Kacířský vtip

Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Sobpeta

Příspěvekod Fénix » 17 dub. 2005, 10:05

Milos Cerman píše:Hrome, clapi, copak se vám nikomu nestalo, že se ho někdy něco dotkne víc, a někdy se ledaco přejde s úsměvem ? - Mslím, že na začátek této diskuze patřilo přísloví o pověstný poslední kapce.
S politováním konstatuju, že se tohoto "vděčnýho" tématu držíte všichni jak h*v*o košile.

Jednoho z nás se ten vtip dotknul = a ozval se.
Autor vtipu se omluvil.

CO JEŠTĚ CHCETE ŘEŠIT ?


omg ale o to přece nejde že se Bohemundovi ten vtip nelíbí a ani o to že ŘEKL že se mu nelíbí. Obojí je naprosto v pořádku.. Jde o to, že osočuje lid kolem sebe hláškami typu
to Šimi: "Vážně od TEBE bych to nečekal! :x "
to ostatní: "No, vidím, že jsem vás přece jen nějak divně odhadnul. Myslel jsem, že máte nějakou základní úctu, ale asi jsem se zmýlil. Je mi to líto. Opravdu. "

přičemž ale

Na přinejmenším urážlivou Milošovu hlášku "Nojó, ale policajt ani blondýnka vtip nepochopí, naopak jim dělá dobře, že se o nich mluví :!:
To přece jenom bude malilinkej rozdíl......."
napsal "Svatá pravda!!! "
:shock:
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Crash » 17 dub. 2005, 14:32

No já v tom, co se rozjelo vidím přesně tu církevní netoleranci k jiným názorům a postojům a absolutně žádnou sebereflexi a schopnost podívat se na sebe očima druhých.

Mmj. ten vtip je jen zdrsnělá realita. Vždyť není týden, kdy by se v médiích neobjevil zvláště katolický průser z této oblasti.

A to si pak dovoluji být zhnusen víc tou realitou než nějakým vtipem, kterej je výbornej.
Crash
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 112
Věk: 48
Registrován: 10 srp. 2004, 14:11
Bydliště: Praha

Příspěvekod carolco » 17 dub. 2005, 15:14

Crash píše:No já v tom, co se rozjelo vidím přesně tu církevní netoleranci k jiným názorům a postojům a absolutně žádnou sebereflexi a schopnost podívat se na sebe očima druhých.

Mmj. ten vtip je jen zdrsnělá realita. Vždyť není týden, kdy by se v médiích neobjevil zvláště katolický průser z této oblasti.

A to si pak dovoluji být zhnusen víc tou realitou než nějakým vtipem, kterej je výbornej.


chlape, ty mas ale stastie, ze inkvizicia je uz len terminom v slovniku... :-)
Uživatelský avatar
carolco
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 822
Věk: 52
Registrován: 30 črc. 2004, 08:26
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Simon » 17 dub. 2005, 15:42

carolco píše:
Crash píše:No já v tom, co se rozjelo vidím přesně tu církevní netoleranci k jiným názorům a postojům a absolutně žádnou sebereflexi a schopnost podívat se na sebe očima druhých.

Mmj. ten vtip je jen zdrsnělá realita. Vždyť není týden, kdy by se v médiích neobjevil zvláště katolický průser z této oblasti.

A to si pak dovoluji být zhnusen víc tou realitou než nějakým vtipem, kterej je výbornej.


chlape, ty mas ale stastie, ze inkvizicia je uz len terminom v slovniku... :-)


kde je crash?? :lol:



