Switch to full style
Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk
Odeslat odpověď

Re: Dům dílna zahrada aneb co neumím a potřebuji poradit

17 kvě. 2019, 06:47

...no, teď jsi mě dostal.. že bych to poplet?

Re: Dům dílna zahrada aneb co neumím a potřebuji poradit

17 kvě. 2019, 11:23

žabař píše:... Ale co jsem vyčetl, tak už snad dlouho před naším letopočtem se žehlilo různýma nahřívanýma předmětama ...


Kdo chce pozůstatky vidět naživo, ať si zaskočí do Indie ke Ganze, tam se ve velkém pere a pak se prádlo flákne na rozpálené velké kameny nebo schody na sluníčko a zanedlouho je to při té intenzitě tamnějšího záření vyžehlené a navíc i částečně vydensinfikované. :lol:

Re: Dům dílna zahrada aneb co neumím a potřebuji poradit

18 čer. 2019, 13:29

jelen76 píše:Nenavážejte se mi do Zdendy cucáci :D :D

Děkuji Ti náčelníku :ok:

Re: Dům dílna zahrada aneb co neumím a potřebuji poradit

16 lis. 2020, 19:33

Nazdar přátelé, ještě pořád žiju, občas si i dýmku nacpu, ale teď bych potřeboval poradit. Docela by se mi (a mojí drahé taky) líbil Dremel nebo něco na ten způsob. Co má a nemá smysl kupovat, poměr cena/výkon a tak?

Re: Dům dílna zahrada aneb co neumím a potřebuji poradit

16 lis. 2020, 20:44

Originál je jenom jeden. Zvlášť když budeš potřebovat vysoké otáčky na leštění, to ty kopie nedávaj.

Re: Dům dílna zahrada aneb co neumím a potřebuji poradit

16 lis. 2020, 21:34

To jsem tak nějak pochopil, že asi chci origo Dremel, jde mi o doporučení na konkrétní typ. Dýmky (asi) dělat nebudu, ale je dost pravděpodobný, že by šlo o opracovávání třeba epoxidu a asi i skla. Zase mi rozpočet neumožňuje vypláznout vyšší částky, čím níž se dostanu s cenou, tím líp. Jde spíš o jemnější práci, blíž asi šperkařině než "hrubší dílenské práci".

Re: Dům dílna zahrada aneb co neumím a potřebuji poradit

16 lis. 2020, 22:40

mám model 4000. používám na zbraně, na nedostupný místa mám ohebnej šlauf. Pravda je, že je do ruky poměrně těžkej ale maká. Dnes bych nožná volil 4300.

Re: Dům dílna zahrada aneb co neumím a potřebuji poradit

17 led. 2022, 18:30

Elektrikářský dotaz. V koupelně je u pračky samostatná zásuvka, teď se tam bude dávat ještě sušička. Co jsem se dočetl, není obvykle vhodné pouštět obojí zaráz, ale může se do zdi dát alespoň rozdvojka, aby se nemusely přehazovat šňůry? :think:

Re: Dům dílna zahrada aneb co neumím a potřebuji poradit

17 led. 2022, 19:10

:arrow: Alferi po konsultaci s bratrem elektrikářem: za předpokladu že tu zásuvku máš na samostatném jističi (hádám že 15A + příslušný proudový chránič) by to jít mělo a zásuvka by měla mít krytí IP 44.
Jack

Re: Dům dílna zahrada aneb co neumím a potřebuji poradit

17 led. 2022, 21:51

Moc díky! Jistič a chránič tam jsou.
Odeslat odpověď