moznost nez ona krasna cervena :twisted:



Já vás nechápu: ve foru Předvolební výzkum bojujete za MODROU a brojíte proti RUDÉ, tady bojujete za RUDOU, brojíte proti MODRÉ :D :D


je potřeba si to někde kompenzovat :) a jen málo jedinců dokáže držet lajnu :twisted:
Naposledy upravil bigdragon dne 30 kvě. 2006, 13:07, celkově upraveno 1

30 kvě. 2006, 13:07

Rakis píše:lepší by byla barva, která tolik nedráždí oči.


diskuse o volbe barvy uz je uzavrena

30 kvě. 2006, 13:20

to modré schéma je jak kdyby to byl redakční systém

14 pro. 2007, 17:58

červené - mě se to s tou modrou zdá jak pěst na oko

14 pro. 2007, 18:10

ypresi, napadlo tě se podívat na datum příspěvků, na které odpovídáš?

14 pro. 2007, 18:11

No každopádně se to bude řešit až zároveň s Dýmkou.net, kde předpokládané barevné schéma je spíš do červena.

15 pro. 2007, 00:35

basa333 píše:ypresi, napadlo tě se podívat na datum příspěvků, na které odpovídáš?
napadlo...nevím jestli sis všimnul, ale baví mne otevírat zajímavá témata na které se už dlouho nikdo nepodíval...

15 pro. 2007, 09:37

toho jsem si fakt nevšiml (jak se mi to jen mohlo stát??? :roll: :wink: )






Obrázek- basa

15 pro. 2007, 10:42

Rakis píše:Tak vážně - červená je pěkná, ale je třeba si uvědomit, že většina z nás pracuje na počítači denně a lepší by byla barva, která tolik nedráždí oči.


a preto som tiez hlasoval za modru...
Odeslat odpověď