Život bez televize 8-o

Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Sobpeta

Příspěvekod Simon » 11 črc. 2005, 07:49

Graveir píše:Posledni leta si rikam, jestli bylbnou tv producenti, nebo zblbnul narod. chapu ze par zenskych po 60. co jsou uz vdovy nebo se jim rozprchla decka, tak zerou telenovely a podobny zhovadilosti...ale ceho je moc, toho je prilis...a pak prisla RP, Redakce a dsli podobne radoby serialy typu zivot na zamku...postradam nejake s inteligentnim humorem....pac hledam spis oddych a odlehceni reality...vzpomenme cetnicke humoresky nebo ranc u zelene sedmy, tedy prvni serii...postupne to jde z kopce

posledni dobou jde sledovat narazove jen neco...osobne nejvic asi ct2 kuli dokumentum...jinak sem tam film pokud za to stoji...naposledy bingo minulej tejden...nebo par serialu (konecne zase je hvezdna brana)
Ale dost me drti neustale reprizovani co ctvrt roku sttejny film / trampoty oficial tristky napr./ jine si nevybavim tak hned, ale spousta z vas si vzpomene...nebo ted davaji v primetimu ve ct televariete...to uz je dost off topic...

taky vas to tak se..?


jo, bingo bylo super ... coz bych ani o zelene sedme ani o humoreskach rozhodne nerekl :)
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod Graveir » 11 črc. 2005, 08:24

jo, jasne, ale to je ceska tvora,,,bngo byla cizina...
Uživatelský avatar
Graveir
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1103
Věk: 44
Registrován: 21 črc. 2004, 10:52
Bydliště: Včelná

Příspěvekod Fénix » 11 črc. 2005, 09:07

Simon píše:
Graveir píše:Posledni leta si rikam, jestli bylbnou tv producenti, nebo zblbnul narod. chapu ze par zenskych po 60. co jsou uz vdovy nebo se jim rozprchla decka, tak zerou telenovely a podobny zhovadilosti...ale ceho je moc, toho je prilis...a pak prisla RP, Redakce a dsli podobne radoby serialy typu zivot na zamku...postradam nejake s inteligentnim humorem....pac hledam spis oddych a odlehceni reality...vzpomenme cetnicke humoresky nebo ranc u zelene sedmy, tedy prvni serii...postupne to jde z kopce

posledni dobou jde sledovat narazove jen neco...osobne nejvic asi ct2 kuli dokumentum...jinak sem tam film pokud za to stoji...naposledy bingo minulej tejden...nebo par serialu (konecne zase je hvezdna brana)
Ale dost me drti neustale reprizovani co ctvrt roku sttejny film / trampoty oficial tristky napr./ jine si nevybavim tak hned, ale spousta z vas si vzpomene...nebo ted davaji v primetimu ve ct televariete...to uz je dost off topic...

taky vas to tak se..?


jo, bingo bylo super ... coz bych ani o zelene sedme ani o humoreskach rozhodne nerekl :)


Asi tak :? Naše seriálová tvorba je jeden velký kompost už hezkou řádku let, o telenovelách se ani nezmiňuju. Copak už vážně vymřeli tvůrci, kteří by dokázali natočit něco alespoň na úrovni Takové normální rodinky ? Slavný český smysl pro humor jaksi v našich seriálech není znát.
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Fénix » 11 črc. 2005, 09:09

country píše:
Fénix píše:
mirek píše:
ms píše:F*** OFF TV

I LOVE BOOKS

Tak tak, četba rozvíjí slovní zásobu a schopnost vyjadřování


:wink:


:wink: :roll:
S tím rozvojem slovní zásoby mi to připomíná ten krásnej Bohemundův příspěvek do vtipů se vstupem na vlastní nebezpečí - Zrušení nezávislosti U.S.A. - a zmiňovanou "bohatou" slovní zásobu 27 slov průměrného Američana včetně citoslovců yeah! a waw!... No a mám neodbytnej pocit, že shora citovaný výrok FU.. OFF, poslední dny tady poměrně frekventovanej, je nejspíš taky jedním z těch 27 výrazů... ne? Teda - nerad bych se tady někoho dotknul, ale... mno, rejpnu si aspoň, žejo. Že ty ses, Fénixi, žinýroval, vyslovit to naplno? :lol:


Hej, vždyť ty jsi toho třetího smajlíka zmutoval v celý odstavec textu ?! :lol:
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod ms » 11 črc. 2005, 15:49

Graveir píše:Posledni leta si rikam, jestli bylbnou tv producenti, nebo zblbnul narod. chapu ze par zenskych po 60. co jsou uz vdovy nebo se jim rozprchla decka, tak zerou telenovely a podobny zhovadilosti...ale ceho je moc, toho je prilis...a pak prisla RP, Redakce a dsli podobne radoby serialy typu zivot na zamku...postradam nejake s inteligentnim humorem....pac hledam spis oddych a odlehceni reality...vzpomenme cetnicke humoresky nebo ranc u zelene sedmy, tedy prvni serii...postupne to jde z kopce

posledni dobou jde sledovat narazove jen neco...osobne nejvic asi ct2 kuli dokumentum...jinak sem tam film pokud za to stoji...naposledy bingo minulej tejden...nebo par serialu (konecne zase je hvezdna brana)
Ale dost me drti neustale reprizovani co ctvrt roku sttejny film / trampoty oficial tristky napr./ jine si nevybavim tak hned, ale spousta z vas si vzpomene...nebo ted davaji v primetimu ve ct televariete...to uz je dost off topic...

taky vas to tak se..?


se.. ma to :evil: asi obujem Kanady, omotam ich plechom, nasadim zelezny spic, a ROZKOPEM TU ZA***TU TELEVIZIU, poskacem po nej, zoberem motorovu pilu, rozpilim ju,
a vsetko to vyhodim von oknom, co ostane to splachnem v haj... :evil: :evil: :alfajka:
Uživatelský avatar
ms
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 70
Registrován: 29 srp. 2004, 17:02

Příspěvekod bigdragon » 12 črc. 2005, 05:22

na nula let si pěkně divoká povaha :D
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Příspěvekod Milos Cerman » 12 črc. 2005, 06:39

ms píše:....a vsetko to vyhodim von oknom, co ostane to splachnem v haj... :evil: :evil: :alfajka:


Já se už bál, že jsi na samopal zapoměl :lol:
Uživatelský avatar
Milos Cerman
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4227
Věk: 79
Registrován: 09 srp. 2004, 06:50
Bydliště: Vysočina

Příspěvekod seng » 12 črc. 2005, 07:17

Milos Cerman píše:
ms píše:....a vsetko to vyhodim von oknom, co ostane to splachnem v haj... :evil: :evil: :alfajka:


Já se už bál, že jsi na samopal zapoměl :lol:


No, to by nebylo mozny, protoze v knihach, ktery ms asi cte, se to jima jen hemzi :wink:
Uživatelský avatar
seng
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 403
Věk: 45
Registrován: 29 led. 2005, 13:44
Bydliště: Slaný

Příspěvekod JiriK1 » 09 bře. 2006, 15:30

TV jsem měl posledních tak pět let hozenou někde ve skříni, teď nejakou sháněla kamarádka, kže jsem jí ji věnoval. Na zásadní filmy se můžu kouknout na kompu a přes ulici mám artkino, tak neni co řešit. Některý dokumenty sice maj něco do sebe, ale to je tak 1 % vysílacího času :lol: - to mi za to nestojí ...
Uživatelský avatar
JiriK1
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 70
Věk: 45
Registrován: 25 úno. 2006, 14:49
Bydliště: Praha

Příspěvekod Fénix » 16 bře. 2006, 09:38

http://www.novinky.cz/kultura/80139-nov ... skuj-.html

Nova ruší Riskuj :( Sice na něj už pár let nekoukám, ale mám pocit, jako když se rušil Videostop :(
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Nevill » 16 bře. 2006, 15:22

No ja jsem ted dva tydny zil bez ceske televize...a ani mi to moc nechybelo... :P
Uživatelský avatar
Nevill
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 9497
Věk: 46
Registrován: 09 lis. 2004, 08:30
Bydliště: Praha - Radotín

