Klobouk

Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Sobpeta

Nosíte klobouk ?

Jasně, často a rád
23
24%
Občas jako že i jo
36
38%
Ale kdepak
37
39%
 
Celkem hlasů : 96

Klobouk

Příspěvekod Twineryy » 22 bře. 2005, 13:52

Simi píše:To je jako ve filmu "Poslední skaut" kde má jakýsi američan igelitový návlek na klobouk, aby mu nezmokl v dešti.


To maj všichni texaský policajti :D . Jde spíš o to, aby se klobouk nepromáčel až na hlavu. Takhle může v pohodě mašírovat celej den v lijáku a nepotřebuje kapucu :wink: .


Přidána anketa
Fénix
Uživatelský avatar
Twineryy
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 653
Věk: 45
Registrován: 21 črc. 2004, 07:30
Bydliště: Poděbrady

Příspěvekod Šimi » 23 bře. 2005, 23:22

Hoši nezlobte se na mě , ale já sem s kloboukem už dost namašíroval a na to abyste promokli tak, že vám klobouk poteče potřebujete stát celý den na dešti. Za tím sem to zažil jen jednou, když zrovna byly povoďně v čechách a já sem byl s kámošema na čundru v Českém ráji.

Jinak to chápu jako ochranu na kloobouk z pravé kůže, ale i ten mám (mimo jiné vlastní výroby), a myslím, že je to přehnané.
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6580
Věk: 49
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Příspěvekod Fénix » 24 bře. 2005, 09:48

Simi píše:Hoši nezlobte se na mě , ale já sem s kloboukem už dost namašíroval a na to abyste promokli tak, že vám klobouk poteče potřebujete stát celý den na dešti. Za tím sem to zažil jen jednou, když zrovna byly povoďně v čechách a já sem byl s kámošema na čundru v Českém ráji.

Jinak to chápu jako ochranu na kloobouk z pravé kůže, ale i ten mám (mimo jiné vlastní výroby), a myslím, že je to přehnané.


Se svým starým plstěným kloboukem jsem prošel jedním lijákem, načež se zcvrknul, zdeformoval a byl tak akorát na *****

To miloš: tak prezervativ zrovna ne, ale můžu si pořídit fajfku s víčkem :pipe1:
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Šimi » 26 bře. 2005, 11:00

Fénix píše:Se svým starým plstěným kloboukem jsem prošel jedním lijákem, načež se zcvrknul, zdeformoval a byl tak akorát na *****


To je normální jev, plsťák je potřeba občas napnout. Dříve na to byly v kloboučnictvích speciální napínáky. Já to napínám na hrnec, dost to pomůže. Jinak klobouk se ti pomalu scvrkává i doma. Na podzim klobouk odložím a na jaře mi je malý, den dva nošení a je to akorát.
Za deformaci v tvém případě možná může kožený proužek uvnitř klobouku. Ten stačí navlhčit a napnutý nechat uschnout. Jestli ti přeschnul, tak by potřeboval trochu namazat (ta kůže). Na to stačí indulona.
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6580
Věk: 49
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Příspěvekod Fénix » 26 bře. 2005, 11:42

Simi píše:
Fénix píše:Se svým starým plstěným kloboukem jsem prošel jedním lijákem, načež se zcvrknul, zdeformoval a byl tak akorát na *****


To je normální jev, plsťák je potřeba občas napnout. Dříve na to byly v kloboučnictvích speciální napínáky. Já to napínám na hrnec, dost to pomůže. Jinak klobouk se ti pomalu scvrkává i doma. Na podzim klobouk odložím a na jaře mi je malý, den dva nošení a je to akorát.
Za deformaci v tvém případě možná může kožený proužek uvnitř klobouku. Ten stačí navlhčit a napnutý nechat uschnout. Jestli ti přeschnul, tak by potřeboval trochu namazat (ta kůže). Na to stačí indulona.


Díky, ale ten plsťák už to má definitivně za sebou :twisted:
Teď mám klobouk z umělé kůže a ten vypadá voduvzdorně:)
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Šimi » 26 bře. 2005, 12:33

V tom se mušíš příšerně pařit, ne? To už bych na tvém místě bral kožák z BUSCHMANA. Stojí kolem 1000 kč.
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6580
Věk: 49
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Příspěvekod Fénix » 26 bře. 2005, 14:19

Simi píše:V tom se mušíš příšerně pařit, ne? To už bych na tvém místě bral kožák z BUSCHMANA. Stojí kolem 1000 kč.


Ani ne, má tam takové větrací otvory, navíc látkovou "vložku". Ale mám ho od podzimu, takže letní test ho teprve čeká. Zatím vyhovuje na 100%, hlavně v souboji s lehčími přeháňkami.
V Bushmanovi mi kupodivu nikdy žádný klobouk nesedl a cenově je to taky už zbytečně vysoko.
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Todík » 26 bře. 2005, 16:21

Od arabů jsem si přivezl klobouk z velbloudiny a ten je přímo nezničitelný... :D
Uživatelský avatar
Todík
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 951
Věk: 69
Registrován: 04 pro. 2004, 21:26
Bydliště: Brno

Příspěvekod Taurendil » 26 bře. 2005, 17:28

Tak tu vam urcite neposluzim pani, pac pokrievky hlavy v zasade nenosim. Kto videl moju hrivu si aj domysli preco..... :D
Uživatelský avatar
Taurendil
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 382
Věk: 37
Registrován: 29 zář. 2004, 22:42
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Hoka » 26 bře. 2005, 18:16

Klobouk je prýma :wink:
Uživatelský avatar
Hoka
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 112
Registrován: 16 srp. 2004, 19:35
Bydliště: Bílovec

Příspěvekod Šimi » 26 bře. 2005, 19:00

Klobouk je nejpraktičtější pokrývka hlavy jakou znám. Chrání před deštěm i sluncem. Sám nosím klobouk vždy, když je pod mrakem. Používám ho místo deštníku.
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6580
Věk: 49
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Příspěvekod Simon » 26 bře. 2005, 21:05

Simi píše:Klobouk je nejpraktičtější pokrývka hlavy jakou znám. Chrání před deštěm i sluncem. Sám nosím klobouk vždy, když je pod mrakem. Používám ho místo deštníku.


ty klobouky od bushmana sou na tom s kvalitou jak?
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod Šimi » 26 bře. 2005, 21:08

Má ho kamarád a je s ním velice spokojený. Klobouk je z klokaní kůže. Když se namaže tukem,, je téměř nepropustný. Tuk na kůži stojí asi 40 kč.
Je pěkný, akorát mě moc nesedí jeho tvar.
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6580
Věk: 49
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Příspěvekod Simon » 26 bře. 2005, 21:16

Simi píše:Má ho kamarád a je s ním velice spokojený. Klobouk je z klokaní kůže. Když se namaže tukem,, je téměř nepropustný. Tuk na kůži stojí asi 40 kč.
Je pěkný, akorát mě moc nesedí jeho tvar.


kdyz sme u toho tuku, cim mam namazat kozeny boty?? ... zkousel sem uz snad vsechny spreje a vse na 2 veci :(

mne se ten tvar u bushmana i libil :)
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod piter » 26 bře. 2005, 21:19

ja mam jeden kloubouk Stetson
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Další

Zpět na O všem možném

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 81 návštevníků


cron