Blondýnky

Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Sobpeta

Příspěvekod Darkstar » 13 čer. 2005, 06:21

vicomt píše:Ptá se blondýnka:
,A je tento Mercedes rychlý?'
,Ano slečno, 240 kilometrů v hodině.'
,Vy mě chcete nachytat, že jo? Hodina přece tolik kilometrů nemá!'


"Blondatych" ftipku neni nikdy dost. Mam je rad, ale zamyslel se nekdo nad tim, proc jsou blondynky "tupejsi" nez brunety ? Jako, ony opravdu tupejsi jsou, ale o tom by se dalo diskutovat mozna v uplne jinem threadu :) nebudu Off Topic :D
Uživatelský avatar
Darkstar
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1224
Věk: 55
Registrován: 09 kvě. 2005, 07:27
Bydliště: Praha

Příspěvekod mirek » 13 čer. 2005, 06:31

Darkstar píše:"Blondatych" ftipku neni nikdy dost. Mam je rad, ale zamyslel se nekdo nad tim, proc jsou blondynky "tupejsi" nez brunety ? Jako, ony opravdu tupejsi jsou, ale o tom by se dalo diskutovat mozna v uplne jinem threadu :) nebudu Off Topic :D

No, já bych snad napřed zjistil barvu vlasů členek klubu, tohle je dost tenký led :)
Uživatelský avatar
mirek
Emeritní administrátor
Emeritní administrátor
 
Příspěvky: 1918
Věk: 62
Registrován: 02 bře. 2005, 08:30
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Darkstar » 13 čer. 2005, 06:42

mirek píše:No, já bych snad napřed zjistil barvu vlasů členek klubu, tohle je dost tenký led :)


Tak to radeji nebudeme rozpitvavat, aby se nektera blndata clenka nahodou neurazila ;) Znam spousty roztomilych blondynek, ( a tim bych chtel trosku zmirnit muj predchozi prispevek, protoze to skutecne roztomile potvurky jsou ) ktere dokonce o sobe vtipky vypraveji a dobre se na tom pobavi :)
Uživatelský avatar
Darkstar
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1224
Věk: 55
Registrován: 09 kvě. 2005, 07:27
Bydliště: Praha

Příspěvekod country » 13 čer. 2005, 07:03

Darkstar vece: Znam spousty roztomilych blondynek, ( a tim bych chtel trosku zmirnit muj predchozi prispevek, protoze to skutecne roztomile potvurky jsou )...

:lol: :lol: :lol: pěkně sis to rozlil a teď pozdě bejka honiti, takhle rozlitý mlíko se blbě vysouší, znám to, kamaráde, to aby jeden potom po kolenou tejden lozil! Se zájmem budu přihlížet, která z přítomných blondýnek přidá něco ze svého života do placu pro naši zábavu! Ne ne, prdýlky než z žen je lépe dělati si z plastelíny! :lol:
Uživatelský avatar
country
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 735
Věk: 57
Registrován: 16 kvě. 2005, 19:53
Bydliště: Police nad Metují

Příspěvekod Darkstar » 13 čer. 2005, 07:16

country píše:Darkstar vece: Znam spousty roztomilych blondynek, ( a tim bych chtel trosku zmirnit muj predchozi prispevek, protoze to skutecne roztomile potvurky jsou )...

:lol: :lol: :lol: pěkně sis to rozlil a teď pozdě bejka honiti, takhle rozlitý mlíko se blbě vysouší, znám to, kamaráde, to aby jeden potom po kolenou tejden lozil! Se zájmem budu přihlížet, která z přítomných blondýnek přidá něco ze svého života do placu pro naši zábavu! Ne ne, prdýlky než z žen je lépe dělati si z plastelíny! :lol:


No, mozna tuto cast threadu Fenix presune nekam jinam, ale musim se vyjadrit Off Topic. Blondynky jsou roztomile bytosti a na tom trvam, je s nema legrace, ale jen do te doby, nez se zacnete bavit trochu vazne. Nektere z nich nevedi "kde je sever" Uvedomuji si, ze jsou pritazlivejsi, nez brunety ( nevim proc to tak je, ale chlapum se vic libi blondyny - me taky ) a tim tezi ze sveho vzhledu a nekdy dokazou s chlapem poradne zamavat ( s otrlejsi povahou nikoli ;) ) Nevim, jak to napsat, abych se nahodou nektere nedotknul, ale blondynky dokazou byt vycuranejsi, nez tmavovlasky. Zeny ktere v zivote nebudou muset moc aktivne premyslet, jak se o sebe postarat, jsou prevazne blondyny, pac o vsechno se postara jejich chlap. Howgh ! A jsem zvedavy, kdo se pripoji k memu tvrzeni, teda krome blondynek ;)
Uživatelský avatar
Darkstar
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1224
Věk: 55
Registrován: 09 kvě. 2005, 07:27
Bydliště: Praha

