Honzk a jazz

Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Sobpeta

Příspěvekod Honzk » 25 dub. 2005, 10:24

V pátek sem byl přijat do pip-E Clubu (dík) ale musel sem na veletrh, takže sem ještě v diskuzi nebyl, takže honem.... :lol:
Uživatelský avatar
Honzk
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 777
Věk: 49
Registrován: 11 dub. 2005, 12:33
Bydliště: Brno

Příspěvekod Qido » 26 dub. 2005, 13:27

Honzk píše:V pátek sem byl přijat do pip-E Clubu (dík) ale musel sem na veletrh, takže sem ještě v diskuzi nebyl, takže honem.... :lol:

Tak blahopřeju a vítám tě. Chtěl jsem ocitovat jeden starší příspěvek, ve kterém Bohemund vítal jednoho z tvých předchůdců, protože to bylo přivítání jak víno, ale nemůžu ho najít. Tak vítej ještě jednou a pamatuj si, že takovéhle pocty se ti hned tak nedostane :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Qido
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 943
Věk: 53
Registrován: 17 srp. 2004, 09:09
Bydliště: Praha

Příspěvekod Honzk » 26 dub. 2005, 14:04

:lol: klaním se hluboce, už sem i objednal tričko, teď zbývá časem vyrazit na nějakej ten sraz a poznat všechny osobně. Mám spoustu dotazů který se tady nedají moc dobře vznášet (např. na některý bych musel nafotit některý moje dýmky anebo už třeba jen pozorovat jak pokročilí dýmkaři dýmí :) )
Jsem stále dalo by se říct pseudozačátečník - začal sem před 8 lety dýmkou bez filtru, kterou sem zakouřil a povedlo se, paxem měl ještě jednu, paxem se "odmlčel" pak asi za 2 roky sem se zase k tomu vrátil a koupil si dvě filtrofky, který sem si dal tak 4-5 krát do roka, mno a tak před měsícem sem se k dýmkaření opět vrátil a koupil si další dvě. To že sem se teď dostal do klubu je pro mě čest a taková, jak bych to řekl, sounáležitost, vlastně už od objevení tohoto serveru a spousty informací a lidí tady moje dýmkaření získalo další rozměr a to je paráda. V průběhu mýho bývalýho dýmkaření sem totiž nenarazil na žádnýho dýmkaře, kterej by mě do toho patřičně vtáhnul. Tady je to o něčem úplně jiným......
Uživatelský avatar
Honzk
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 777
Věk: 49
Registrován: 11 dub. 2005, 12:33
Bydliště: Brno

Příspěvekod Alfik » 26 dub. 2005, 15:36

Qido píše:Tak blahopřeju a vítám tě. Chtěl jsem ocitovat jeden starší příspěvek, ve kterém Bohemund vítal jednoho z tvých předchůdců, protože to bylo přivítání jak víno, ale nemůžu ho najít. Tak vítej ještě jednou a pamatuj si, že takovéhle pocty se ti hned tak nedostane :lol: :lol:


Tos asi, Qido, myslel, jak Bohemund vítal mně, ne? Byl to tenhle?

Bohemund píše:Vítaj, vítaj :D A ať se tu cítíš pořád stejně dobře s milostivým a laskavým panem předsedou Fénixem, i s tím kverulantem Bromdenem :lol: , náboženským militantním fanatikem Bohemundem :lol: Simonem, který Ti rozhodně výběr tabáků na našem trhu neusnadní, s pohodářem Šimim a vyznavačem sladké chuti Qidem.....a .. a se spoustou dalších přátel chladného kouře.:lol: :lol:
Ať je Ti tu dobře :puffy:


Taky mi tenkrát spadla čelist, takhle srdečný uvítání mně fakt dostalo.

Díky za něj, Bohemunde!!! :)

A to Honzk: Taky Tě tady vítám, doufám, že si to tu budeš užívat stejně jako já... jediné, co můžu zatím po tom měsíci tomuhle fóru vyčíst, je fakt, že díky němu trochu trpí moje produktivita práce :wink: Ale jen lehce, takže o tom nemá cenu mluvit 8)
Uživatelský avatar
Alfik
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1686
Věk: 45
Registrován: 05 dub. 2005, 14:27
Bydliště: Praha

Příspěvekod Honzk » 27 dub. 2005, 07:36

:lol: díkec, díkec za uvítání všem
... jinak tady je posledních 14 dní klid, není v podstatě žádná velká práce a hlavně - šéf je v Norsku a bude ještě týden.... 8)

to Jana : Co se týká jazzu, mám ho moc rád, v podstatě můj nevětší oblíbenec je Pat Metheny, 23.5 je v Lucerně koncert - The Way Up, jedu tam a už se nemůžu dočkat.......
Uživatelský avatar
Honzk
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 777
Věk: 49
Registrován: 11 dub. 2005, 12:33
Bydliště: Brno

Příspěvekod Honzk » 27 dub. 2005, 08:30

***50***, padesátka příspěvků...... :puffy:

Jinak ten koncert je myslím v 20:00, 23.5. - to je pondělí, předprodej ticketpro, lístky stojí dopředu 1090,- doprostřed 980,- a dozadu myslím 890, chce to co nejdřív koupit, protože je to očíslovaný, tak aby byl člověk tak nějak rozumně a měl dobrej zvuk (ono teda u methenyho je dobrej všude, tak dokonale udělanej zvuk sem snad ještě nikde neviděl, má natáčecí repráky a fázově pusunuje zvuk podle čidel v sále takovým způsobem, že ať seš kdekoli, je to dokonalý, bez rezonancí a čehokoli jinýho).
Jestli seženeš lístky, takbysme se tam mohli potkat a trochu to tam provonět (přímo v hledišti se nekouří, ale u barovýho pultu úplně v klidu a ten je v zadní části hlediště - no znáš to určitě mnohem líp než já brňák ......) :)
Uživatelský avatar
Honzk
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 777
Věk: 49
Registrován: 11 dub. 2005, 12:33
Bydliště: Brno

Příspěvekod Qido » 27 dub. 2005, 08:34

Alfik píše:Tos asi, Qido, myslel, jak Bohemund vítal mně, ne? Byl to tenhle?

Bohemund píše:Vítaj, vítaj :D A ať se tu cítíš pořád stejně dobře ...

Jo, to je přesně vono. Díky za vyhledání.
Uživatelský avatar
Qido
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 943
Věk: 53
Registrován: 17 srp. 2004, 09:09
Bydliště: Praha

Příspěvekod Alfik » 27 dub. 2005, 08:34

Honzk: To bych byl určitě pro, jediné co řeším, je finanční stránka celé věci - moje dubnové investice do pěnovek a tabáku z jůesej mně poněkud vyčerpaly :cry:
Uživatelský avatar
Alfik
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1686
Věk: 45
Registrován: 05 dub. 2005, 14:27
Bydliště: Praha

Příspěvekod Honzk » 27 dub. 2005, 08:48

Alfik : Mno však uvidíš, když tak dej pak vědět.....

... a jeslti se tam chystá ještě někdo další, taky dejte vědět, PMG (pat metheny group) jsou tady tak max. jednou za 3 roky....
Uživatelský avatar
Honzk
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 777
Věk: 49
Registrován: 11 dub. 2005, 12:33
Bydliště: Brno

Příspěvekod Jana » 27 dub. 2005, 14:47

Honzk píše:***50***, padesátka příspěvků...... :puffy:

Jinak ten koncert je myslím v 20:00, 23.5. - to je pondělí, předprodej ticketpro, lístky stojí dopředu 1090,- doprostřed 980,- a dozadu myslím 890, chce to co nejdřív koupit, protože je to očíslovaný, tak aby byl člověk tak nějak rozumně a měl dobrej zvuk (ono teda u methenyho je dobrej všude, tak dokonale udělanej zvuk sem snad ještě nikde neviděl, má natáčecí repráky a fázově pusunuje zvuk podle čidel v sále takovým způsobem, že ať seš kdekoli, je to dokonalý, bez rezonancí a čehokoli jinýho).
Jestli seženeš lístky, takbysme se tam mohli potkat a trochu to tam provonět (přímo v hledišti se nekouří, ale u barovýho pultu úplně v klidu a ten je v zadní části hlediště - no znáš to určitě mnohem líp než já brňák ......) :)


Už jsem taky zainvestovala do lupenů. Na něj se snad nedá ani nejít, že jo 8)
Jana
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 899
Registrován: 21 črc. 2004, 16:34
Bydliště: Praha / Plzeň

Příspěvekod Jana » 23 kvě. 2005, 11:22

Takže kolik lidí budu dneska znát na Patu Methenym? Už se na to krutě těším a myslím, že tam budeme mezi prvníma :wink:
Jana
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 899
Registrován: 21 črc. 2004, 16:34
Bydliště: Praha / Plzeň

Příspěvekod Alfik » 23 kvě. 2005, 11:31

Já jsem to nakonec úplně nezmákl finančně, takže nejdu. Štve mně to, ale co nadělám. :( Užijte si to tam, určitě to bude skvělý!
Uživatelský avatar
Alfik
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1686
Věk: 45
Registrován: 05 dub. 2005, 14:27
Bydliště: Praha

Příspěvekod Jana » 23 kvě. 2005, 11:36

Alfik píše:Já jsem to nakonec úplně nezmákl finančně, takže nejdu. Štve mně to, ale co nadělám. :( Užijte si to tam, určitě to bude skvělý!


To je blbý, já doufám, že live atmosféra překoná případný ruchy a technický nedostatky :P
Jana
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 899
Registrován: 21 črc. 2004, 16:34
Bydliště: Praha / Plzeň

Příspěvekod Alfik » 23 kvě. 2005, 13:59

Věřím, že jo :)
Uživatelský avatar
Alfik
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1686
Věk: 45
Registrován: 05 dub. 2005, 14:27
Bydliště: Praha

Příspěvekod Honzk » 24 kvě. 2005, 07:55

Takže dojmy z koncertu :

Dojeli jsme do Prahy už kolem 16 hod. a začalo lechce pršet. Takže hurá k Pinkasům, kde to pivo vrchní zrovna hejčkal, fakt dobrý, řekl bych že se zlepšilo od minule, k tomu Peterson UF, pohodička.

Co se týká koncertu, zdálo se mě, hlavně ze začátku, že Methenyho kytara, zvlášť když používal takovej ten pronikavej zvuk byla malinko víc nahlas a trochu to rezonovalo (alespoň v té 19. řadě kde sme seděli) a odráželo se to od balkonů, takže malinko nečitelný, ale poměrně rychle se to zlepšilo. Jinak naprostá paráda, zážitek, kterej sem na žádným jiným koncertě nezažil, prostě nádhera, dalo by se o tom kecat hodiny.

Zrovna poslouchám to CD.....
Uživatelský avatar
Honzk
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 777
Věk: 49
Registrován: 11 dub. 2005, 12:33
Bydliště: Brno

Další

Zpět na O všem možném

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 39 návštevníků


cron