Re: Život bez televize 8-o

Příspěvekod kulitschka » 10 zář. 2013, 23:40

Nemáme doma televizi! Kdykoliv to řeknu před klientkou a podobně, když se mne lidi ptají, zda jsem viděla poslední díl Prostřeno, většinou na mne zůstanou vytřeštěně civět. To jsme takoví mimozemšťani? :lol:
Tedy, abych uvedla věci na pravou míru, TELEVIZI MÁME, nemáme žádné vysílání. Ta dvaačtyřicítka vévodí obýváku a kabelovku zažila naposled před lety, to jsem tu ještě nebydlela. Akorát mě mrzí, že nevídám pořady na Spektru, dokumenty a občas když se všichni radují, jak večer poběží Pátý element apod., ten film musíte stihnout, vyvenčit se jen o reklamě.. Je v tom jistá romantika, kterou nám nevynahradí ani počítač se čtyřmi hadry, xbox 360 a nintendo wii, všechno hezky poskládané za tou telkou.. :yum:
Uživatelský avatar
kulitschka
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 133
Věk: 36
Registrován: 24 led. 2013, 23:07
Bydliště: München

Re: Život bez televize 8-o

Příspěvekod Sobpeta » 11 zář. 2013, 02:49

:ok:

Tak nejsem sám, paráda!

Jsem na tom stejně, televizi v podstatě mám, takovou starou herku, ale jsem bez signálu. Už nějaký čas, cca 4 roky. Tak dlouho jsem se odhodlával zajít na příslušnou instituci kvůli připojení až jsem se na to nakonec vybodl. Nechybí mi to, nepotřebuji.
A to, že Tě mají za exota...? Mně se taky strašně divili, otázky typu: "A co jako po večerech děláš?" apod. samozřejmě následovaly.

Řekl bych, že strávit každý den několik hodin života tupým zíráním na infantilní seriály, prokládáné ještě infantilnějšími sadami reklam, při kterých si člověk říká, že jejich tvůrci asi zřejmě nepočítali s nijak extra velikou inteligencí cílové skupiny nemůže duševně obohatit naprosto nikoho, natož aby u toho člověk relaxoval. :twisted:

Pochopím ještě, že fanoušek sportovních přenosů by asi bez televize těžko existoval, stejně jako některé dokumentární kanály nejsou vůbec špatné. To je ovšem zrnko v tom balastu. Při nejlepší vůli bych nemohl sledovat v televizi jakýkoliv, i sebelepší film. Představa, že se tříhodinový snímek změní vkládáním reklam v téměř pětihodinové martýrium, ve kterém budu muset vedle filmového děje snášet stupidní reklamní žvásty mě přímo děsí... :?

Upřednostním tedy jakoukoliv jinou metodu jak se k příslušnému snímku dostat a podívat se na něj, ale v době kdy mám čas a chuť já. :wink:
Uživatelský avatar
Sobpeta
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 3641
Věk: 46
Registrován: 08 lis. 2008, 00:02
Bydliště: Zdar nad Sázavou

Re: Život bez televize 8-o

Příspěvekod Rog » 11 zář. 2013, 07:28

Takisto už dva a pol roka fungujem bez telky :ok: . Zistil som, že keď som niekde, kde telka ide, tak mi to vadí. Vadí mi, že každú chvíľu niekto na mňa z reklamy kričí a núti ma niečo robiť. Takisto mám sice pochopenie pre domácnosti, kde je telka permanentné pozadie k čomukoľvek a beží, aby bežala, ale je mi z toho smutno.
Filmy aj dokumenty si vyberám a sledujem na PC. Ono, komu chýbajú reality show, tak ich na sieti takisto nájde..
Uživatelský avatar
Rog
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 3316
Věk: 44
Registrován: 08 kvě. 2010, 23:08
Bydliště: Košice

Re: Život bez televize 8-o

Příspěvekod javatar » 11 zář. 2013, 08:45

ja som si od telky odvykol pocas studii na VS - a to uz som 3 roky po nej
obcas si nieco pozriem ked idem na vikend pozriet rodicov a urcite by som vedel presediet dlhe hodiny pri dokumentarnych kanaloch ale celkovo povazujem nepozeranie TV za zisk
akurat ked sa dostanem do beznej spolocnosti a ludia pouzivaju hlasky a ine veci ktore nemam sancu poznat tak je to blbe - inak si to pochvalujem
Uživatelský avatar
javatar
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 227
Věk: 36
Registrován: 30 kvě. 2011, 09:38
Bydliště: London

PředchozíDalší

Zpět na O všem možném

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Facebook [bot], Seznam [Bot] a 32 návštevníků