Vrtačka z Lidlu ve vaně

Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Sobpeta

Příspěvekod Simon » 01 lis. 2005, 22:14

Milos Cerman píše:]
bromden píše:Nemaje dosud uchytitelné vrtačky, používám praseckou netodu přichycení vrtačky k prknu položenému přes vanu truhlářskou svorkou... :wink:

Taky nemám úchytku na vrtačku, ale podívej se na : htp://www.lidl.cz , nabídka od čtvrtka !


za sebe musim rict, ze v lidlu nikdy nic nekoupim
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod Šimi » 01 lis. 2005, 22:37

Simon píše: za sebe musim rict, ze v lidlu nikdy nic nekoupim


Souhlasím, strašlivej obchod. :x :x :x
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6580
Věk: 49
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Příspěvekod piter » 01 lis. 2005, 22:50

Šimi píše:
Simon píše: za sebe musim rict, ze v lidlu nikdy nic nekoupim


Souhlasím, strašlivej obchod. :x :x :x


nejvic me dostavaj ty zcela nezname podradne znacky uplne vseho - od marmelad az po chlast :puke:
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Fénix » 01 lis. 2005, 23:00

piter píše:
Šimi píše:
Simon píše: za sebe musim rict, ze v lidlu nikdy nic nekoupim


Souhlasím, strašlivej obchod. :x :x :x


nejvic me dostavaj ty zcela nezname podradne znacky uplne vseho - od marmelad az po chlast :puke:


:lol: přesně :lol: obchod kde se nedá koupit ani Coca cola, ani Pepsi :lol: :twisted:
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Robur » 02 lis. 2005, 08:27

piter píše:
Šimi píše:
Simon píše: za sebe musim rict, ze v lidlu nikdy nic nekoupim


Souhlasím, strašlivej obchod. :x :x :x


nejvic me dostavaj ty zcela nezname podradne znacky uplne vseho - od marmelad az po chlast :puke:


Neznámé značky mi nevadí, nemusím mít všechno značkové. Co mě sere na Lidlu, je jeho naprostá bezohlednost jak vůči prostředí (vykácet stromořadí jen aby bylo vidět na hnusný poutač je prasárna) tak vůči vlastním zaměstnancům-otrokům. A proto, stejně jako Simon, za sebe musim rict, ze v lidlu nikdy nic nekoupim.
Uživatelský avatar
Robur
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 927
Věk: 59
Registrován: 17 kvě. 2005, 09:23
Bydliště: ostrava

Příspěvekod bigdragon » 02 lis. 2005, 08:44

nebyl bych tak radikální v názorech na Lidl, že je krutý k zaměstnancům můžou si za to sami pokud člověk trpí a nemusí je hlupák, vykácet cokoli na svém pozemku je to moje pokud to nechrání zvláštní legislativa můžu si s tím dělat cokoli, no a protože to mám přes celý město tak si tam taky nic nekoupím :D
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Příspěvekod Taurendil » 02 lis. 2005, 09:01

bigdragon píše:nebyl bych tak radikální v názorech na Lidl, že je krutý k zaměstnancům můžou si za to sami pokud člověk trpí a nemusí je hlupák, vykácet cokoli na svém pozemku je to moje pokud to nechrání zvláštní legislativa můžu si s tím dělat cokoli, no a protože to mám přes celý město tak si tam taky nic nekoupím :D


Kolko ze mala rokov ta lipa, ktoru v CR pred casom vytali? 100? 200? A vies preco? Lebo ZAKRYVALA BILLBOARD. Podotykam, ze to bol CHRANENY strom. To je len jeden z X pripadov, kedy sa tato spolocnost zachovala ako arogantny kreteni. Dalej to bolo nejake vino ,niekde snad v Anglicku, s dioxinmi. Lidl nebol ochotny s nikym komunikovat, nikomu sa za to neospravedlnil a tvarili sa, ze sa nic nestalo. Keby som zagooglil, urcite toho najdem viac...
Uživatelský avatar
Taurendil
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 382
Věk: 37
Registrován: 29 zář. 2004, 22:42
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod mirek » 02 lis. 2005, 09:58

bigdragon píše:nebyl bych tak radikální v názorech na Lidl, že je krutý k zaměstnancům můžou si za to sami pokud člověk trpí a nemusí je hlupák, vykácet cokoli na svém pozemku je to moje pokud to nechrání zvláštní legislativa můžu si s tím dělat cokoli, no a protože to mám přes celý město tak si tam taky nic nekoupím :D

V Lidlu nenakupuju ze stejných důvodů jako uvedl Robur a Taurendil. A s těmi zaměstnanci to taky není tak jednoduché, odmítnou to naši lidi, vezmou to třeba Ukrajinci, obvyklá mzda v oboru půjde dolů, nezaměstnanost nahoru.
Uživatelský avatar
mirek
Emeritní administrátor
Emeritní administrátor
 
Příspěvky: 1918
Věk: 62
Registrován: 02 bře. 2005, 08:30
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Honzk » 02 lis. 2005, 10:31

Mě se Lidl zhnusil hlavně tím kácením stromů, a taky způsobem jak to udělal, běhal mě z toho mráz po zádech, fuj, nikdy sem tam nebyl a nikdy tam nepudu už z principu.
Uživatelský avatar
Honzk
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 777
Věk: 49
Registrován: 11 dub. 2005, 12:33
Bydliště: Brno

Příspěvekod Šimi » 02 lis. 2005, 15:24

Honzk píše:Mě se Lidl zhnusil hlavně tím kácením stromů, a taky způsobem jak to udělal, běhal mě z toho mráz po zádech, fuj, nikdy sem tam nebyl a nikdy tam nepudu už z principu.


A když do nějakyho vlezeš, tak se osypeš. To je stejny, jak kdyby jednota otevřela krabice v nádražní hale a prodávalo se tam.
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6580
Věk: 49
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Příspěvekod Alferi » 02 lis. 2005, 15:51

Ony ty ostatní řetězce nejsou moc lepší, jenom nejsou takový nemehla.
Uživatelský avatar
Alferi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5154
Věk: 42
Registrován: 19 srp. 2004, 21:46

Příspěvekod Simon » 02 lis. 2005, 16:10

Alferi píše:Ony ty ostatní řetězce nejsou moc lepší, jenom nejsou takový nemehla.


a mame tady prvniho spokojeneho zakaznika lidlu ;)

... ale oni presne takovyto pristup ke zbozi i zakaznikovi maji vicemene v popisu prace .... jako jedini, dokud sem nedoleze jeste jejich konkurence, aldi.
I trapnej penny market nebo diskont plus sou v kvalite i pristupu vyrazne vys jak lidl

... no ten diskont plus mozna ani ne :), je to stejna sracka jako lidl
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod bromden » 02 lis. 2005, 16:13

Veřejně se přiznávám k občasným nákupům v penny-marketu. (mám ho za domem :lol: ).
bromden I. pohodlný
(doteď jsem si myslel že Diskont, Penny a Lídl patří Unileveru nebo někomu podobnýmu a je to totéž... nějak mne zatím nenapadlo to rozlišovat :oops: )
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod Alferi » 02 lis. 2005, 16:36

Simon píše:a mame tady prvniho spokojeneho zakaznika lidlu ;)

:mrgreen:
V blízkosti VŠ kolejí v Pardubicích je jenom Lidl a jedna sámoška. Nakupuju převážně v sámošce, protože nerad tahám vozejk jak kráva a pak ještě míň rád stojím ve frontě. V tom Lidlu jsem nakupoval jen jednu dobu, když mě v sámošce strašně nas..(doslova!), když mi prodali nějaký strašně sračkový víno (nebyla to krabice ani plast) po kterým mě tři dny bolela hlava jak střep a fičelo to ze mě horem-spodem :puke: . Podotýkám, že jsem ho vypil asi tři deci. Přístupem k zákazníkům jsem si ničeho pozitivního ani negativního nevšiml :? . Nejsem častým návštěvníkem podobných zařízení.
Uživatelský avatar
Alferi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5154
Věk: 42
Registrován: 19 srp. 2004, 21:46

Příspěvekod piter » 02 lis. 2005, 16:49

Z Lidlu je dobry akorat sortiment sladkych pernicku, vcetne obvzlaste chutnych plnenych :P
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

PředchozíDalší

Zpět na O všem možném

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 41 návštevníků