Žena vs. dýmka vs. PIVO!!

Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Sobpeta

Příspěvekod Zababa » 30 lis. 2006, 18:00

Chao Chao píše:Tak pánové já mám úplně stejný problém.Akorát jsem začal kouřit dýmku během mého vztahu a mé holce se to už od začátku vůbec nelíbilo.Co s tím?Koupil jsem si kvůli ní i silně aromatické tabáky.Aby jí "nesmrděli".Díky za jakoukoliv radu! :lol:


Musíte se nějak dohodnout. Nechce-li ti to tolerovat, musíš se rozhodnout, co má pro tebe větší cenu. V potaz ber i fakt, že k dýmce se můžeš kdykoliv vrátit. K holce, která se s tebou rozešla, prakticky nikdy.

Moje milá (nekuřačka) sice ví, že kouřím dýmky, ale s dýmkou ji na oči nelezu. V dny, kdy se spolu stýkáme, dbám, abych co nejmíň smrděl kouřem a taky nekouřím. Vždyť s chutí tabáku na jazyku bych ani nemohl pořádně vychutnat její polibky (a nejen polibky :wink:). Problémy by mohly nastat, kdybysme začali bydlet spolu. To bych nejspíš ohleduplně chodíval kouřit do trafiky.
Naposledy upravil Zababa dne 30 lis. 2006, 18:07, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Zababa
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 810
Věk: 43
Registrován: 31 led. 2006, 12:21
Bydliště: Lipsko

Příspěvekod Milos Cerman » 30 lis. 2006, 18:05

Když jsem poznal svoji současnou manželku, měl jsem dýmku v hubě.
Ale přesto - doma latakii (většinou) nekouřím, ale beru si aromatik.
Uživatelský avatar
Milos Cerman
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4227
Věk: 79
Registrován: 09 srp. 2004, 06:50
Bydliště: Vysočina

Příspěvekod bigdragon » 30 lis. 2006, 18:21

Zababa píše:Moje milá (nekuřačka) sice ví, že kouřím dýmky, ale s dýmkou ji na oči nelezu.

musím zde opět vzpomenout Robura :? . Jinak spiš snese nekuřačka kuřáka než naopak (vlastní zkušenost)
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Příspěvekod Zababa » 30 lis. 2006, 19:38

bigdragon píše:Jinak spiš snese nekuřačka kuřáka než naopak (vlastní zkušenost)


Dost dobře nevím, co myslíš. Přece jestli se snesou kuřák a nekuřačka nebo nekuřák a kuřačka, vyjde zhruba na stejno, ne? Prostě jeden kouří, druhej ne a teď co s tím? Beztak si myslím, že je to záležitost obou dvou, a toho, jak se domluvěj.

Myslím si, že v takovýchhle situacích jsou tolerantnější kuřáci. Kór kuřáci dýmek, kteří jak známo nejsou závislí. Přece jestli kouří sami a ten druhej ne, je pro ně totéž, jako kdyby kouřili oba dva. Prostě místnost, šaty a lidi budou smrdět kouřem tak jako tak.

To spíš nekuřák nebo nekuřačka si zastěžuje, že mu vadí, že ten druhej kouří.

Mě samotnýmu voní tabák v místnosti jen když ho kouřím a krátce potom. Jakmile pak aroma vyprchá, kouř se usadí, je cítit (nekuřákům) nepříjemnej tabákovej smrad, kterej se těžko vyvětrává. Samotnýmu by mi bylo blbý, kdyby ke mě někdo přišel na návštěvu a byl takhle nepříjemě přivítán. Kouřím proto větraje a jen asi 1-2x tejdně.

Moje milá sice nic nenamítá, když je u mě, dokonce mi jednou nabídla, že bych si moh zakouřit i u ní, ale proč bych to dělal? Vždycky si vzpomenu na námitky svých rodičů nekuřáků, kteří mi pokaždý říkají, jak nepříjemně smrdím, když k nim přijedu.
Uživatelský avatar
Zababa
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 810
Věk: 43
Registrován: 31 led. 2006, 12:21
Bydliště: Lipsko

Příspěvekod bigdragon » 30 lis. 2006, 20:06

Zababa píše:
bigdragon píše:Jinak spiš snese nekuřačka kuřáka než naopak (vlastní zkušenost)


Dost dobře nevím, co myslíš. Přece jestli se snesou kuřák a nekuřačka nebo nekuřák a kuřačka, vyjde zhruba na stejno, ne?

No právě, že ne ženský většinou nadávají na záclony a zápach, ale mě vadilo když jsem se líbal s kuřačkou, na což si většinou ženy nestěžuji :) . No a k tomu zbytku jde o to, že pokud si před manželstvím nevybuduješ určitou pozici toho co můžeš a nemůžeš potom už to nikdy lepší nebude :wink: , ale to pochopíš (a neber to nijak špatně) až budeš starší (případně po nějakém rozvodu :twisted: )
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Příspěvekod Rakis » 30 lis. 2006, 20:34

Já si třeba nedokážu představit, že by moje žena byla kuřačka (kuřák je podle mě ten, kdo hulí cigarety - ten, kdo si OBČAS zapálí dýmku nebo doutník je pro mě nekuřák).

Oba jsme nekuřáci, jen já si občas dám dýmku a ženě to zas tak nevadí, protože podle ní - i podle mě - dýmkový kouř nesmrdí - pokud to není latakie - na rozdíl od hnusného smradu cigaret
Rakis
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 834
Registrován: 08 kvě. 2006, 19:49
Bydliště: Brno

Příspěvekod harel » 30 lis. 2006, 21:41

Tak aby som to zhrnul:
Z mojich dlhorocnych skusenosti so zenskym pokolenim je to asi takto:
Tolerancia k dymke je priamo umerna velkosti lasky zeny k muzovi a taktiez umerna casu, kt. stravili spolu. Ako je vsetkym zname faktor casu tu zohraval dolezitu ulohu lebo meni lasku, kedy je vsetko povolene, na inu lasku kedy to uz povolene nie je a kedy dymka dokonca zacina smrdiet.
Parafraza na Bigdragona: Moj otec mi vzdy hovoril: Co raz ukazes manzelke na zaciatku to budes potom robit cely svoj zivot.
Uživatelský avatar
harel
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1182
Věk: 59
Registrován: 15 lis. 2004, 16:04
Bydliště: Banská Bystrica

Příspěvekod selmer » 30 lis. 2006, 21:46

harel píše: Co raz ukazes manzelke na zaciatku to budes potom robit cely svoj zivot.


taky se tim snazim ridit, ale nekdy je to tezky...
Uživatelský avatar
selmer
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 188
Věk: 40
Registrován: 01 říj. 2006, 23:45
Bydliště: Alej míru 636, Týn nad Vltavou 37501

Příspěvekod Simon » 30 lis. 2006, 21:53

bigdragon píše:
Zababa píše:
bigdragon píše:Jinak spiš snese nekuřačka kuřáka než naopak (vlastní zkušenost)


Dost dobře nevím, co myslíš. Přece jestli se snesou kuřák a nekuřačka nebo nekuřák a kuřačka, vyjde zhruba na stejno, ne?

No právě, že ne ženský většinou nadávají na záclony a zápach, ale mě vadilo když jsem se líbal s kuřačkou, na což si většinou ženy nestěžuji :) . No a k tomu zbytku jde o to, že pokud si před manželstvím nevybuduješ určitou pozici toho co můžeš a nemůžeš potom už to nikdy lepší nebude :wink: , ale to pochopíš (a neber to nijak špatně) až budeš starší (případně po nějakém rozvodu :twisted: )


zaclony? to uz se nepouziva :)
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod Zababa » 01 pro. 2006, 02:13

bigdragon píše:... No a k tomu zbytku jde o to, že pokud si před manželstvím nevybuduješ určitou pozici toho co můžeš a nemůžeš potom už to nikdy lepší nebude :wink: , ale to pochopíš (a neber to nijak špatně) až budeš starší (případně po nějakém rozvodu :twisted: )


No, něco na tom bude. Já bych si to kouření třeba i prosadil, asi by nic nenamítala, ale mě samotnýmu to dost vadí. Chuťové pohárky na jazyku jsou znecitlivělé a plné tabáku. Ale hlavně po kouření pociťuju negativní vliv nikotinu (nebo dalších omamných látek) na erekci a sexuální apetit, podobně jako po (větším množství) alkoholu.

To je mi pak blbý, když je má milá celej večer nadržená, já si u ní třeba u hezkýho filmu zapálím dýmku, zasmradím jí byt, a pak nakonec ani nebudu mít pořádně chuť se s ní vyspat.

Ne ne. Prostě ve dny, kdy jsme spolu, kouřím buď hodně dlouho předtím, nebo nejraděj vůbec. Vždyť se s ní přeci nescházím proto, abych si za její přítomnosti zakouřil. Kouření dýmky je pro mě obřadem a ne nezbytnou součástí volných chvil. Zkloubil-li bych to nějak dohromady, nemoh bych jí ani dýmce věnovat tolik pozornosti, kolik si zaslouží.

Vono se to určitě ještě nějak dál vyvine, až se dáme víc dohromady. A to pak asi je ta fáze vztahu, kde si pár musí ujasnit, jak by to ve společné domácnosti vypadalo a fungovalo.
Uživatelský avatar
Zababa
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 810
Věk: 43
Registrován: 31 led. 2006, 12:21
Bydliště: Lipsko

Příspěvekod bigdragon » 01 pro. 2006, 06:27

Simon píše:zaclony? to uz se nepouziva :)


používá a jelikož umývám okna (ano ukázal jsem, že to umím :D ) tak je musím sundat i pověsit :evil:
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Příspěvekod harel » 01 pro. 2006, 08:04

bigdragon píše:
Simon píše:zaclony? to uz se nepouziva :)


používá a jelikož umývám okna (ano ukázal jsem, že to umím :D ) tak je musím sundat i pověsit :evil:
:lol:
Uživatelský avatar
harel
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1182
Věk: 59
Registrován: 15 lis. 2004, 16:04
Bydliště: Banská Bystrica

Příspěvekod mirek » 01 pro. 2006, 08:12

bigdragon píše:
Simon píše:zaclony? to uz se nepouziva :)


používá a jelikož umývám okna (ano ukázal jsem, že to umím :D ) tak je musím sundat i pověsit :evil:

Já taky, bydlíme v šestém patře, a já o ni kdysi dostal strach,a už mi to zůstalo :oops: Ale zase už dlouho nemusím utírat prach, jelikož se mi podařilo shodit oblíbenou vázičku (bylo to tenkrát fakt nedopatření, ale funguje to) :twisted:
Uživatelský avatar
mirek
Emeritní administrátor
Emeritní administrátor
 
Příspěvky: 1918
Věk: 62
Registrován: 02 bře. 2005, 08:30
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod harel » 01 pro. 2006, 08:17

Zababa píše:
bigdragon píše:... No a k tomu zbytku jde o to, že pokud si před manželstvím nevybuduješ určitou pozici toho co můžeš a nemůžeš potom už to nikdy lepší nebude :wink: , ale to pochopíš (a neber to nijak špatně) až budeš starší (případně po nějakém rozvodu :twisted: )


No, něco na tom bude. Já bych si to kouření třeba i prosadil, asi by nic nenamítala, ale mě samotnýmu to dost vadí. Chuťové pohárky na jazyku jsou znecitlivělé a plné tabáku. Ale hlavně po kouření pociťuju negativní vliv nikotinu (nebo dalších omamných látek) na erekci a sexuální apetit, podobně jako po (větším množství) alkoholu.

To je mi pak blbý, když je má milá celej večer nadržená, já si u ní třeba u hezkýho filmu zapálím dýmku, zasmradím jí byt, a pak nakonec ani nebudu mít pořádně chuť se s ní vyspat.

Ne ne. Prostě ve dny, kdy jsme spolu, kouřím buď hodně dlouho předtím, nebo nejraděj vůbec. Vždyť se s ní přeci nescházím proto, abych si za její přítomnosti zakouřil. Kouření dýmky je pro mě obřadem a ne nezbytnou součástí volných chvil. Zkloubil-li bych to nějak dohromady, nemoh bych jí ani dýmce věnovat tolik pozornosti, kolik si zaslouží.

Vono se to určitě ještě nějak dál vyvine, až se dáme víc dohromady. A to pak asi je ta fáze vztahu, kde si pár musí ujasnit, jak by to ve společné domácnosti vypadalo a fungovalo.

...dam ti jednu radu: Okamzite prestan fajcit !!! Naco sa trapit, nie ? 8)
Uživatelský avatar
harel
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1182
Věk: 59
Registrován: 15 lis. 2004, 16:04
Bydliště: Banská Bystrica

Příspěvekod Simon » 01 pro. 2006, 08:56

harel píše:
Zababa píše:
bigdragon píše:... No a k tomu zbytku jde o to, že pokud si před manželstvím nevybuduješ určitou pozici toho co můžeš a nemůžeš potom už to nikdy lepší nebude :wink: , ale to pochopíš (a neber to nijak špatně) až budeš starší (případně po nějakém rozvodu :twisted: )


No, něco na tom bude. Já bych si to kouření třeba i prosadil, asi by nic nenamítala, ale mě samotnýmu to dost vadí. Chuťové pohárky na jazyku jsou znecitlivělé a plné tabáku. Ale hlavně po kouření pociťuju negativní vliv nikotinu (nebo dalších omamných látek) na erekci a sexuální apetit, podobně jako po (větším množství) alkoholu.

To je mi pak blbý, když je má milá celej večer nadržená, já si u ní třeba u hezkýho filmu zapálím dýmku, zasmradím jí byt, a pak nakonec ani nebudu mít pořádně chuť se s ní vyspat.

Ne ne. Prostě ve dny, kdy jsme spolu, kouřím buď hodně dlouho předtím, nebo nejraděj vůbec. Vždyť se s ní přeci nescházím proto, abych si za její přítomnosti zakouřil. Kouření dýmky je pro mě obřadem a ne nezbytnou součástí volných chvil. Zkloubil-li bych to nějak dohromady, nemoh bych jí ani dýmce věnovat tolik pozornosti, kolik si zaslouží.

Vono se to určitě ještě nějak dál vyvine, až se dáme víc dohromady. A to pak asi je ta fáze vztahu, kde si pár musí ujasnit, jak by to ve společné domácnosti vypadalo a fungovalo.

...dam ti jednu radu: Okamzite prestan fajcit !!! Naco sa trapit, nie ? 8)


...a muze hned zacit trenovat stojku, v den vyplaty se mu to pak bude hodit ze :)
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

PředchozíDalší

Zpět na O všem možném

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 46 návštevníků