Lihoviny

Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Sobpeta

Příspěvekod bigdragon » 24 bře. 2005, 09:14

člověk na sebe musí být tvrdý :D
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Příspěvekod Milos Cerman » 25 bře. 2005, 22:00

bigdragon píše:proboha to musíte být vždycky tak vybíraví nemůžete prostě chlastat to co přistane na stole? :twisted: :D


Když se chlastá, tak to možná jedno je.
Když někomu shoří nepojištěnej barák, milenka se domluví s kamarádkou a nabouraj se v jeho novým autě - tak má jakýs - takýs právo vychlastat co se namane. Ale když si dám nachť, tak to musí bejt chtný. To jinak nejde, s tím můžeš klidně nesouhlasit, ale to je tak všechno, co s tím můžeš dělat.
Taky přece nekouříš vanilkový cigáro !
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Milos Cerman
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4227
Věk: 79
Registrován: 09 srp. 2004, 06:50
Bydliště: Vysočina

Příspěvekod Hoka » 25 bře. 2005, 22:04

Tvrdé už nemusím, přešel jsem na lehčí :evil: MEDOVINKA
Uživatelský avatar
Hoka
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 112
Registrován: 16 srp. 2004, 19:35
Bydliště: Bílovec

Příspěvekod Milos Cerman » 26 bře. 2005, 15:33

Hoka píše:Tvrdé už nemusím, přešel jsem na lehčí :evil: MEDOVINKA

Taky pamatuju doby, kdy se toho do mě vešlo podstatně víc ! Já už nemám tu výdrž, co bejvala :oops:
Uživatelský avatar
Milos Cerman
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4227
Věk: 79
Registrován: 09 srp. 2004, 06:50
Bydliště: Vysočina

Příspěvekod Todík » 26 bře. 2005, 17:00

bromden píše:
bigdragon píše:proboha to musíte být vždycky tak vybíraví nemůžete prostě chlastat to co přistane na stole? :twisted: :D

Eh... jenže to by mohla přistát griotka nebo zelená a to by fakt nešlo... ono ostatně když "přistává" co chvíli něco jiného, taky to není zrovna značka ideál...
:lol: :D :) :? :shock: :puke:


Proč by to nešlo??? Mám vybíravého kamaráda, který již mnoho let nepije nic jiného než nejkvalinější mnohaleté whisky. A ejhle na podzim po honu v hospodě na poslední leči do sebe lil jednu rundu griotek za druhou. Málem mi vypadly oči! :shock: :lol:
U toho stolu za ten večer vychlastali všechnu griotku co v hospodě byla, a když došla najeli na zelenou! Jak vidno, všechno jde... :wink: :lol:
Uživatelský avatar
Todík
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 951
Věk: 69
Registrován: 04 pro. 2004, 21:26
Bydliště: Brno

Příspěvekod Milos Cerman » 26 bře. 2005, 17:40

Todík píše: Jak vidno, všechno jde... :wink: :lol:

Máš pravdu, všechno jde, ale záleží taky na frekvenci takovejch výstřelků. :twisted:
Uživatelský avatar
Milos Cerman
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4227
Věk: 79
Registrován: 09 srp. 2004, 06:50
Bydliště: Vysočina

Příspěvekod piter » 26 bře. 2005, 21:17

Todík píše:Proč by to nešlo??? Mám vybíravého kamaráda, který již mnoho let nepije nic jiného než nejkvalinější mnohaleté whisky. A ejhle na podzim po honu v hospodě na poslední leči do sebe lil jednu rundu griotek za druhou. Málem mi vypadly oči! :shock: :lol:
U toho stolu za ten večer vychlastali všechnu griotku co v hospodě byla, a když došla najeli na zelenou! Jak vidno, všechno jde... :wink: :lol:


griotka je nahodou mnamka :P
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod bigdragon » 29 bře. 2005, 06:34

Milos Cerman píše:
bigdragon píše:proboha to musíte být vždycky tak vybíraví nemůžete prostě chlastat to co přistane na stole? :twisted: :D



Taky přece nekouříš vanilkový cigáro !
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


to bylo kruté :? ale pravdivé :)
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Příspěvekod Simon » 29 bře. 2005, 07:03

Todík píše:
bromden píše:
bigdragon píše:proboha to musíte být vždycky tak vybíraví nemůžete prostě chlastat to co přistane na stole? :twisted: :D

Eh... jenže to by mohla přistát griotka nebo zelená a to by fakt nešlo... ono ostatně když "přistává" co chvíli něco jiného, taky to není zrovna značka ideál...
:lol: :D :) :? :shock: :puke:


Proč by to nešlo??? Mám vybíravého kamaráda, který již mnoho let nepije nic jiného než nejkvalinější mnohaleté whisky. A ejhle na podzim po honu v hospodě na poslední leči do sebe lil jednu rundu griotek za druhou. Málem mi vypadly oči! :shock: :lol:
U toho stolu za ten večer vychlastali všechnu griotku co v hospodě byla, a když došla najeli na zelenou! Jak vidno, všechno jde... :wink: :lol:


klasickej pozér :lol: :lol: .... pravnik? :D
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod piter » 06 kvě. 2005, 13:37

V poslednich dnech u me vede GIN (cisty), je to takove osvezujici piti a k hokeji se naramne hodi :P
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Qido » 06 kvě. 2005, 13:43

V Tesku na Národní je akce, flaška Kagoru za 99,-! Já vim, že to neni líh a tim pádem jsem off topic, ale tady jsem off topic tak ještě relativně nejmíň.
Varování ministra zdravotnictví: Kagor způsobuje nevěrnost dýmce! Včera jsem chtěl jít outdoor bafat, a pak jsem místo toho koukal na videu na nějakej film z viktoriánské Anglie a ucucával :oops:
Uživatelský avatar
Qido
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 943
Věk: 53
Registrován: 17 srp. 2004, 09:09
Bydliště: Praha

Příspěvekod piter » 06 kvě. 2005, 14:17

a co to je ?
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Qido » 06 kvě. 2005, 14:26

Tos mě zaskočil :oops: Řek bych že makedonský víno říznutý něakym koňakem, 16%, dost sladký, ale ne úplnej tlamolep
Uživatelský avatar
Qido
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 943
Věk: 53
Registrován: 17 srp. 2004, 09:09
Bydliště: Praha

Příspěvekod Bohemund » 06 kvě. 2005, 14:29

Qido píše:Tos mě zaskočil :oops: Řek bych že makedonský víno říznutý něakym koňakem, 16%, dost sladký, ale ne úplnej tlamolep


Hmmmm to zní zajímavě. Nechtěl bys přinést vzorek na košt. Až zase uděláme klášterní sedánku :wink:
Uživatelský avatar
Bohemund
Účet zrušen
 
Příspěvky: 781
Registrován: 14 pro. 2004, 13:51

Příspěvekod piter » 06 kvě. 2005, 14:30

Qido píše:Tos mě zaskočil :oops: Řek bych že makedonský víno říznutý něakym koňakem, 16%, dost sladký, ale ne úplnej tlamolep


Tak to by mi asi chutnalo, ja mam rad takovehle veci :D
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

PředchozíDalší

Zpět na O všem možném

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 návštevníků