Příspěvekod country » 13 čer. 2005, 07:31

:lol: Tak tohle by opravdu zasloužilo vlastní rubriku, i když bych se přece jen vyvaroval nějak do toho víc zabředat (jo - téma je to vděčný! :lol: ). Řek bych, že naštěstí jak blondýny tak brunety, zrzky nevyjímaje, jsou co kousek, to originál, a to je moc dobře. Do paušalizování bych se radši nepouštěl, ony to totiž děsně nemaj rády, dyť víš, že stačí, abys ženě řek: hele, máš stejný lodičky jako tahleta holka... tos v tu chvíli šláp do h.... a nic ti nepomůže, když záchranně dodáš: nojo, ale ona v nich neumí chodit ... :lol:
Uživatelský avatar
country
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 735
Věk: 57
Registrován: 16 kvě. 2005, 19:53
Bydliště: Police nad Metují

Příspěvekod mirek » 13 čer. 2005, 07:37

Darkstar píše:No, mozna tuto cast threadu Fenix presune nekam jinam, ale musim se vyjadrit Off Topic. Blondynky jsou roztomile bytosti a na tom trvam, je s nema legrace, ale jen do te doby, nez se zacnete bavit trochu vazne. Nektere z nich nevedi "kde je sever" Uvedomuji si, ze jsou pritazlivejsi, nez brunety ( nevim proc to tak je, ale chlapum se vic libi blondyny - me taky ) a tim tezi ze sveho vzhledu a nekdy dokazou s chlapem poradne zamavat ( s otrlejsi povahou nikoli ;) ) Nevim, jak to napsat, abych se nahodou nektere nedotknul, ale blondynky dokazou byt vycuranejsi, nez tmavovlasky. Zeny ktere v zivote nebudou muset moc aktivne premyslet, jak se o sebe postarat, jsou prevazne blondyny, pac o vsechno se postara jejich chlap. Howgh ! A jsem zvedavy, kdo se pripoji k memu tvrzeni, teda krome blondynek ;)

Myslím, že to není až tak úplně otázka barvy vlasů, ale toho, jestli je ženská hezká tak nějak "mimochodem" nebo zda se jí do hlavy už nic kromě vědomí vlastní atraktivity nic nevejde. Prostě ženské, které jsou přirozené, můžou klidně být i blondýnky a nebusí být "blondýnky".
Uživatelský avatar
mirek
Emeritní administrátor
Emeritní administrátor
 
Příspěvky: 1918
Věk: 62
Registrován: 02 bře. 2005, 08:30
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Darkstar » 13 čer. 2005, 07:37

country píše::lol: Tak tohle by opravdu zasloužilo vlastní rubriku, i když bych se přece jen vyvaroval nějak do toho víc zabředat (jo - téma je to vděčný! :lol: ). Řek bych, že naštěstí jak blondýny tak brunety, zrzky nevyjímaje, jsou co kousek, to originál, a to je moc dobře. Do paušalizování bych se radši nepouštěl, ony to totiž děsně nemaj rády, dyť víš, že stačí, abys ženě řek: hele, máš stejný lodičky jako tahleta holka... tos v tu chvíli šláp do h.... a nic ti nepomůže, když záchranně dodáš: nojo, ale ona v nich neumí chodit ... :lol:


Tak to je fakt :D
Uživatelský avatar
Darkstar
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1224
Věk: 55
Registrován: 09 kvě. 2005, 07:27
Bydliště: Praha

Příspěvekod mirek » 13 čer. 2005, 07:42

country píše::lol: Tak tohle by opravdu zasloužilo vlastní rubriku, i když bych se přece jen vyvaroval nějak do toho víc zabředat (jo - téma je to vděčný! :lol: ). Řek bych, že naštěstí jak blondýny tak brunety, zrzky nevyjímaje, jsou co kousek, to originál, a to je moc dobře. Do paušalizování bych se radši nepouštěl, ony to totiž děsně nemaj rády, dyť víš, že stačí, abys ženě řek: hele, máš stejný lodičky jako tahleta holka... tos v tu chvíli šláp do h.... a nic ti nepomůže, když záchranně dodáš: nojo, ale ona v nich neumí chodit ... :lol:

Pánové (o dámách vím, že ne), taky, když potkáte chlapa třeba ve stejné bundě, cítíte něco jako "to je můj člověk", jakési sympatie?
Uživatelský avatar
mirek
Emeritní administrátor
Emeritní administrátor
 
Příspěvky: 1918
Věk: 62
Registrován: 02 bře. 2005, 08:30
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Robur » 13 čer. 2005, 08:19

mirek píše:
country píše::lol: Tak tohle by opravdu zasloužilo vlastní rubriku, i když bych se přece jen vyvaroval nějak do toho víc zabředat (jo - téma je to vděčný! :lol: ). Řek bych, že naštěstí jak blondýny tak brunety, zrzky nevyjímaje, jsou co kousek, to originál, a to je moc dobře. Do paušalizování bych se radši nepouštěl, ony to totiž děsně nemaj rády, dyť víš, že stačí, abys ženě řek: hele, máš stejný lodičky jako tahleta holka... tos v tu chvíli šláp do h.... a nic ti nepomůže, když záchranně dodáš: nojo, ale ona v nich neumí chodit ... :lol:

Pánové (o dámách vím, že ne), taky, když potkáte chlapa třeba ve stejné bundě, cítíte něco jako "to je můj člověk", jakési sympatie?


