Alkohol za volantem a přidružená legislativa

Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Sobpeta

Příspěvekod Alferi » 02 říj. 2006, 10:14

Uživatelský avatar
Alferi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5154
Věk: 42
Registrován: 19 srp. 2004, 21:46

Příspěvekod bromden » 03 říj. 2006, 12:09

Btw. přišel mi mailem tenhle link k alkoholu a řízení...
http://www.alkoholik.cz/alkohol_za_volantem.htm
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod Rakis » 03 říj. 2006, 12:16

bromden píše:Btw. přišel mi mailem tenhle link k alkoholu a řízení...
http://www.alkoholik.cz/alkohol_za_volantem.htm


to je drsný.
Rakis
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 834
Registrován: 08 kvě. 2006, 19:49
Bydliště: Brno

Příspěvekod selmer » 07 říj. 2006, 15:00

ono taky jde o to ze nekdo si da 5 pivek odkrkne si odvali se od stolu a s gracii jeho vlastni odchazi domu jako by se nechumelilo a znam lidi kteri po "dvojce bilyho"vyvadi jako utrzeny ze retezu. stejne tak jako kdyz si nejakej pitomec da pivaka v hospode(nekdo 2, nekdo 10),chytne "sumachrovskou" nahuli radio a vyrazi do ulic - tak presne takovej frajer,kterej si myslel ze to ustoji,dostal moji pritelkyni pred mesicem do nemocnice-sesroubovana panev,zlomeny nohy,sesroubovana ruka-klaviristka ktera neciti prsty

TAK MI TADY NIKDO NEVYPRAVEJTE NECO O TOM,ZE JEDNO PIVKO JE V POHODE A TRETI UZ NENI!!! :!:
Uživatelský avatar
selmer
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 188
Věk: 40
Registrován: 01 říj. 2006, 23:45
Bydliště: Alej míru 636, Týn nad Vltavou 37501

Příspěvekod bigdragon » 07 říj. 2006, 16:47

selmer píše:frajer,kterej si myslel ze to ustoji,dostal moji pritelkyni pred mesicem do nemocnice

je mi to moc líto a jak říkám buď Chlastat a nejezdit a nebo Jezdit a nechlastat :idea: :!:
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Příspěvekod Šimi » 07 říj. 2006, 16:50

ZMRD je to :!: . Desetikilovyx kladivo a rozdrtit pánev, ruku a obě nohy. :alfajka:
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6580
Věk: 49
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Příspěvekod Simon » 07 říj. 2006, 19:40

selmer píše:ono taky jde o to ze nekdo si da 5 pivek odkrkne si odvali se od stolu a s gracii jeho vlastni odchazi domu jako by se nechumelilo a znam lidi kteri po "dvojce bilyho"vyvadi jako utrzeny ze retezu. stejne tak jako kdyz si nejakej pitomec da pivaka v hospode(nekdo 2, nekdo 10),chytne "sumachrovskou" nahuli radio a vyrazi do ulic - tak presne takovej frajer,kterej si myslel ze to ustoji,dostal moji pritelkyni pred mesicem do nemocnice-sesroubovana panev,zlomeny nohy,sesroubovana ruka-klaviristka ktera neciti prsty

TAK MI TADY NIKDO NEVYPRAVEJTE NECO O TOM,ZE JEDNO PIVKO JE V POHODE A TRETI UZ NENI!!! :!:


motas dohromady veci ktery k sobe nepatri
... kazdopadne ji preju brzke uzdraveni
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod selmer » 07 říj. 2006, 21:44

Simon píše:
selmer píše:ono taky jde o to ze nekdo si da 5 pivek odkrkne si odvali se od stolu a s gracii jeho vlastni odchazi domu jako by se nechumelilo a znam lidi kteri po "dvojce bilyho"vyvadi jako utrzeny ze retezu. stejne tak jako kdyz si nejakej pitomec da pivaka v hospode(nekdo 2, nekdo 10),chytne "sumachrovskou" nahuli radio a vyrazi do ulic - tak presne takovej frajer,kterej si myslel ze to ustoji,dostal moji pritelkyni pred mesicem do nemocnice-sesroubovana panev,zlomeny nohy,sesroubovana ruka-klaviristka ktera neciti prsty

TAK MI TADY NIKDO NEVYPRAVEJTE NECO O TOM,ZE JEDNO PIVKO JE V POHODE A TRETI UZ NENI!!! :!:


motas dohromady veci ktery k sobe nepatri
... kazdopadne ji preju brzke uzdraveni


simone ono se prave musi motat vice veci dohromady,protoze to neni uplne tak jednoduche - plne chapu tvuj nazor!!!
ale jak uz jde bylo receno chlastat a neridit,nebo nechlastat a ridit.male pivko ke kachne k obedu u me neni chlastani!!!

kazdopadne vyridim,bude rada :D
Uživatelský avatar
selmer
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 188
Věk: 40
Registrován: 01 říj. 2006, 23:45
Bydliště: Alej míru 636, Týn nad Vltavou 37501

Příspěvekod Simon » 08 říj. 2006, 08:50

selmer píše:
Simon píše:
selmer píše:ono taky jde o to ze nekdo si da 5 pivek odkrkne si odvali se od stolu a s gracii jeho vlastni odchazi domu jako by se nechumelilo a znam lidi kteri po "dvojce bilyho"vyvadi jako utrzeny ze retezu. stejne tak jako kdyz si nejakej pitomec da pivaka v hospode(nekdo 2, nekdo 10),chytne "sumachrovskou" nahuli radio a vyrazi do ulic - tak presne takovej frajer,kterej si myslel ze to ustoji,dostal moji pritelkyni pred mesicem do nemocnice-sesroubovana panev,zlomeny nohy,sesroubovana ruka-klaviristka ktera neciti prsty

TAK MI TADY NIKDO NEVYPRAVEJTE NECO O TOM,ZE JEDNO PIVKO JE V POHODE A TRETI UZ NENI!!! :!:


motas dohromady veci ktery k sobe nepatri
... kazdopadne ji preju brzke uzdraveni


simone ono se prave musi motat vice veci dohromady,protoze to neni uplne tak jednoduche - plne chapu tvuj nazor!!!
ale jak uz jde bylo receno chlastat a neridit,nebo nechlastat a ridit.male pivko ke kachne k obedu u me neni chlastani!!!

kazdopadne vyridim,bude rada :D

male pivko je dle mnohych chlastani a to je oc tu bezi, ja samozrejme nepodporuju ani tech 0.6 nebo 0.8 co jsou poruznu povoleny, ale prave to pivko k obedu
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod Alferi » 30 lis. 2006, 11:46

Uživatelský avatar
Alferi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5154
Věk: 42
Registrován: 19 srp. 2004, 21:46

Příspěvekod jcp » 19 pro. 2006, 14:45

no a tohle lido zas muselo bejt jako prase :shock:
http://bleskove.centrum.cz/cerna-kronik ... l?id=28772
Uživatelský avatar
jcp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6319
Věk: 75
Registrován: 14 říj. 2005, 11:53
Bydliště: Poděbrady

Příspěvekod piter » 27 bře. 2007, 22:25

Tak jsem prisel na docela zajimavy objev:

http://www.personalfirewall.comodo.com/

Velmi slibne vypadajici a kladne hodnoceny firewall, ktery je navic zcela FREE.

Kvuli obtizim s instalaci Agnitum Outpost na notebook (presneji s registracnim klicem ;-) ) jsem byl nucen poohlednout se po jinem firewallu, coz jsem nesl docela tezce, protoze Outpost byl opravdu vynikajici. Zone Alarm, Kasper, Kerio apod. nepripadaly z ruznych duvodu v uvahu a uz sem si rikal, ze snad budu muset zapnout Windows firewall - ale Comodo me nastesti zachranil :-)
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod JardaS » 27 bře. 2007, 22:39

piter píše:Tak jsem prisel na docela zajimavy objev:

http://www.personalfirewall.comodo.com/

Velmi slibne vypadajici a kladne hodnoceny firewall, ktery je navic zcela FREE.

Kvuli obtizim s instalaci Agnitum Outpost na notebook (presneji s registracnim klicem ;-) ) jsem byl nucen poohlednout se po jinem firewallu, coz jsem nesl docela tezce, protoze Outpost byl opravdu vynikajici. Zone Alarm, Kasper, Kerio apod. nepripadaly z ruznych duvodu v uvahu a uz sem si rikal, ze snad budu muset zapnout Windows firewall - ale Comodo me nastesti zachranil :-)


Mám jeden problém , není v češtině . Škoda , může být dobrej .
Uživatelský avatar
JardaS
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2902
Věk: 67
Registrován: 21 led. 2007, 21:34
Bydliště: Karviná

Příspěvekod paulie » 27 bře. 2007, 22:48

Používám Sunbelta, a to uz cca 2 roky, poprvé sem ho nainstaloval když ještě vývoj běžel pod Keriem. Je moc fajn, a bonzuje mi i některé nezdravé manýry widlí (windows media player chodí na net i když nepotřebuje, zatrh sem mu to :twisted: )
Uživatelský avatar
paulie
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 705
Věk: 34
Registrován: 09 říj. 2006, 15:31
Bydliště: Praha

Příspěvekod JardaS » 27 bře. 2007, 22:56

Jinak používám Kerio a jsem s tím docela spokojen . Na noťasu jej mám taky .
Uživatelský avatar
JardaS
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2902
Věk: 67
Registrován: 21 led. 2007, 21:34
Bydliště: Karviná

PředchozíDalší

Zpět na O všem možném

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


cron