Mléčný thread

Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Sobpeta

Příspěvekod piter » 18 led. 2005, 17:38

bromden píše:
piter píše:...hlavne hodne osladit :D


... leda na horách pokud je -20 a spíš ve stanu. Nebo v případě nemoci :lol:


kdybych to vypil v dobe nemoci tak bych se z toho asi opravdu :puke:

spis obcas kdyz je chut
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Návštěvník » 19 led. 2005, 07:39

Dobrý. :x
Jen v případě nemoci, kdyby mně chtěl někdo dodělat. Určitě by to fungovalo.
Návštěvník
 

Příspěvekod Qido » 19 led. 2005, 13:28

Jana píše:Sorry, zapomněla jsem, že nejhorší aromatik pro mě obsahuje Honey, pak teprv až jsou vanilka a cherry. Ale užij si ho, já něco takovýho němůžu ani s pistolí u hlavy :? Max hnusná představa pro mě je : vzkypěný vroucí mlíko, do toho nasypat černej čaj a osladit medem. Kombinace medový vůně, škraloupu a pachu horkýho mlíka je absolutní brutus :evil:


Ovšem tabáku, kterej by voněl horkym mlíkem a v puse dělal škraloupy, se asi hned tak nedočkáme :lol:
Uživatelský avatar
Qido
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 943
Věk: 53
Registrován: 17 srp. 2004, 09:09
Bydliště: Praha

Příspěvekod Jana » 19 led. 2005, 14:33

Qido píše:Ovšem tabáku, kterej by voněl horkym mlíkem a v puse dělal škraloupy, se asi hned tak nedočkáme :lol:


Dopustil ses ukrutnýho faux paux - horký mlíko nevoní a vonět nemůže, horký mlíko je puch jak vod ropuch, absolutně nechutnej pach, kterej se ti zažere do morku kostí a v noci tě budí ze sna jak informace o ukončení dovozu Night Capu :evil:
Jana
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 899
Registrován: 21 črc. 2004, 16:34
Bydliště: Praha / Plzeň

Příspěvekod imagoo » 19 led. 2005, 14:36

Jana píše:
Qido píše:Ovšem tabáku, kterej by voněl horkym mlíkem a v puse dělal škraloupy, se asi hned tak nedočkáme :lol:


Dopustil ses ukrutnýho faux paux - horký mlíko nevoní a vonět nemůže, horký mlíko je puch jak vod ropuch, absolutně nechutnej pach, kterej se ti zažere do morku kostí a v noci tě budí ze sna jak informace o ukončení dovozu Night Capu :evil:


... a když se do toho voňavýho horkýho mlíka nasype nescafe, je z toho fajn bílá káva, může se změkčit i trochou kakaa :wink:
Uživatelský avatar
imagoo
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1024
Věk: 58
Registrován: 21 črc. 2004, 23:25
Bydliště: Brno

Příspěvekod Jana » 19 led. 2005, 16:05

imagoo píše:Skořici dávám nahoru na šlehačku.


Takže do vroucího mlíka dáš nescafé, kakao, osladíš to melasou a navrch šlehačku a skořici? Já jsem teda od rána měla jen zeleninovej vývar, ale tohle bych nemohla ani hodně vyhládlá. To je u mě kategorie ble :mrgreen:
Jana
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 899
Registrován: 21 črc. 2004, 16:34
Bydliště: Praha / Plzeň

Příspěvekod forgi » 21 led. 2005, 08:50

Veru mlieko som prestal pit, akonahle mi ho prestali podavat v povodnom baleni..... Ale obcas sa v noci cely spoteny s hrozou budim, ked sa mi sniva o tom, ako ma v skolke nutili pit teple mlieko s tou hnusnou kozou na vrchu. Tak to bolo asi to najhorsie :puke:
Uživatelský avatar
forgi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 472
Věk: 62
Registrován: 05 srp. 2004, 19:24
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Jana » 21 led. 2005, 12:52

forgi píše:Veru mlieko som prestal pit, akonahle mi ho prestali podavat v povodnom baleni..... Ale obcas sa v noci cely spoteny s hrozou budim, ked sa mi sniva o tom, ako ma v skolke nutili pit teple mlieko s tou hnusnou kozou na vrchu. Tak to bolo asi to najhorsie :puke:


Já mám horší mlíkovej sen. Můj nejstarší synovec byl od narození těžkej alergik na laktózu a tehdy ( 1990 + ) se moc prodejen zdravý výživy nekonalo a tak jsme tomu maličkýmu dítěti jezdili někam na farmu pro kozí mlíko. Aby si to nevošklivil, tak jsme říkali, jaká je to ňamka! A to malý hodný dítě mi asi po 2 letech přátelsky nabídlo, ať ochutnám. Chvilku jsem to ukecávala, že ne, že mu to nechci vypít a pak ucucla a 3 dny blila jak alík :roll: Občas se mi ve snu ta pachuť vrátí a to vzbuzení je fakt nechutný :cry:
Jana
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 899
Registrován: 21 črc. 2004, 16:34
Bydliště: Praha / Plzeň

Příspěvekod imagoo » 21 led. 2005, 13:04

To já su mlíkovej od mala. Mlíko jsem musel pít ke všemu. Hlavně k čokoládě, buchtám, ale i k uzenýmu, kačeně se zelím a i k vývaru s játrovými knedlíčky.
Jen jednou v životě jsem zaváhal. Byli jsme u svérázných přátel co měli zrovna mimino a na oběd jsme měli takovou tu mlíčnou polívku se zelím a mě se zdála taková trochu "jiná". V půlce talíře nám prozradili, z jakého mlíka to je :shock: - prostě přebytky z kojení - jsem se trochu zarazil, ale dojedl jsem bez ztráty kytičky.
Uživatelský avatar
imagoo
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1024
Věk: 58
Registrován: 21 črc. 2004, 23:25
Bydliště: Brno

Příspěvekod Twineryy » 21 led. 2005, 13:17

imagoo píše:To já su mlíkovej od mala. Mlíko jsem musel pít ke všemu. Hlavně k čokoládě, buchtám, ale i k uzenýmu, kačeně se zelím a i k vývaru s játrovými knedlíčky.
Jen jednou v životě jsem zaváhal. Byli jsme u svérázných přátel co měli zrovna mimino a na oběd jsme měli takovou tu mlíčnou polívku se zelím a mě se zdála taková trochu "jiná". V půlce talíře nám prozradili, z jakého mlíka to je :shock: - prostě přebytky z kojení - jsem se trochu zarazil, ale dojedl jsem bez ztráty kytičky.


Tak to bych asi kytičku ztratil :D . A to jsem mlíkovej typ. Za tejden vypiju s přehledem 6ti mlíkovej kartón. Piju mlíko naprosto ke všemu. Stejně jako pivo, to můžu taky ke všemu :lol: . Většinou to střídám :wink: .
Uživatelský avatar
Twineryy
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 653
Věk: 45
Registrován: 21 črc. 2004, 07:30
Bydliště: Poděbrady

Příspěvekod imagoo » 21 led. 2005, 13:24

Twineryy píše:Tak to bych asi kytičku ztratil :D .


No, mě pomohlo, že kamarádka je "kus" 8)
Uživatelský avatar
imagoo
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1024
Věk: 58
Registrován: 21 črc. 2004, 23:25
Bydliště: Brno

Příspěvekod Simon » 21 led. 2005, 13:26

imagoo píše:To já su mlíkovej od mala. Mlíko jsem musel pít ke všemu. Hlavně k čokoládě, buchtám, ale i k uzenýmu, kačeně se zelím a i k vývaru s játrovými knedlíčky.
Jen jednou v životě jsem zaváhal. Byli jsme u svérázných přátel co měli zrovna mimino a na oběd jsme měli takovou tu mlíčnou polívku se zelím a mě se zdála taková trochu "jiná". V půlce talíře nám prozradili, z jakého mlíka to je :shock: - prostě přebytky z kojení - jsem se trochu zarazil, ale dojedl jsem bez ztráty kytičky.


to sem si doted myslel, ze su tez mlikovej .... ale mlicnou polivku ani nektery tvoje kombinace bych teda nedal a to vypiju zhruba litr plnotucnyho mlika denne :)
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod imagoo » 21 led. 2005, 13:44

Simon píše:to sem si doted myslel, ze su tez mlikovej .... ale mlicnou polivku ani nektery tvoje kombinace bych teda nedal a to vypiju zhruba litr plnotucnyho mlika denne :)


Dneska se taky krotím. To uzený k mlíku už jen studený :roll: .
Uživatelský avatar
imagoo
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1024
Věk: 58
Registrován: 21 črc. 2004, 23:25
Bydliště: Brno

Příspěvekod piter » 21 led. 2005, 19:39

pekna mlecna debata :lol:

no ja musim rict, ze mi mleko nevadi, obcas dostanu dost velkou chut a to vetsinou litrova krabice neprezije odpoledne :D Ovsem je to s podivem, jako male dite jsem byl totiz u babicky nucen pit kazdy den ciste teple mleko . . . . no toto bylo opravdu k zbliti, pricemz studene jsem mel jiz tehdy rad a s kakaem jakbysmet. Ale ja byl nucen pit teple a samotne bez niceho - no za nejaky cas jsem ho jiz pravidelne vyleval :lol: Jinak mleko mam rad, studene k cemukoli, do kavy kazdy den, kakao je take dobre a cerny caj s mlekem je rovnez delikatesa :P
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Milos Cerman » 21 led. 2005, 23:17

Nic proti mlíku - když je dobrý.
V letech 1984 1987 jsem se živil v kravíně, a občas jsem si dal doopravdický mlíko. Teda čerstvý, právě v kádi vychlazený, s tučností nad 4 %. Takový nejen chutná, ale i voní. Obojí příjemně. Tu jedovatou bílou vodu, kterou za mlíko vydávají naše obchody, tu neberu.
Uživatelský avatar
Milos Cerman
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4227
Věk: 79
Registrován: 09 srp. 2004, 06:50
Bydliště: Vysočina

Další

Zpět na O všem možném

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Ahrefs [Crawler] a 7 návštevníků