Hudba nejen těžkého kovu

Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Sobpeta

Posloucháte Death Metal? :)

Jenom brutální
9
6%
Jenom technický nebo progresivní
32
21%
Všechen
46
30%
Co je to Death Metal?
64
42%
 
Celkem hlasů : 151

Hudba nejen těžkého kovu

Příspěvekod Prorok » 16 úno. 2005, 14:45

bromden píše:vedle chvístů o Boží milosti a politiky už chybí jen fotbal.

... a muzika. Konecne zjistime, jestli je teda ten death metal mezi dymkari mainstream nebo ne, Fenixi. :twisted:
Naposledy upravil Prorok dne 17 bře. 2005, 23:24, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Prorok
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 175
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 09:50
Bydliště: Brno

Re: Hudba těžkého kovu

Příspěvekod Crash » 16 úno. 2005, 14:52

Prorok píše:
bromden píše:vedle chvístů o Boží milosti a politiky už chybí jen fotbal.

... a muzika. Konecne zjistime, jestli je teda ten death metal mezi dymkari mainstream nebo ne, Fenixi. :twisted:



... a tomu já se hlásím, ale nejen death, ale i ostatní metalové klony,

King Diamond rulezzz
Crash
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 112
Věk: 48
Registrován: 10 srp. 2004, 14:11
Bydliště: Praha

Příspěvekod LUBO » 16 úno. 2005, 14:56

no mna a moje slabosti uz zcasti poznate. Opeth a ine. ale pocuvam rad vsetko okrem rapu a operety.
Uživatelský avatar
LUBO
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2733
Registrován: 28 črc. 2004, 07:43
Bydliště: Samorin

Příspěvekod Bohemund » 16 úno. 2005, 15:04

Asi vás nepřekvapí, že jsem zcela mimo mísu :P
Poslouchám jen klasiku a pouze klasiku(kromě operet :wink: ). Popík nesnáším :evil:
Ta hudba, kterou tu probíráte je na mě moc agresivní :(
Uživatelský avatar
Bohemund
Účet zrušen
 
Příspěvky: 781
Registrován: 14 pro. 2004, 13:51

Příspěvekod piter » 16 úno. 2005, 15:11

Jee, huraa, konecne diskuse o hudbe, a navic zrovna o takove kterou mam rad :-) No sice ne zrovna death, ani "tezky" - heavy, ale obecne jako hudebni styl je mi "kov" nejblizsi. Nebudu jmenovat vsechny me oblibene (ci neoblibene) skupiny, staci kdyz reknu Arjen Anthony Lucassen (viz. link)

www.arjenlucassen.com


to Lubo: Mikael Akerfeld u nej take zpival :)
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Simon » 16 úno. 2005, 15:14

mne metal nudi ...... byva malo originalni a na muj vkus moc pozerskej :)

jinak posloucham vsechno, krom country a pridam se i k tomu dymkarskemu odsouzeni operety :)
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod Qido » 16 úno. 2005, 15:28

Já jsem na tom podobně. Akorát že můžu americkou country (českou moc ne).
Ale naprosto na špici jsou teď u mě Martinů, Debussy, Mahler (vážně) :puffy: To je metal, co?
Uživatelský avatar
Qido
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 943
Věk: 53
Registrován: 17 srp. 2004, 09:09
Bydliště: Praha

Příspěvekod Simon » 16 úno. 2005, 15:30

Qido píše:Já jsem na tom podobně. Akorát že můžu americkou country (českou moc ne).
Ale naprosto na špici jsou teď u mě Martinů, Debussy, Mahler (vážně) :puffy: To je metal, co?


podle nejaky studie co sem kdysi a kdesi cetl prej snizuje americka country hudba IQ a deti country positive rodicu prej bejvaji vyrazne blbejsi :lol: :lol:

sem ochotnej tomu verit :lol: :lol:
Naposledy upravil Simon dne 16 úno. 2005, 15:33, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod bromden » 16 úno. 2005, 15:33

Simon píše:
Qido píše:Já jsem na tom podobně. Akorát že můžu americkou country (českou moc ne).
Ale naprosto na špici jsou teď u mě Martinů, Debussy, Mahler (vážně) :puffy: To je metal, co?


podle nejaku studie co sem kdysi a kdesi cetl prej snizuje americka country hudba IQ a deti country positive rodicu prej bejvaji vyrazne blbejsi :lol: :lol:

sem ochotnej tomu verit :lol: :lol:


Já country dřív nesnášel, ale teď se mi dost líbí N.Jones, což country je... IQ to nesnižuje (sice blbnu, ale to je spíš pitím a věkem než tou hudbou :wink: )
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod Qido » 16 úno. 2005, 15:35

Simon píše:podle nejaky studie co sem kdysi a kdesi cetl prej snizuje americka country hudba IQ a deti country positive rodicu prej bejvaji vyrazne blbejsi :lol: :lol:

sem ochotnej tomu verit :lol: :lol:


Vsadim se, že tu studii si zaplatilo nějaký rádio, který se na americkym středozápadě snaží prorazit s popem :lol:
Uživatelský avatar
Qido
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 943
Věk: 53
Registrován: 17 srp. 2004, 09:09
Bydliště: Praha

Příspěvekod LUBO » 16 úno. 2005, 15:42

ja mam N.Jones tiez velmi rad, prave som nedavno dostal od kamarata vsetko, co natocila. je to fajn pohoda k praci a aj na cestu autom. ja casto striedam zanre, niekedy mi reve do sluchatiek organova hudba, ktoru mam velmi rad, niekedy jazz, potom virtuozna instrumentalna hudba, atd, ale k teme tazkeho kovu musim povedat, ze ked som velmi unaveny a potrebujem povzbudit, alebo idem v noci autom a musim byt v strehu, tak dobry metal preberie a udrzi pri sile. s tou pozou a malou originalitou je to ciastocne pravda, to uznavam a uvedomujem si to, preto napriklad Opeth, ktory isiel trochu osobitou cestou. ale jedno sa musi nechat, metalisti maju velmi pekne balady a casto vybornu techniku.
Arjen Anthony Lucassen
nepoznal som, mal by som zaujem si nieco vypocut. da sa este nieco stiahnut z internetu, alebo je uz vsetko blokovane a sledovane?
:cry:
Uživatelský avatar
LUBO
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2733
Registrován: 28 črc. 2004, 07:43
Bydliště: Samorin

Příspěvekod Simon » 16 úno. 2005, 15:48

LUBO píše:ja mam N.Jones tiez velmi rad, prave som nedavno dostal od kamarata vsetko, co natocila. je to fajn pohoda k praci a aj na cestu autom. ja casto striedam zanre, niekedy mi reve do sluchatiek organova hudba, ktoru mam velmi rad, niekedy jazz, potom virtuozna instrumentalna hudba, atd, ale k teme tazkeho kovu musim povedat, ze ked som velmi unaveny a potrebujem povzbudit, alebo idem v noci autom a musim byt v strehu, tak dobry metal preberie a udrzi pri sile. s tou pozou a malou originalitou je to ciastocne pravda, to uznavam a uvedomujem si to, preto napriklad Opeth, ktory isiel trochu osobitou cestou. ale jedno sa musi nechat, metalisti maju velmi pekne balady a casto vybornu techniku.
Arjen Anthony Lucassen
nepoznal som, mal by som zaujem si nieco vypocut. da sa este nieco stiahnut z internetu, alebo je uz vsetko blokovane a sledovane?
:cry:


s tema baladama souhlasim, vzdycky kdyz neco takovyho slysim tak si rikam kde se v nih bere ten nadhled a napad, pac presne tohle mne v metalu chybi

... jo a u hudby mam rad kdyz je bud ciste instrumentalni a nebo musi byt hlas tematicky dokonalej a dokonale provedenej, jdu si pustit palestrinu :)
Naposledy upravil Simon dne 16 úno. 2005, 15:49, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod piter » 16 úno. 2005, 15:49

Simon píše:mne metal nudi ...... byva malo originalni a na muj vkus moc pozerskej :)

jinak posloucham vsechno, krom country a pridam se i k tomu dymkarskemu odsouzeni operety :)


poslouchas spatne veci, vsechno neni pozerske a malo originalni :lol:
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod LUBO » 16 úno. 2005, 15:50

...... jo a u hudby mam rad kdyz je bud ciste instrumentalni a nebo musi byt hlas tematicky dokonalej a dokonale provedenej...
a srdce ako Janis Joplin, alebo Lojzko Armstrong s Elenkou Fitzgerald.
Uživatelský avatar
LUBO
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2733
Registrován: 28 črc. 2004, 07:43
Bydliště: Samorin

Příspěvekod piter » 16 úno. 2005, 15:52

LUBO píše:Arjen Anthony Lucassen
nepoznal som, mal by som zaujem si nieco vypocut. da sa este nieco stiahnut z internetu, alebo je uz vsetko blokovane a sledovane?
:cry:


No ja hudbu z internetu nestahuju, takze nevim, ale na jeho strankach jsou tuny ukazek, doporucuji napr. z posledniho alba Human Equation, k tomu mas i trailery. Moc bych se nespolehal na poslech jedine ukazky, jednotlive skladby / alba jsou tak rozdilne, ze z jedne se predstava rozhodne neudela.
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Další

Zpět na O všem možném

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků