Víno a chlast II. (dříve Pitný režim)

Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Sobpeta

Příspěvekod Fénix » 14 led. 2006, 23:18

Milos Cerman píše:Pokud se vyrábí některý léčivý tekutiny ve vyšší třídě, jsou určený do míchanejch nápojů. Teda nejsou určený k přímému pití. Někteří hrdinové je ale pijou jen tak, a k tomu šlukujou doutník, a připadají si jako mistři světa. Ale proti gustu žádnej disputát :roll:


Stroh 80 je rozmrazovač na zámky, když už tak už, ředit neee 8)
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Milos Cerman » 15 led. 2006, 07:35

Fénix píše:Stroh 80 je rozmrazovač na zámky, když už tak už, ředit neee 8)


Naředěnej by zámek asi fakt nerozmrazil, to máš jistě pravdu ! Ale pokud si z něj budu dělat grog, tak já ho použiju polovic :roll:
Uživatelský avatar
Milos Cerman
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4227
Věk: 79
Registrován: 09 srp. 2004, 06:50
Bydliště: Vysočina

Příspěvekod jcp » 16 led. 2006, 11:07

Milos Cerman píše:Jak si tak matně vspomínám : Na průmce v Podskalský (obor pivo, víno, líh a lihoviny) jsme se učili


..no vidíš, tak to jsme se tam dost těsně minuli, ale já tam byl cukr-cukrovinky :)
Uživatelský avatar
jcp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6319
Věk: 75
Registrován: 14 říj. 2005, 11:53
Bydliště: Poděbrady

Příspěvekod Šimi » 16 led. 2006, 15:59

Šimi píše:Mám v oblibě KEY RUM. Používám ho na léčebné účely. Chutná mi a krásně voní.
Včera sem si zakoupil novou lahev v TESCU a sakra nevěřím svým očím. Vůně vanilky nikde, ostrý pach jako z levné vodky. Tohle mě fakt nas.... . Napíšu si do STOCKu a sem zvědavý, co mi odepíšou.


Dnes mi odepsali - hodlají zakoupit v tom konkrétním obchodě vzorek a otestovat ho.
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6579
Věk: 48
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Příspěvekod country » 12 úno. 2006, 10:15

Moje doporučení k dýmce s dobrým aromatikem (včera večer to byl De Luxe Mixture - Peterson): Grog s kapkou citrónu. Nebo dva grogy. Obrovský chuťovej zdroj! :D
Uživatelský avatar
country
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 735
Věk: 57
Registrován: 16 kvě. 2005, 19:53
Bydliště: Police nad Metují

Příspěvekod Nevill » 12 úno. 2006, 10:28

Tak jsem zřejmě objevil alkohol, který mi sedne - Berenzen hruška. Takový slaboučký likérek, přiměřeně sladký. U nás v hospodě když se to zvrhne, tak to u stolu sedí třeba deset lidí, pijeme sice malé panáky, ale i tak je to dost. Takhle jsem se velmi rychle odnaučil pít fernet, v tom množství to fakt nejde... Takže jsem pár let pil hopsinku, potom jablíčko, ale obojí mi nedělalo moc dobře, že jsem to úplně přestal pít a držel jsem se jen toho piva...no a nedávno tam hospodskej začal nalévat právě tu hruštičku a podrobil jsem ji testu, kdy jsem jich za večer vypil nějakých devět a nebylo mi nijak špatně... Takže je to dobré, opět mohu se sousedy neprozřetelně panáčkovat... :lol:
Uživatelský avatar
Nevill
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 9497
Věk: 46
Registrován: 09 lis. 2004, 08:30
Bydliště: Praha - Radotín

Příspěvekod country » 12 úno. 2006, 10:32

:puke: Úúúúúh. :oops: Pardon. Proti gustu žádnej dišputát. Ale to si snad, Neville, radši dám kakao. :lol:
Uživatelský avatar
country
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 735
Věk: 57
Registrován: 16 kvě. 2005, 19:53
Bydliště: Police nad Metují

Příspěvekod Nevill » 12 úno. 2006, 10:36

country píše::puke: Úúúúúh. :oops: Pardon. Proti gustu žádnej dišputát. Ale to si snad, Neville, radši dám kakao. :lol:


Já mám jinak rád irskou whiskey, ale tu si dám tak jednu za večer a ještě neni moc dobré to míchat s pivem...a absolvovat tohle hospodské panáčkování s rumem nebo fernetem, to abych si rovnou vzal na další den dovolenou... :roll:

A bude to kakao s Jackem Danielsem, jak to bylo v té reklamě? :lol:
Uživatelský avatar
Nevill
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 9497
Věk: 46
Registrován: 09 lis. 2004, 08:30
Bydliště: Praha - Radotín

Příspěvekod bigdragon » 12 úno. 2006, 10:44

chlapci na panáčkování v hospodě je podle mě nejlepší vodka je to čistý a pokud bude v malých tak se jich ze šest taky vleze, někdy i velkých viz VVD v Třebíči (velký vodkový dýchánek) :D
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Příspěvekod Fénix » 12 úno. 2006, 11:52

Nevill píše:Tak jsem zřejmě objevil alkohol, který mi sedne - Berenzen hruška.


Z Berenzenů mi moc chutná švestka a taky "to druhé" jablko - barva likéru á la whisky. Hrušku jsem zatím nezkoušel.
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Alferi » 12 úno. 2006, 13:35

country píše::puke: Úúúúúh. :oops: Pardon. Proti gustu žádnej dišputát. Ale to si snad, Neville, radši dám kakao. :lol:

Těch snesu i osm za večer a ani mi druhý den není blbě. A kdyby do mě kamarád tenkrát nenalil ještě ty tři tequilly, tak bych se ani nepoblil :oops: :lol:
Uživatelský avatar
Alferi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5154
Věk: 42
Registrován: 19 srp. 2004, 21:46

Příspěvekod country » 12 úno. 2006, 16:49

Nevill píše:Já mám jinak rád irskou whiskey, ale tu si dám tak jednu za večer ...

...A bude to kakao s Jackem Danielsem, jak to bylo v té reklamě? :lol:


Hm, kakao s Jackem, to musí bejt zajímavý, něco jako medvědí mlíko, ale pro mlsný medvídky, co? :lol: To bych zkusil. U nás v jednom restoránu dělaj "Horký Jameson" (viz. ta irská w.), takovej lepší groček, 4cl Jamesona v horký vodě, je to mls (50,-Kč). Taký dobrý ke kuřivu, ale poctivej grog stejně vede, tohle mi přijde fakt škoda čunit vodou (tak dlouho trvalo, než z toho tekutýho zlata tu vodu ti paliči vyhnali, no ne?).
Uživatelský avatar
country
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 735
Věk: 57
Registrován: 16 kvě. 2005, 19:53
Bydliště: Police nad Metují

Příspěvekod piter » 12 úno. 2006, 17:01

Jeej, nic hnusnejsiho nez ty sladke moderni tlamolepy s prichuti a barvou podle pouziteho E-cka jsem snad jeste nepil . . . Vzdyt z toho spis clovek dostane sok z predavkovani cukrem, nez ze se opije :shock: Ale pokud to chutna, tak nic proti . . . ja jen kdyz si vzpomenu jak mi nekdo vnutil trosku cerneho rybizu a ja sem malem :puke: jak to bylo hnusny :lol:

Ehm, na druhe strane, kdyz nic jinyho neni :twisted:
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Vojtěch Regazzo » 12 úno. 2006, 20:45

Já ty slaďárny také tedy nepiju. Co jediného sladkého mi chutná, to je Jägermeister.
Jinak mám rád Irskou, nejvíce pak Bushmills.
Uživatelský avatar
Vojtěch Regazzo
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1962
Věk: 48
Registrován: 31 bře. 2005, 13:37
Bydliště: Praha 4

Příspěvekod Milos Cerman » 12 úno. 2006, 20:48

Vojtěch Regazzo píše:... Co jediného sladkého mi chutná, to je Jägermeister.....


To ale není pití, to je medecína :lol:
Uživatelský avatar
Milos Cerman
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4227
Věk: 79
Registrován: 09 srp. 2004, 06:50
Bydliště: Vysočina

PředchozíDalší

Zpět na O všem možném

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 návštevníků