Noční můra

Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Sobpeta

Noční můra

Příspěvekod Fénix » 05 srp. 2004, 09:06

Dneska se mi už podruhé za sebou zdálo o tom, jak jsem si prokousl náústek u jedné dýmky. Nemáte někdo po ruce snář? :lol:

Zdá se vám někdy o dýmkách?
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Prorok » 05 srp. 2004, 09:22

no o dymkach se mi nezda, zato se mi obcas zda, jak hraju "hledani min"... holt zavislost 8)
Uživatelský avatar
Prorok
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 175
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 09:50
Bydliště: Brno

Příspěvekod piter » 05 srp. 2004, 09:41

to Fenix: Ano ano ! Take se mi zda hodne nocnich mur o dymkach ! Myslim ze to souvisi s nasim vnitrnim strachem, aby se jim nic nestalo. Co ja si pamatuju, tak uz jsem mel naprosto skrz na skrz deravou dymku, pokrouceny naustek a dnes v noci jsem v jedne dymce michal nejake barvy, ale uz nevim o co slo. Jsem rad ze nejsem sam :lol:
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Jana » 05 srp. 2004, 17:14

Mně se taky občas zdá o dýmkách. Naposled jsem si vybírala z takový obrovský hromady, vybrala tam nádhernej freehand a jak jsem ho šla zaplatit, začala se mi bortit zem a propadala jsem se a ta dýmka se mi vzdalovala. Hrůza :roll: A taky se mi zdála fakt tragická můra, že příjdu domu a byt je prázdný a v pracovně nejsou pipe cabinety a nikde ani kousek poházený dýmky. Ale nejčastěji se mi zdá, takovýto lítání. Bez dýmek. Aspoň zatím.
Jana
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 899
Registrován: 21 črc. 2004, 16:34
Bydliště: Praha / Plzeň

Příspěvekod Dutch » 05 srp. 2004, 21:12

No me kdyz se neco zda, neni to moc casto, tak se to vetsinou do nejake doby splni a ja se ve skutecnem zivote divim, ze uz jsem to nekde zazit a ze uz to tady jednou bylo, zajimave. Bohuzel, kdyz je opravdu vydareny sen :oops: :D :oops: ... tak to je zrovna ten pripad, kdy se to nesplni, anebo cas splneni je strasne opozdeny.
Uživatelský avatar
Dutch
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 77
Registrován: 27 črc. 2004, 08:45
Bydliště: Sádek

Příspěvekod meduard » 06 srp. 2004, 23:03

mne sa snivalo o zraze, videl som aj konkretne fyzicke podoby jednotlivych ucastnikov, tak som zvedavy kto vlastne ako vyzera...aj ked to nie je az take dolezite
Uživatelský avatar
meduard
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 798
Věk: 52
Registrován: 22 črc. 2004, 06:16
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Twineryy » 09 srp. 2004, 10:19

Když jsem s bafáním začínal, tak se mi často zdávalo, že mi dýmka shořela na dřevěný uhlí, nebo že se mi při kouření rozpadla na popel. Asi strach, abych si ji nepropálil :D . Teď už jsem v bafání jistej, tak se mi pro změnu začíná zdát, jak mršim výrobu nové dýmky :lol: .
Uživatelský avatar
Twineryy
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 653
Věk: 45
Registrován: 21 črc. 2004, 07:30
Bydliště: Poděbrady

O cem dymkar sni

Příspěvekod vs3 » 11 srp. 2004, 16:51

No ja to vezmu trosku z druhe strany. Takhle jednou jsem si dal po obede Kentucky Bird z Churchwardenky, odpoledne jsem si nacpal Sherlocka Holmse do Peterson Aran 408 a pred spanim jsem to zakulatil Old Dublinem v GIGI Symphony 737. No a muzu Vam rict, ze se mi nezdalo vubec, ale vubec nic. Akorat tma a spousta koure. A nikotin mi v zilach pulzoval jak o zivot. A jinak si sny nepamatuju.
Uživatelský avatar
vs3
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 24
Registrován: 29 črc. 2004, 10:55
Bydliště: Dublin, Irsko

sny o dýmkách

Příspěvekod Libor » 16 srp. 2004, 10:32

...sny o dýmkách se mě prakticky nezdají :? ..ale jednou se mě takovýto sen zdá :shock: ..seděl jsem na zahradě a pokuřoval jsem si dýmku a v kanále něco zašustilo a já se naklonil, abych se podíval, mno a dýmka šup, a byla v kanále!! :shock: ...to teda byl sen :cry: ...od té doby se mě o dýmce nezdálo..a jsem rád :wink:
Uživatelský avatar
Libor
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 5
Registrován: 10 srp. 2004, 20:34
Bydliště: Sumperk

Příspěvekod bromden » 01 črc. 2005, 13:30

Dneska se mi zdálo, že jsem si zapálil jednu Petersonku, a ta se mi roztekla, jak kdyby byla z plastu... zbyl takovej opálenej seškvařenej koláč, a paní v obchodě mi řekla že je to moje chyba, že tyhle dýmky se nacpávaj z druhý strany... pak jsem se naštěstí vzbudil...
:roll: :roll: :roll:
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod Alferi » 01 črc. 2005, 22:13

bromden píše:Dneska se mi zdálo, že jsem si zapálil jednu Petersonku, a ta se mi roztekla, jak kdyby byla z plastu... zbyl takovej opálenej seškvařenej koláč, a paní v obchodě mi řekla že je to moje chyba, že tyhle dýmky se nacpávaj z druhý strany... pak jsem se naštěstí vzbudil...
:roll: :roll: :roll:


:shock: Co jsi předtím kouřil na dobrounoc?
Uživatelský avatar
Alferi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5154
Věk: 42
Registrován: 19 srp. 2004, 21:46

Příspěvekod Michal Hubacz » 02 črc. 2005, 10:05

bromden píše:Dneska se mi zdálo, že jsem si zapálil jednu Petersonku, a ta se mi roztekla, jak kdyby byla z plastu... zbyl takovej opálenej seškvařenej koláč, a paní v obchodě mi řekla že je to moje chyba, že tyhle dýmky se nacpávaj z druhý strany... pak jsem se naštěstí vzbudil...
:roll: :roll: :roll:


No ještě že ti neřekla že tyhle dýmky nejsou určeny ke kouření.::)))
Uživatelský avatar
Michal Hubacz
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1117
Věk: 50
Registrován: 23 črc. 2004, 13:40
Bydliště: Bošovice

Příspěvekod Mathias Sandorf » 22 srp. 2005, 12:24

Dneska se mi zdálo, že sem vytáhl dýmku a chtěl si zakouřit, když v tom vidim, že v hlavičce je popel. Začal sem ho vyklepávat, ale furt neubejvalo - jen se sypalo a sypalo. Začal sem teda popel cpát do pytlíků na vzorky, potom do stále větších a větších a když sem plnil jutovej pytel, tak sem se probudil :roll:
Uživatelský avatar
Mathias Sandorf
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1656
Věk: 37
Registrován: 23 kvě. 2005, 13:54
Bydliště: Kolín

Příspěvekod Mathias Sandorf » 30 srp. 2005, 12:39

Uff, dneska sem ve snu zlomil dýmku :x
Uživatelský avatar
Mathias Sandorf
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1656
Věk: 37
Registrován: 23 kvě. 2005, 13:54
Bydliště: Kolín

Příspěvekod Alfik » 30 srp. 2005, 13:09

O víkendu se mi taky zdálo o dýmkách. Nevím už co, zaspal jsem to, ale vím, že to bylo něco nepříjemnýho :shock:
Uživatelský avatar
Alfik
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1686
Věk: 45
Registrován: 05 dub. 2005, 14:27
Bydliště: Praha

Další

Zpět na O všem možném

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků