Switch to full style
Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk
Odeslat odpověď

Re: Debata o fotbale

02 lis. 2013, 19:26

:ok: tak určitě :D

Re: Debata o fotbale

15 lis. 2013, 20:17

Kdyby jste někdo někdy na tohle natrefil, dejte vědět. Za tyhle peníze . :ok:
Byl to muj fotbalovej vzor, také kopu levačkou, oprava, také jsem kopal levačkou. Ale nejen proto, Mašek byl
pan fotbalista a skromnej člověk, klubovej srdcař. Hltal jsem ho od malinka. Oni tenkrát byly vlastě všichni srdcaři, jestli Sparta, nebo Slavie, nebo .....,
všichni to brali jinak než dneska, včetně fanoušků. To se chodilo fandit, dneska se tam chodí dělat bordel.
http://www.dobre-knihy.cz/krasna-litera ... ilane.html

Re: Debata o fotbale

15 lis. 2013, 21:44

Co takhle přímo u zdroje?

Re: Debata o fotbale

16 lis. 2013, 19:28

Zdendo už ti někdo řek, že ta rána větví byl vlastně boží trest? jestli ne tak ti to říkám já..... :plaster: :lol:

Re: Debata o fotbale

16 lis. 2013, 20:16

klasik51 píše:Kdyby jste někdo někdy na tohle natrefil, dejte vědět. Za tyhle peníze . :ok:

:?: :?: :think: co Vám mám oběma na to říct.

Re: Debata o fotbale

17 lis. 2013, 19:20

Děkuju :?:

Re: Debata o fotbale

18 lis. 2013, 07:49

littlebull píše:Děkuju :?:

:palm: a jako za co :?:
Tak dobrá, ještě jednou :idea: :idea: za tyhle peníze :idea: :idea:
http://www.dobre-knihy.cz/krasna-litera ... ilane.html

Re: Debata o fotbale

18 lis. 2013, 08:25

Kdyby šlo o můj idol, tak nejsem takový hamoun a nehledím na nějaké šušně. :think:
A tu převzácnou knihu "Sparta v Americe" vydanou v roce 1966 máš?

Re: Debata o fotbale

18 lis. 2013, 13:45

Asi takhle - " Koupí knihy přispíváte Nadačnímu fondu AC Sparta Praha na podporu bývalých hráčů klubu " tam ať přispívají fotbalisti,
co berou statisíce a můžou klidně víc, než já když si za tu cenu knížku koupim.
Já zase přispívám jinam, jak můžu. A rozdíl 200,- neni zas tak malá šušeň. :wink:

" A tu převzácnou knihu "Sparta v Americe" vydanou v roce 1966 máš? " - už ano :puffy:

Re: Debata o fotbale

18 lis. 2013, 13:52

[quote="klasik51" :palm: a jako za co :?: [/quote]
No nevíme kde levněji, ale tip jsi dostal :D a puntík z toho je taky.
Podpora bávalých hráčů chodbalu je diskutabilní, Vždyť mohli klidně makat v Kolbence, nebo na kombajnu. Jakou mají podporu bývalí kováři ze Škodovky? Zničený zdraví a mizernej důchod?

Re: Debata o fotbale

19 lis. 2013, 18:48

Vrba skončil v Plzni. Dobrá, je to jeho rozhodnutí. A Plzeň hledá trenéra, proč, maji ho doma. :think:
Nemám ho rád, ale fotbalista to je, :ok: fotbalové srdce a hlavu má a autoritu taky.
Pavel Horváth jako trenér Plzně by asi byla dobrá volba. :think: :ok:

Re: Debata o fotbale

19 lis. 2013, 18:50

Tak to si fakt nedovedu představit, možná za deset let, ale rovnou ne. Nevím, má na to vůbec papíry? Trénoval někdy něco, krom chlastání za Spartu?

Re: Debata o fotbale

19 lis. 2013, 19:02

Trénuje každý trénink, pár trenérů zažil, když si to všechno dá dohromady a neni debil, tak k tomu má všechny předpoklady.
A jesti má na to papíry, to opravdu netušim. Holt by si je musel udělat.
Stejně jeho kariéra fotbalisty končí.

Re: Debata o fotbale

19 lis. 2013, 19:31

Což za měsíc nestihne.
:think: ale moh by dělat klubovýho kašpara, nebo tak něco... poradce přes narážení sudu, nebo jak vypít tuplák na ex a hned druhej na diagonálu. Trenéra ne.

Re: Debata o fotbale

21 lis. 2013, 10:51

Co myslíte je to možné? Já myslim že ano, sice asi ne na poprvé, bude v tom hrát svoji roli také rychlost autobusu, kromě síli kopnutí, ale proč né.
http://www.sport.cz/fotbal/bundesliga/c ... tml#hp-sez
Odeslat odpověď