Během propagačního turné po USA navštíví prezident George W. Bush jistou školu a vysvětluje žákům jeho vladní politiku. Po skončení vyzve žáky aby mu položili otázky pokud jim neni všechno jasné.
Slova sa ujme malý Bob:
Pane prezidente, mám 3 otázky:
1. Jak se Vám podařilo vyhrát volby, i když jste při sčítání hlasů prohrali?
2. Proč chcete napadnout Irák bezdůvodně?
3. Nemyslíte si, že schození bomby na Hirošimu byl najvětší teroristický útok v dejinách lidstva?
V tom zazvoní na přestávku a žáci se rozběhnou ze třídy ven. Po skončení přestávky prezident Bush opětovně vyzve žáky aby položili svoje otázky.
Tentokrát se přihlásí malý Joey:
Pane prezidente, mám 5 otázek:
1. Jak se Vám podařilo vyhrát volby, i když jste při sčítání hlasů prohrali?
2. Proč chcete napadnout Irák bezdůvodně?
3. Nemyslíte si, že schození bomby na Hirošimu byl najvětší teroristický útok v dejinách lidstva?
4. Proč dnes zvonilo na přestávku o 20 minut dřív?
5. Kde je Bob???
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod bigdragon » 17 dub. 2005, 16:33

Ať žijí skřívánci na niti :D :D :D
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Příspěvekod Nevill » 17 dub. 2005, 16:45

Já myslím, že to už je u nás taková takřka "národní vlastnost", že nám nic není natolik svaté, abychom si z toho nemohli dělat legraci... Znám policajta, který sám vypráví vtipy o policajtech. Znám Žida, který vypráví vtipy o Židech. Znám blondýny, které vyprávějí vtipy o blondýnách. Znám protestanta, který vypráví vtipy o protestantech. Znám spoustu katolíků, kteří vyprávějí vtipy o katolících. Jistě, ty vtipy možná nejsou vkusné a "politicky korektní", někoho mohou dokonce urazit či pohoršit, ale je taky třeba brát to jako nadsázku. Není to míněno vážně, je to prostě vtip. Těžko si může někdo dělat legraci z někoho jiného, když si ji neumí udělat na svůj vlastní účet...
Uživatelský avatar
Nevill
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 9497
Věk: 46
Registrován: 09 lis. 2004, 08:30
Bydliště: Praha - Radotín

Příspěvekod Twineryy » 17 dub. 2005, 18:32

No to to tady pěkně jede. Jedna radost :lol: . Zatím jsem Koutek duchovní útěchy nečetl, protože mi to téma nic neříká, ale jestli to tam taky takhle vřelo, tak si rád počtu. A to ani nezačal Simon :wink: . Jsem fórum pár dní nečetl, takže jsem Bohemundovu přepálenou reakci nemohl komentovat (a že bych ji teda komentoval :D ). Takhle není již co dodat. Fénix, Piter a bigdragon už všechno řekli. Fóry o církvi jsou, byly a budou a doufám, že budou i na fóru, protože jsou prostě dobrý.
Namátkou: http://www.zasmejse.cz/?id_kategorie=17
http://vtipy.czechian.net/avtipy.html
http://www.elyrix.net/vtipy-kat.php?kat=c%edrkevn%ed
Většina z nich je mnohem horších, než ten od Šimiho.
Bohemunde snad ani na ty odkazy neklikej :oops: .
Uživatelský avatar
Twineryy
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 653
Věk: 45
Registrován: 21 črc. 2004, 07:30
Bydliště: Poděbrady

Příspěvekod Šimi » 17 dub. 2005, 18:53

U jednoho sem se za břich popadal. Proto sem ho šoupl do threadu VTIPY. Rozhodně však ne, jako provokaci na Bohemunda.
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6580
Věk: 49
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Příspěvekod Crash » 17 dub. 2005, 21:54

carolco píše:
Crash píše:No já v tom, co se rozjelo vidím přesně tu církevní netoleranci k jiným názorům a postojům a absolutně žádnou sebereflexi a schopnost podívat se na sebe očima druhých.

Mmj. ten vtip je jen zdrsnělá realita. Vždyť není týden, kdy by se v médiích neobjevil zvláště katolický průser z této oblasti.

A to si pak dovoluji být zhnusen víc tou realitou než nějakým vtipem, kterej je výbornej.


chlape, ty mas ale stastie, ze inkvizicia je uz len terminom v slovniku... :-)



no a tahle věta, ta to pěkně dokresluje :D
Crash
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 112
Věk: 48
Registrován: 10 srp. 2004, 14:11
Bydliště: Praha

Příspěvekod Qido » 18 dub. 2005, 08:21

Fénix píše:Qido, ty mě překvapuješ, celý večer jsi házel vtipy o židech - to jako OK, a teď když jde o faráře tak je to hulvátský?


Ne. Hulvátský mi přišlo (netrvdil jsem, že je) vytahovat takovej vtip v diskusi, který se účastní (a my víme, že se účastní) budoucí farář. Kdyby ho vyprávěl ne-křesťan mezi ne-křesťanama nebo naopak farář mezi farářema, nic proti (teda kromě toho, že je starej :wink: ), ale takhle to podle mě fakt je, jako by si Češi před Slovákama vyprávěli shazující vtipy o Slovácích (to jsem jednou zažil a bylo mi z toho stydno) nebo my neprávníci před tebou a bromdenem shazující vtipy o právnících nebo pro mě za mě brunety před blondýnkama vtipy o blondýnkách.
Na tom "shazující" je důraz: ty "kristologický" fóry, co jsou teď ve vtipech, jsou podle mě výborný; a pokud se dobře pamatuju (pokud ne, ať mě opraví, kdo tam byl), žádnej z mejch vtipů o Židech nebyl takovej, aby se to nějakýho Žida dotklo; ale i tak bych je ve společnosti, kde by se vyskytoval nějakej Žid a já bych o tom věděl, asi pro jistotu nepovídal vůbec.

bývalý ministrant Qido :lol: :lol:
Naposledy upravil Qido dne 18 dub. 2005, 08:42, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Qido
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 943
Věk: 53
Registrován: 17 srp. 2004, 09:09
Bydliště: Praha

Příspěvekod piter » 18 dub. 2005, 08:34

Qido píše:a ve společnosti, kde se vyskytuje nějakej Žid, bych je pro jistotu nepovídal vůbec.


ovsem nevis, jestli nejakej Zid neni i mezi nama . . .
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Qido » 18 dub. 2005, 08:44

Už jsem to v tom duchu upravil :oops:
A jestli jsem se tu nevědomky někdy dotknul nějakého Žida (učitele, doktora, policisty.....), omlouvám se a prosím za prominutí.
Uživatelský avatar
Qido
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 943
Věk: 53
Registrován: 17 srp. 2004, 09:09
Bydliště: Praha

Příspěvekod tuton » 18 dub. 2005, 08:48

Qido píše:Už jsem to v tom duchu upravil :oops:
A jestli jsem se tu nevědomky někdy dotknul nějakého Žida (učitele, doktora, policisty.....), omlouvám se a prosím za prominutí.


nevedomost hrichu necini ;-)
Uživatelský avatar
tuton
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 1327
Věk: 48
Registrován: 21 črc. 2004, 06:20
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Qido » 18 dub. 2005, 08:51

Ale slušnost myslim vyžaduje omluvu i tak. Koneckonců jsou i trestné činy z nedbalosti :wink:
Jo a taky se omlouvám jezuitům, jestli tu nějací jsou (u nich člověk nikdy neví) 8)
Jo a samozřejmě taky milovníkům latakie.
Naposledy upravil Qido dne 18 dub. 2005, 08:56, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Qido
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 943
Věk: 53
Registrován: 17 srp. 2004, 09:09
Bydliště: Praha

Příspěvekod tuton » 18 dub. 2005, 08:55

Qido píše:Ale slušnost myslim vyžaduje omluvu i tak. Koneckonců jsou i trestné činy z nedbalosti :wink:
J


jasne ;-)
Uživatelský avatar
tuton
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 1327
Věk: 48
Registrován: 21 črc. 2004, 06:20
Bydliště: Plzeň

PředchozíDalší

Zpět na O všem možném

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků


cron