Jasně, to je logicé, poněvač to naznačuje, že ten chlap má možná podobný vkus nebo podobné smýšlení jako ty. U ženských ale stejná situace vyvolává něco jako konkurenční boj nebo co (to je jen můj odhad, co se v nich děje ve skutečnosti, to se nikdy nedovíme)
Uživatelský avatar
Robur
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 927
Věk: 59
Registrován: 17 kvě. 2005, 09:23
Bydliště: ostrava

Příspěvekod Darkstar » 13 čer. 2005, 08:22

Robur Dobyvatel píše:
mirek píše:
country píše::lol: Tak tohle by opravdu zasloužilo vlastní rubriku, i když bych se přece jen vyvaroval nějak do toho víc zabředat (jo - téma je to vděčný! :lol: ). Řek bych, že naštěstí jak blondýny tak brunety, zrzky nevyjímaje, jsou co kousek, to originál, a to je moc dobře. Do paušalizování bych se radši nepouštěl, ony to totiž děsně nemaj rády, dyť víš, že stačí, abys ženě řek: hele, máš stejný lodičky jako tahleta holka... tos v tu chvíli šláp do h.... a nic ti nepomůže, když záchranně dodáš: nojo, ale ona v nich neumí chodit ... :lol:

Pánové (o dámách vím, že ne), taky, když potkáte chlapa třeba ve stejné bundě, cítíte něco jako "to je můj člověk", jakési sympatie?


Jasně, to je logicé, poněvač to naznačuje, že ten chlap má možná podobný vkus nebo podobné smýšlení jako ty. U ženských ale stejná situace vyvolává něco jako konkurenční boj nebo co (to je jen můj odhad, co se v nich děje ve skutečnosti, to se nikdy nedovíme)


Urcite podobny vkus a sympatie. To je neco jako kdyz potkate na ulici dymkare, neznate ho, ale date se s nim do reci, co kouri a jakou ma treba dymku i kdyz bude mit hezci a lepsi dymku nez Vy, nebudete mu ji zavidet. To chlapi nedelaji.
Uživatelský avatar
Darkstar
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1224
Věk: 55
Registrován: 09 kvě. 2005, 07:27
Bydliště: Praha

Příspěvekod Fénix » 13 čer. 2005, 10:31

Darkstar píše:i kdyz bude mit hezci a lepsi dymku nez Vy, nebudete mu ji zavidet. To chlapi nedelaji.


No jo, ale co když bude mít hezčí blondýnku než ty...? :lol:
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Nuvolari » 13 čer. 2005, 10:34

mirek píše:Pánové (o dámách vím, že ne), taky, když potkáte chlapa třeba ve stejné bundě, cítíte něco jako "to je můj člověk", jakési sympatie?


No co se týče oblečení tak to nijak neprožívam. Ale třeba tuhle jsem na pískovišti (=parkovišti) před ZČU na někoho čekal a od university šel nějakej chlapík, v půli pískoviště se zastavil, strčil faju do pusy a zapálil... Tak to jsem v něm okamžitě viděl spojence, jasný :) Akorát já s sebou dýmku zrovna neměl tak jsem se nijak neozejval, ale štvalo mě to :(

Ve mě pocit spojenectví spíš než stejný hadry vyvolává třeba stejný auto. Stejný hadry registruju ale spíš to ve mě vyvolá myšlenku "ha, ten nakupuje u stejnýho vietnamce jako já " :)
Uživatelský avatar
Nuvolari
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 384
Věk: 40
Registrován: 15 úno. 2005, 09:19
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod mirek » 13 čer. 2005, 10:35

Fénix píše:
No jo, ale co když bude mít hezčí blondýnku než ty...? :lol:

Necháme ji tam stát a půjdem na pivo!
Uživatelský avatar
mirek
Emeritní administrátor
Emeritní administrátor
 
Příspěvky: 1918
Věk: 62
Registrován: 02 bře. 2005, 08:30
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Nuvolari » 13 čer. 2005, 10:40

mirek píše:
Fénix píše:
No jo, ale co když bude mít hezčí blondýnku než ty...? :lol:

Necháme ji tam stát a půjdem na pivo!


V tom případě když půjdu okolo beru tu blondýnku. Přecijen blondýnka i když je v extra dobré náladě može přinést pivo, ale ještě se mi nestalo že by mi lahváč přitáh domů nějakou roštěnku.... :wink:
Uživatelský avatar
Nuvolari
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 384
Věk: 40
Registrován: 15 úno. 2005, 09:19
Bydliště: Plzeň

Další

Zpět na O všem možném

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 61 návštevníků