Jak se Vám přátelé líbí letošní zima?

Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Sobpeta

Jak se Vám přátelé líbí letošní zima?

Příspěvekod LKWBronson » 03 led. 2021, 11:31

Po zákazu dýmání v hospodách a restauracích, kromě zahrádek, mě paní Zima zahnala na terasu v 5.patře paneláku...Musím se ale zabalit do bundy a kulicha, jinak než dobafu kotlík mé větší dýmky, asi bych nastydl...Ale na stolku je láhev Jacka Danielse Honey a do ouška mě hraje Country Rádio, takže pokud bude zima taková jako dosud, byl bych spokojen. S jarem se dá potom i usednout na lavičku, nebo pobafat na procházce se psem. Tož tak to mám já. :smoke5:
Uživatelský avatar
LKWBronson
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 62
Věk: 74
Registrován: 21 úno. 2019, 14:18
Bydliště: Stráž pod Ralskem, Jižní 345, PSČ 471 27

Re: Jak se Vám přátelé líbí letošní zima?

Příspěvekod MBO » 03 led. 2021, 13:00

Dělal jsem to tak hodně let v zimě, v létě. Večer vždycky hurá na balkon a dýmka, rádio a čaj, ale teď jsem vyrazil ven do ulic a parků. Až se zlepší počasí, chystám se vyrazit do přírody. Prostě najednou mi to na balkoně nebaví. Vím i proč, ale to sem nepatří. Jinak mírná zima je na kouření ideální. Člověk tolik nemrzne a užije si chladný kouř.
Uživatelský avatar
MBO
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2006
Věk: 54
Registrován: 19 zář. 2011, 12:20
Bydliště: Kroměříž

Re: Jak se Vám přátelé líbí letošní zima?

Příspěvekod Alter Egon » 04 led. 2021, 11:05

Já s dýmkou v zimě raději na procházky, protože vysedávat na balkóně mi prostě v zimě nejde. Ty procházky mám rád, člověk se aspoň hezky projde.
Uživatelský avatar
Alter Egon
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1318
Věk: 38
Registrován: 17 zář. 2013, 19:26
Bydliště: Benešov

Re: Jak se Vám přátelé líbí letošní zima?

Příspěvekod Haga » 04 led. 2021, 13:49

Ty zimy jsou čím dál horší ... z pohledu děcek a milovníků sáňkování, koulování a bruslení na rybnících. Naopak pro dýmkaře, kterým není tolerováno zpopelňování doma v teple v ušáku, jsou milosrdnější ... :wink:
Já, přestože mohu dýmat zvesela uvnitř v teploučku ( což je ovšem díky tomu, že nepěstuji zálibu ve směsích s latakií ), provětrám rád dýmku i venku při procházce. Máme kousek pod baráčkem obrovský rybník, kladeňáci ho budou jistě znát pod názvem Záplavy, na délku má 2km, takže když tam vyrazíme na procházku se psem, vydá ta cesta na konec a zpátky na docela slušné pokouřeníčko na čerstvém vzduchu. Proti tomu by snad nemohl protestovat ani lékař :smoke3: :mryellow:
Uživatelský avatar
Haga
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 207
Věk: 53
Registrován: 01 pro. 2020, 09:21
Bydliště: Tuchlovice Srby

Re: Jak se Vám přátelé líbí letošní zima?

Příspěvekod LKWBronson » 14 úno. 2021, 14:33

MBO píše:Dělal jsem to tak hodně let v zimě, v létě. Večer vždycky hurá na balkon a dýmka, rádio a čaj, ale teď jsem vyrazil ven do ulic a parků. Až se zlepší počasí, chystám se vyrazit do přírody. Prostě najednou mi to na balkoně nebaví. Vím i proč, ale to sem nepatří. Jinak mírná zima je na kouření ideální. Člověk tolik nemrzne a užije si chladný kouř.

No, abych řekl pravdu, také mě to na balkoně už moc nebaví. A tak jsem dneska vyrazil s pejskem na prochajdu po cyklostezce, počasí je nádherné a dýmka na cestu také byla skvělá. Cestou jsem ještě rozvěsil pár kuliček pro sýkorky a nasypal slunečnici do krmítek. V půlce týdne už to má být ještě lepší, teploty zase povyskočí. :smoke5:
Uživatelský avatar
LKWBronson
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 62
Věk: 74
Registrován: 21 úno. 2019, 14:18
Bydliště: Stráž pod Ralskem, Jižní 345, PSČ 471 27

Re: Jak se Vám přátelé líbí letošní zima?

Příspěvekod Zagarne » 14 úno. 2021, 18:03

ja kourim doma, takze s tim problem nemam. ale loni jsem se zblaznil do rybareni, takze bych ocenil aspon par stupnu nad nulou, abych mohl vyrazit k vode a nezamrzaly mi ocka na prutu. kdyz o tom tak premyslim, tak od doby, co jsem prestal stavet snehulaky a jezdit na sankach, tak vlastne zimu nemam moc rad - radsi kratasy a triko, nez nabalenej s nudli u nosu
Uživatelský avatar
Zagarne
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 56
Věk: 41
Registrován: 12 pro. 2016, 13:49
Bydliště: Brno

Re: Jak se Vám přátelé líbí letošní zima?

Příspěvekod Alter Egon » 15 úno. 2021, 10:28

Já byl o víkendu s dětma bruslit na zamrzlém rybníku, to už dlouho nepamatuju. Ale dneska ráno mínus 16, takže se už těším, že se trochu oteplí.
Uživatelský avatar
Alter Egon
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1318
Věk: 38
Registrován: 17 zář. 2013, 19:26
Bydliště: Benešov


Zpět na O všem možném

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků