Hudba nejen těžkého kovu

Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Sobpeta

Posloucháte Death Metal? :)

Jenom brutální
9
6%
Jenom technický nebo progresivní
32
21%
Všechen
46
30%
Co je to Death Metal?
64
42%
 
Celkem hlasů : 151

Příspěvekod lukas » 23 úno. 2005, 19:52

Po Čechách se teď poflakujou Rammstein a Apocalyptica, ale abych pravdu řek nějak mi ty dvě smečky nejdou dohromady :roll:
Uživatelský avatar
lukas
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 354
Registrován: 25 srp. 2004, 18:45
Bydliště: Louny

Příspěvekod Crash » 02 bře. 2005, 08:56

imagoo píše:Ano:
Beatles, starší Queen, Moby, BobMarley, Hendrix, U2
AG flek, Hradišťan, Redl, Nohavica, Buty, Traband, UJD
Arvo Pärt, Palestrina, Martinů, ortodoxní a lidové gruzínské a řecké polyfonie, téměř každé natural ethno, zvl. sibiřské a mongolské, a taky cimbálovky
metal někdy můžu, ale přijde mě docela hodně směšnej jako způsob vyjadřování a to ve všech svých odnožích i když ti klucí většinou opravdu umí

Ne:
dechovka, country ani domácí a amerika už vůbec ne, new age music, dnešní křesťanská muzika i když i tam jsou řídké vyjímky


Kristus maríja (jak by řekl Nac Mac Fígl), tak vzácně se s někým shoduju v tom, co teda určitě NE. Zvlášť současná křesťanská propaganda-hudba, to je něco nepopsatelně strašššššnýýýho. Si vždycky připadám, jak na festivalu politické písně.
Crash
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 112
Věk: 49
Registrován: 10 srp. 2004, 14:11
Bydliště: Praha

Příspěvekod Fénix » 02 bře. 2005, 10:19

Crash píše:
imagoo píše:Ano:
Beatles, starší Queen, Moby, BobMarley, Hendrix, U2
AG flek, Hradišťan, Redl, Nohavica, Buty, Traband, UJD
Arvo Pärt, Palestrina, Martinů, ortodoxní a lidové gruzínské a řecké polyfonie, téměř každé natural ethno, zvl. sibiřské a mongolské, a taky cimbálovky
metal někdy můžu, ale přijde mě docela hodně směšnej jako způsob vyjadřování a to ve všech svých odnožích i když ti klucí většinou opravdu umí

Ne:
dechovka, country ani domácí a amerika už vůbec ne, new age music, dnešní křesťanská muzika i když i tam jsou řídké vyjímky


Kristus maríja (jak by řekl Nac Mac Fígl), tak vzácně se s někým shoduju v tom, co teda určitě NE. Zvlášť současná křesťanská propaganda-hudba, to je něco nepopsatelně strašššššnýýýho. Si vždycky připadám, jak na festivalu politické písně.


To chce pustit si anti-christian-rock, třeba Jesus he knows me od Genesis, to ti spraví náladu :wink:
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Morten.W » 02 bře. 2005, 17:32

Co sa tyka priamo Death metalu, tak na tom moc neulietam. Prave teraz sa mi rinie z CD playeru hudba Norskej Tristanie. Drsny muzsky vokal Mortena Welanda 8) doprevazdany jemnym hlaskom spevacky Vibeke. Ale moja naj best kapela je urcite Therion. Tvrda gitarova hudba a chraplavy spev sa tu strieda zo zenskymi a muzskymi zbormi a opernym spevom mladej talentovanej spevacky Anne-Marie Krawe. BTW. Posledny album Lemuria+Sirius B bol natacany s Prazskym filharmonickym orchestrom vratene ceskych zboristov.
Uživatelský avatar
Morten.W
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 425
Věk: 50
Registrován: 20 úno. 2005, 13:43
Bydliště: Hamuliakovo

Příspěvekod dix » 02 bře. 2005, 17:39

Pocuvam teraz Amorphis z 2003 ale neni lepsi ako album z 94ho Tales from the thousand lakes...skus ten.
Inac ten Therion si dnes kupim na dc++... :idea:
Uživatelský avatar
dix
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1375
Registrován: 28 črc. 2004, 18:34
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Morten.W » 02 bře. 2005, 17:59

dix píše:Pocuvam teraz Amorphis z 2003 ale neni lepsi ako album z 94ho Tales from the thousand lakes...skus ten.
Inac ten Therion si dnes kupim na dc++... :idea:


Ten Therion, som kupil na Obchodnej :lol: , v tom dvore ako je tetovacie studio. Inak ho maju aj na nete http://www.dvdbest.sk/Product.cfm?ProductID=106011. Fakt je to skvele 2 CD. To co si pisal Ty, mi vobec nic nehovori. Idem to kuknut kdesi na nete..
Uživatelský avatar
Morten.W
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 425
Věk: 50
Registrován: 20 úno. 2005, 13:43
Bydliště: Hamuliakovo

Příspěvekod piter » 02 bře. 2005, 18:13

Morten.W píše:Co sa tyka priamo Death metalu, tak na tom moc neulietam. Prave teraz sa mi rinie z CD playeru hudba Norskej Tristanie. Drsny muzsky vokal Mortena Welanda 8) doprevazdany jemnym hlaskom spevacky Vibeke. Ale moja naj best kapela je urcite Therion. Tvrda gitarova hudba a chraplavy spev sa tu strieda zo zenskymi a muzskymi zbormi a opernym spevom mladej talentovanej spevacky Anne-Marie Krawe. BTW. Posledny album Lemuria+Sirius B bol natacany s Prazskym filharmonickym orchestrom vratene ceskych zboristov.


Therion je pekna vec, nejvic se mi asi libi album Theli . . . .

Jinak s jinym ceskym orchestrem Bohuslava Martinu bylo natacene posledni album me oblibene skupiny Rhapsody :-)
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod dix » 02 bře. 2005, 18:49

s PFO natacali aj Dimu Borgir a Cradle of filth :idea:
Uživatelský avatar
dix
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1375
Registrován: 28 črc. 2004, 18:34
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod piter » 02 bře. 2005, 20:16

dix píše:s PFO natacali aj Dimu Borgir a Cradle of filth :idea:


holt metalove smecky maji v oblibe nase orchestry, asi jsou levne ci co :lol:
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Morten.W » 02 bře. 2005, 20:47

to piter:
Tak si ma navnadil, pustil som si Rhapsody CD "Rain of a thousand flames". A moje naj od Therion-"Vovin"-"Theli" 8) -"Secret of runes"-"sirius/lemuria". A aby to bolo dokonale, uz 2 (slovom dva) krat som bol na ich koncerte vo Viedni :lol:, hec.
Uživatelský avatar
Morten.W
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 425
Věk: 50
Registrován: 20 úno. 2005, 13:43
Bydliště: Hamuliakovo

Příspěvekod piter » 02 bře. 2005, 20:57

Morten.W píše:to piter:
Tak si ma navnadil, pustil som si Rhapsody CD "Rain of a thousand flames". A moje naj od Therion-"Vovin"-"Theli" 8) -"Secret of runes"-"sirius/lemuria". A aby to bolo dokonale, uz 2 (slovom dva) krat som bol na ich koncerte vo Viedni :lol:, hec.


jak vidim libi se nam stejne veci . . . .

btw Rain of a thousand flames je skvely - hlavne zaverecna predelavka Dvoraka - myslim ze by byl spokojen i sam autor predlohy :)

Jinak doporucuju Arjena Anthony Lucassena, ktereho jsem tady uz zminoval - pokud ho tedy jeste neznas - protoze bys mel :)
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Morten.W » 02 bře. 2005, 22:01

Aaaaaa, a uz viem odkial pochadza tvoj avatar 8) . A bonznem to rovno tu pre vsetkych :roll: http://www.sklisen.cz/abyss/recenze/ayreon_human.htm vlavo hore. Inak to CD moze byt vazne super. Urcite sa po nom rozhliadnem. A aby som pravdu povedal, doteraz som o tomto umelcovi ani len slovko nepocul. Kua, akoze mi to uslo. Co sa tu clovek nedozvie :lol:
Uživatelský avatar
Morten.W
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 425
Věk: 50
Registrován: 20 úno. 2005, 13:43
Bydliště: Hamuliakovo

Příspěvekod Fénix » 03 bře. 2005, 02:00

Morten.W píše:Aaaaaa, a uz viem odkial pochadza tvoj avatar 8) . A bonznem to rovno tu pre vsetkych :roll:


Dobrá špionážní práce :D
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod bigdragon » 03 bře. 2005, 06:30

Fénix píše:
Morten.W píše:Aaaaaa, a uz viem odkial pochadza tvoj avatar 8) . A bonznem to rovno tu pre vsetkych :roll:


A odkud pochází můj :)
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Příspěvekod piter » 03 bře. 2005, 06:32

Morten.W píše:Aaaaaa, a uz viem odkial pochadza tvoj avatar 8) . A bonznem to rovno tu pre vsetkych :roll: http://www.sklisen.cz/abyss/recenze/ayreon_human.htm vlavo hore. Inak to CD moze byt vazne super. Urcite sa po nom rozhliadnem. A aby som pravdu povedal, doteraz som o tomto umelcovi ani len slovko nepocul. Kua, akoze mi to uslo. Co sa tu clovek nedozvie :lol:


gratuluju - i kdyz sem se tim nejak netajil :lol: jinak lepe navstivit stranky oficiani, tam toho najdes mnohem vic :D
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

PředchozíDalší

Zpět na O všem možném

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků