Žena vs. dýmka vs. PIVO!!

Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Sobpeta

Příspěvekod bigdragon » 26 čer. 2007, 16:23

basa333 píše:Tak jsem si vyslechl komentář k nové krškovce (... měl bych se nad sebou zamyslet... :roll: atd. :wink: ) a napadlo mě, co na vaše nákupy a dýmkové přírůstky říkají vaše drahé polovičky? Já jsem se tedy zamyslel a přišel jsem na to, že mi alespoň 2 dýmky ještě chybějí...

Karel Sponner píše:Manželce se zásadně nesvěřuji s nákupem dýmky, neboť ženy vesměs nemají pochopení pro tuto zálibu. V množství dýmek, které vlastním, se neorientuje a nepozná, zda nějaká přibyla. Kdyby tušila, že dýmky stojí v řádech tisíců, jistě by věděla jak s těmito penězi naložit lépe a neutrácet je za blbosti.

basa333 píše:pravda, pravda, u mě je to podobné, ale ta krškovka (a jistě i jiné dýmky) je tak svérázná a velká, že by si ji jistě všimla... a pak by to ještě vypadalo, že chci něco zatajovat...

Karel Sponner píše:
basa333 píše:pravda, pravda, u mě je to podobné, ale ta krškovka (a jistě i jiné dýmky) je tak svérázná a velká, že by si ji jistě všimla... a pak by to ještě vypadalo, že chci něco zatajovat...


To je asi jediná nevýhoda Tvé profese, že pracuješ doma. Já mohu své nové přírustky ukrýt v práci, tam je kouřit, a když chytnou patinu, tak s nimi domů a předstírat, že už je mám dávno. Asi jsem posera, ale jeden se tak ušetří zbytečných řečí.

basa333 píše:no jo, máš to o něco jednodušší :wink:

jcp píše:Jo přátelé, to já jsem na tom mnohem hůř - babča ví co je rustik, rozliší petersonku od jirsovky nebo hodulovky a o mých dýmkách má přehled :cry: . Už jsem tu vysvětloval jak občas kličkuju .. :lol: Ale na druhou stranu musím přiznat, že je vysoce tolerantní a celkem v pohodě spolkla i tu novou dunhillku :shock: :D

Karel Sponner píše:
jcp píše:Jo přátelé, to já jsem na tom mnohem hůř - babča ví co je rustik, rozliší petersonku od jirsovky nebo hodulovky a o mých dýmkách má přehled :cry: . Už jsem tu vysvětloval jak občas kličkuju .. :lol: Ale na druhou stranu musím přiznat, že je vysoce tolerantní a celkem v pohodě spolkla i tu novou dunhillku :shock: :D


Gratuluji k Tvé znalé a šlechetné ženě.

Murphy píše:
jcp píše:Jo přátelé, to já jsem na tom mnohem hůř - babča ví co je rustik, rozliší petersonku od jirsovky nebo hodulovky a o mých dýmkách má přehled :cry: . Už jsem tu vysvětloval jak občas kličkuju .. :lol: Ale na druhou stranu musím přiznat, že je vysoce tolerantní a celkem v pohodě spolkla i tu novou dunhillku :shock: :D


Tak jsem zvedav na Tve cerstve zazitky s drahou polovickou cca za tyden :)

Alferi píše:
jcp píše:Jo přátelé, to já jsem na tom mnohem hůř - babča ví co je rustik, rozliší petersonku od jirsovky nebo hodulovky a o mých dýmkách má přehled :cry: . Už jsem tu vysvětloval jak občas kličkuju .. :lol: Ale na druhou stranu musím přiznat, že je vysoce tolerantní a celkem v pohodě spolkla i tu novou dunhillku :shock: :D

Možná proto, že tvrdíš, že je to BPK s bílou tečkou. :lol:

Scalex píše:Tak já zatím do dýmek závratné finance neinvestoval, nicméně s přístupem své drahé tříčtvrtinky (půl je málo) jsem navýsost spokojený, v bafání jsem tolerován, můžu kouřit doma (ve své pracovně - v obýváku jen v případě dýmkařské návštěvy)´a když jsme teď byli na dovolené, směl jsem kouřit v hotelové posteli Commonwealth Mixture. Co víc si přát? A abych nezapomněl - směl jsem na dovče kouřit v autě kdykoli a jakýkoli tabák. A do toho žena má co kecat, neb ona je řidičem.

Moje zatím nejdražší fýfka stála 1400, takže v tomto směru jsem ještě ženinu toleranci nevyzkoušel, nicméně mám slíbeno, že k nějaké významné příležitosti mi toho Kloučkova draka povolí.

A co víc, poté, co jsem ji zaškolil na vodní dýmku, už začíná pokukovat i po dýmce normální a když jsem jí ukazoval toho janpípova draka, tak se zakoukala do tulipána.

Už se těším, jak se spolu jednou budeme přetahovat o Ålsbo Cherry. 8^)
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Příspěvekod beda » 26 čer. 2007, 17:20

Jedine v cem mne manzelka omezeje je koureni v byte, mam sice jeden pokoj jako kurarnu, ale comp je v predsini a ja si zrovna oblibil dymat u fora. Nejdrive jsem zacal potaji kourit po sichtach v lehkem pruvanu, vracim se z prace okolo dvanacte a to uz vetsinou spinka. No a ted sla plavat a ja hned presedl z balkonu k pocitaci s napul vykourenym kotlem Bracken Flake. Otevrel jsem Dymku.net a nasel tohle tema. Nastesti kour z fajfky jde narozdil od cigaretoveho papir smradu vyvetrat.
beda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4944
Věk: 46
Registrován: 18 led. 2007, 22:50

Příspěvekod ypres.bass » 27 čer. 2007, 13:40

mo jestli můžu pužít jako polovičku mamku, tak směle prohlašuji radši mít doma dr.Králíkovou...
Uživatelský avatar
ypres.bass
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2830
Věk: 37
Registrován: 11 bře. 2007, 01:33
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod Džetro » 19 črc. 2007, 10:04

No mi se to podařilo vyřešit tak že jsem Soniu naučil kouřit dýmku, přihlásil ji do klubu, chodíme spolu na srazy a v sobotu 21.7. se berem, je pozvaná celá ostravská buňka u Chorcheho jsme si objednali pár svatebních dýmek (obě stejné jen jedna bude trochu menší a na kroužku budou jména a datum svatby) už se těším co Chorche doručí. Takže to vypadá že na svatbě bude hodně muziky a voňavého kouře. Teď jen aby to po svatbě nebylo všechno jinak. :D image_id: 3302
Uživatelský avatar
Džetro
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1066
Věk: 58
Registrován: 05 říj. 2005, 17:12
Bydliště: Hlučín

Příspěvekod bigdragon » 19 črc. 2007, 10:11

Džetro píše: v sobotu 21.7. se berem, je pozvaná celá ostravská buňka

no co se dá dělat přestěhovat se asi nestihnu :twisted: tak alespoň všechno nejlepší ke vstupu do manželství, hodně společných, tabákově voňavých, bluesově pohodových chvil :wink:
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Příspěvekod piter » 20 črc. 2007, 13:45

dorazil jsem, ale na svatbu neprijdu :( , potrebuji byt bohuzel jinde - holt za ten tyden se nakupilo vic veci, nez jen mracna prispevku na foru :?

Tak jeste jednou preji jen to nejlepsi do vaseho manzelskeho svazku a zitra si to vsichni poradne uzijte :puffy:
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Alfik » 20 črc. 2007, 21:00

Džetro píše: Takže to vypadá že na svatbě bude hodně muziky a voňavého kouře. Teď jen aby to po svatbě nebylo všechno jinak. :D


Coby již podruhé ženatý praktik Vám přeju, ať se Vám svatba a HLAVNĚ MANŽELSTVÍ podaří. Držím palce, aby to po svatbě nebylo všechno jinak :wink:
Uživatelský avatar
Alfik
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1686
Věk: 45
Registrován: 05 dub. 2005, 14:27
Bydliště: Praha

Příspěvekod Šimi » 20 črc. 2007, 23:10

Ať vám to klape, chlape :wink:
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6580
Věk: 49
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Příspěvekod Fénix » 20 črc. 2007, 23:12

Džetro píše:No mi se to podařilo vyřešit tak že jsem Soniu naučil kouřit dýmku, přihlásil ji do klubu, chodíme spolu na srazy a v sobotu 21.7. se berem


Tak všechno nej, nej a... nej 8)
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod fabiola » 31 črc. 2007, 12:34

Myslím, že se kouřit nenaučím. Ale stačí mi když se při bafání pořádně větrá. Jen občas je dotyčný vyexpedován k oknu - bohužel se to někdy neslučuje s mou zimomřivostí
Uživatelský avatar
fabiola
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 179
Registrován: 30 črc. 2007, 11:54
Bydliště: Praha

Příspěvekod bigdragon » 31 črc. 2007, 12:40

fabiola píše:Myslím, že se kouřit nenaučím.

není proč házet flintu do žita, moje velitelka zásadně nesouhlasila s tím, že by někdy začala kouřit a docela si zvykla na občasný doutníček (Cafe Creme oriental aroma) no a odtud je už jen krok k dýmce :wink:
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Příspěvekod Džetro » 01 srp. 2007, 16:07

Tak zatím i nějakých deset dní po svatbě můžu to co před tím, dýmku doma, pivo v hospodě, blues všude, uvidíme třeba za rok. Konečně mám fotky tak pár kousků zde image_id: 3354
image_id: 3355
image_id: 3356
Uživatelský avatar
Džetro
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1066
Věk: 58
Registrován: 05 říj. 2005, 17:12
Bydliště: Hlučín

Příspěvekod tifik » 12 srp. 2007, 08:37

Džetro píše:Tak zatím i nějakých deset dní po svatbě můžu to co před tím, dýmku doma, pivo v hospodě, blues všude, uvidíme třeba za rok. Konečně mám fotky tak pár kousků zde image_id: 3354
image_id: 3355
image_id: 3356


Gratuluji!


Já mám klid, s přítelkyní jsme se v pohodě rozešli, nikdo mi nevyčítá nové dýmky (to ona ale stejně moc nedělala), pivo atd., nicméně, i když to bylo více z mého popudu, to není úplně ono :?
Uživatelský avatar
tifik
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2972
Věk: 46
Registrován: 23 lis. 2005, 12:23
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod beda » 12 srp. 2007, 09:44

Jestli jsi sám, tak se ti nedivím, že to jaksi není ono. Na druhou stranu je lepši být chvíli sám, než měnit jednu ženu za druhou. To pak větsinou človek na nic nepřijde a jenom si přenese stejné vzorce chováni do dalšího vztahu.
beda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4944
Věk: 46
Registrován: 18 led. 2007, 22:50

Příspěvekod tifik » 12 srp. 2007, 10:39

beda píše:Jestli jsi sám, tak se ti nedivím, že to jaksi není ono. Na druhou stranu je lepši být chvíli sám, než měnit jednu ženu za druhou. To pak větsinou človek na nic nepřijde a jenom si přenese stejné vzorce chováni do dalšího vztahu.


Ono ani tak nešlo o nějaké vzájemné chyby, ale prostě jsme se k sobě nehodili. Lepší na to přijít teď než se za pár let dělit o děti
Uživatelský avatar
tifik
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2972
Věk: 46
Registrován: 23 lis. 2005, 12:23
Bydliště: Plzeň

PředchozíDalší

Zpět na O všem možném

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 52 návštevníků