Dymka & sport

Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Sobpeta

Jaky sport k dymce?

jachting
16
22%
golf
7
10%
sachy
20
27%
automobilove zavody
1
1%
neco lepsiho :)
14
19%
nikdy nic :)
15
21%
 
Celkem hlasů : 73

Re: Dymka & sport

Příspěvekod Nevill » 03 lis. 2009, 00:33

Drnda píše:Co jste hráli? Od doby, co mám elektronickej terč na chalupě mě naprosto přestaly bavit hry typu 301 a zkouším ty mraky dalších - momentálně mě hodně dostává Halve a Shanghai.


Normální 501, s ohledem na ostatní spoluhráče se zavíráním na End. Já vím, je to furt stejný, ale stále mě tyhle 01 hry nepřestaly bavit. Pak mě ještě baví Cricket, zvlášť když se hraje ve verzi cut-throat, nebo jak se občas říká "na parchanta" - zavřeš si hodnotu a ve chvíli kdy ji hodíš znovu připisuješ všem co ji nemají zavřenou trestné body. Vyhrává ten kdo má všechno zavřeno a nejmíň trestných bodů - celkem sranda, je to už i trochu o taktice, musíš si hlídat co ostatní hází, jinak schytáš moc trestných bodů. :P
Uživatelský avatar
Nevill
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 9497
Věk: 46
Registrován: 09 lis. 2004, 08:30
Bydliště: Praha - Radotín

Re: Dymka & sport

Příspěvekod bigdragon » 03 lis. 2009, 05:53

ohledně popularity her elektronických šipek u mě a kamarádů naprosto jednoznačně vede "parchant" ovšem na terči se to jmenuje Parchis a také se tomu říká člověče nezlob se. Hraje se od nuly do 301 ovšem pokud hráč hodí tak aby dosáhl stejných bodů jako ten (ti) co už házeli smaže jim body na nulu :mrgreen: Vyhrává ten kdo má nejdřív 301 (přesně) ovšem kdo se třikrát přehodí jde také na nulu. No a pokud se ještě začíná a končí double nebo master, třikrát asfalt jsou panáky pro všechny :roll: a vítěz dostane od posledního pivo jde o nejnapínavější hru z celého repertoáru :twisted: Hned za tímto následuje (jak už zmínil Nevill) cut-troath criket v týmech a pak klasická 501 double out :smoke1:
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Re: Dymka & sport

Příspěvekod Nevill » 03 lis. 2009, 09:12

bigdragon píše:ohledně popularity her elektronických šipek u mě a kamarádů naprosto jednoznačně vede "parchant" ovšem na terči se to jmenuje Parchis a také se tomu říká člověče nezlob se. Hraje se od nuly do 301 ovšem pokud hráč hodí tak aby dosáhl stejných bodů jako ten (ti) co už házeli smaže jim body na nulu :mrgreen: Vyhrává ten kdo má nejdřív 301 (přesně) ovšem kdo se třikrát přehodí jde také na nulu. No a pokud se ještě začíná a končí double nebo master, třikrát asfalt jsou panáky pro všechny :roll: a vítěz dostane od posledního pivo jde o nejnapínavější hru z celého repertoáru :twisted: Hned za tímto následuje (jak už zmínil Nevill) cut-troath criket v týmech a pak klasická 501 double out :smoke1:


Jo, Parchis je dobrá sranda. Nebo jsme občas hrávali Baseball, to je že první kolo hážeš jenom jedničky, druhý kolo jen dvojky, atd. až do devítky, počítaj se jen zásahy do příslušné hodnoty na body single, double, triple a vyhrává kdo má nejvíc bodů...

Pravidlo se třema asfaltama jsme mívali taky, nebo to samé bývalo ještě taky se třema jedničkama nebo pak jsme to ještě modifikovali že kdo hodil tři jedničky, ten dostal tatranku jako cenu útěchy :lol:
Uživatelský avatar
Nevill
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 9497
Věk: 46
Registrován: 09 lis. 2004, 08:30
Bydliště: Praha - Radotín

Re: Dymka & sport

Příspěvekod Drnda » 18 lis. 2009, 10:36

Tak koukám, že nás baví podobný hry :ok: Většinou házím jen na chalupě kde mám terč - celý pondělí mě pak bolí ruka - a pak že šipky jsou jen taková povalečská zábava :)
Uživatelský avatar
Drnda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1468
Věk: 48
Registrován: 22 led. 2008, 21:07
Bydliště: Praha, ČM

Re: Dymka & sport

Příspěvekod bromden » 18 lis. 2009, 10:51

Drnda píše:Tak koukám, že nás baví podobný hry :ok: Většinou házím jen na chalupě kde mám terč - celý pondělí mě pak bolí ruka - a pak že šipky jsou jen taková povalečská zábava :)


Jo, hraní šipek je náročný. Obvykle mne potom celkem bolí hlava, někdy mi dokonce bylo i špatně od žaludku. :twisted:
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Re: Dymka & sport

Příspěvekod bigdragon » 18 lis. 2009, 10:59

bromden píše:Jo, hraní šipek je náročný. Obvykle mne potom celkem bolí hlava, někdy mi dokonce bylo i špatně od žaludku. :twisted:

od té doby co jezdím na šipky autem tyhle problémy nemám :D :smoke1:
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Re: Dymka & sport

Příspěvekod Drnda » 18 lis. 2009, 11:06

bigdragon píše:od té doby co jezdím na šipky autem tyhle problémy nemám :D :smoke1:


A navíc Ti to tam určitě taky taky líp padá (jediná nevýhoda je, že pak za střízliva člověk mnohem hůř rozumí kolegům hráčům)
Uživatelský avatar
Drnda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1468
Věk: 48
Registrován: 22 led. 2008, 21:07
Bydliště: Praha, ČM

Re: Dymka & sport

Příspěvekod bigdragon » 18 lis. 2009, 12:24

Drnda píše:A navíc Ti to tam určitě taky taky líp padá

tak to bych ani neřekl :D
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Re: Dymka & sport

Příspěvekod Drnda » 18 lis. 2009, 12:42

Je fakt, že šipky jsou (alespoň na mé úrovni) něco, co nemá logiku - jedna hra naprosto excelentní a druhá propadák - o to víc mě to pak nabudí na další kolo (třeba fernetů :plaster: )
Uživatelský avatar
Drnda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1468
Věk: 48
Registrován: 22 led. 2008, 21:07
Bydliště: Praha, ČM

Re: Dymka & sport

Příspěvekod BATRACHOS » 19 lis. 2009, 18:06

K fajfce se skvěle hodí pétanque.
Lze při něm i regulérně nasávati, povolují to dokonce i olympijská pravidla.

A šipky taktéž, samozřejmě. Nicméně potřebují trochu více zázemí, než ten pétanque (jedná-li se o softtipy).

Naopak vůbec nejdou sporty s uzavřenou přílbou, např. šerm nebo hokej. Lukostřelba s velkými obtížemi. :)
Uživatelský avatar
BATRACHOS
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6065
Věk: 50
Registrován: 21 dub. 2007, 12:53
Bydliště: Praha

Re: Dymka & sport

Příspěvekod martin_100 » 23 lis. 2009, 20:13

Dal jsem automobilový závody. Neni nad to když je apuza mezi RZ si v klidu sednout a nacpat. No a když mi kouř vydrží až do RZ tak se taky houby děje a dokud nemusim řešit něčí výlet mimo trať nebo neukáznění obecenstvo tak je to dost dobře skloubitelný.

(teda pokud postáváte u trati ve vestě s práporkem a hasičákem u nohy) :smoke5:
Uživatelský avatar
martin_100
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 320
Věk: 38
Registrován: 26 bře. 2006, 21:17
Bydliště: Rybnice

Re: Dymka & sport

Příspěvekod midloch » 24 lis. 2009, 16:52

Drnda píše:A navíc Ti to tam určitě taky taky líp padá

bigdragon píše:tak to bych ani neřekl :D


To se není co divit:http://aktualne.centrum.cz/sportplus/ostatni-sporty/ostatni/clanek.phtml?id=653882
Uživatelský avatar
midloch
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1271
Věk: 38
Registrován: 14 srp. 2008, 05:51
Bydliště: Praha

Re: Dymka & sport

Příspěvekod Old Bob » 24 lis. 2009, 17:34

Kdysi jsem závodně střílel z malorážky a mohu z vlastní praxe potvrdit, že alkohol silně uklidňuje obzvlášť s lupulinem obsaženým v chmelu :lol: Zvedne vám výkon alespoň o třídu.
Uživatelský avatar
Old Bob
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2234
Věk: 12
Registrován: 10 kvě. 2008, 08:23

Re: Dymka & sport

Příspěvekod klasik51 » 24 lis. 2009, 20:51

Mohu potvrdit, když jsem jezdil s klukama cyklistickej závod Praha - Vary - Praha, tak ve Varech měli bufet a potom ve
Slaném, tam na mě chtěl Fofr / přezdívka / podat bidon s pivem a na to už dojel do Prahy. To v něm dokázalo zburcovat
poslední zbytky sil. :wink: Jo a to jsem neřek, já jel v autě jako doprovod. :)
:think: Ale dýmku jsme při tom nekouřili ani jeden. :smoke5:
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Re: Dymka & sport

Příspěvekod beda » 22 úno. 2010, 21:15

Ono se prej i na Tour de France v začátcích dopovalo jenom vínem, zlatý časy :yum:
beda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4948
Věk: 46
Registrován: 18 led. 2007, 22:50

PředchozíDalší

Zpět na O všem možném

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků